Jak se poznali v našem dětství sralbotkové? Byli to zbabělci, kteří běhali za soudružkou učitelkou, žalovali a když se měli někde rozhodnout, měli pokakané gatě. Dnes tato hnida v dospělosti poráží komunisty minulou válkou v roce 1989 ač se mnozí narodili po roce 1990 nebo čůrali do plenek, dělají si zásluhy, jak nám vybojovali svobodu. Hřib (44 let) Pospíšil (43 let) a tito dva hoši už ve třinácti  naháněli se zbraní v ruce ÚV KSČ  a hrdinně bojovali proti KGB...

 

Pane Bože, kdo tuto divnou společnost volil?

Hřib z Moravy (Gottwaldova) tvrdí, že bojuje tvrdě za Prahu proti Číně. I hrdina Pospíšil z Chomutova. Pražáci... To je fakt, ale fakt odvaha. Asi stejná, jako když někdo bojoval za bolševika ve svazácké košili proti západním imperialistům. Kde nic nehrozilo. Pouze pochvala a řád Lenina.  Například bolševický generál Petr Pavel byl takový rudý hrdina a když se změnilo vedení, hned vyměnil kabát. S pionýrským šátkem na krku a ve svazácké košili stáli u pomníků Lenina a Stalina. Dnes hrdinně bojují proti Číně. Teda ti starší. Také se musí odvážně vrhat do České televize a bojovat za pravdu. No, pravdu.

 

 Nyní věcně o co jde

Katalánsko, Donbas (Východní Ukrajina), Tchai-wan

Všude stejný problém. Jako z kopíráku. Všechna tři území či občané žádají samostatnost, či vlastní svrchovanost. Naopak Španělsko, Čína a Ukrajina žádají neporušení celistvosti. Prašť jako nakopni. Kdyby Hřib a Pospíšil byli osobnosti typu Tomáš Garrigue Masaryk a Alois Rašín, nesnížili by se k tomu, aby se plazili před mocnářstvím jako tato trapná, podlézající dvojce. Tady těm dvěma nic nehrozí, takže lezou na barikády, kde se nebojuje. Hrdinové v pokaděných gatích. Prostě sralbotkové. I když u Pospíšila to lze pochopit a zázemí Hřiba? Těžko říct. Referendum Katalánců, kdy byly miliony v ulicích a žádaly svobodu pro tuto spodinu nic neznamená. Tam by se museli politicky prát a ztráceli body. Političtí vězni v čele s katalánským premiérem Carles Puigdemontem? Tam to smrdí, tam musí být odvaha a názor. Hrdost a neshrbený hřbet. A hlavně charakter. Odvaha jít proti proudu. Za čest.  Ale vylézt na pražské hradby, ohánět se Žižkou z Trocnova a Masarykem, zatímco jim lejno leze ze slipů, protože se bojí, že by museli své hrdinství dokázat i na východní Ukrajině či v Katalánsku je už jiné kafe.

 A perlička:

Orchestr PKF – Prague Philharmonia žádá Prahu a ministerstvo kultury, aby mu nahradily výpadek příjmů způsobený tím, že Čína zrušila jejich plánované turné. Filharmonici to oznámili v tiskové zprávě s tím, že od obou institucí cítí vstřícnost. Praha podle primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) poskytne orchestru významnou slevu z pronájmu Obecního domu na zahajovací koncert sezony. Zaplatí to Hřib a Pospíšil z Evropských peněz? Kdeže: Hřib jim to vyplatí: z našich daní. Šmejd.

Primátor Hřib uvedl, že občané České republiky orchestr s radostí odškodní. I šašek Šmarda je odškodní. Z našich daní. Skrblík Staněk z našich daní ne. I proto musí zmizet. I Hřib a Pospíšil ne. Teda pozor, ze svých. Z našich ano. Mají málo a nebudou sami sebe okrádat. Ale lid český je blbý a pochopí. I ten moravský.

 

 Víte, kdo ty hrdiny (údajně) volil? Ti mladí, prý chytří, především vysokoškoláci studující v Praze. Tak to nás potěš koště. Vážně je to naše budoucí inteligence, co takto volila?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Vlastimil Nowak

  Trollování a urážky člena ČSSD – smazáno

  Komentář naposledy upraven v před 7 měsíci od Petr Pokorný
 • *

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Nemažte Nowaka, to je cenzura, neetické, já si klidně přečtu i nesouhlasné názory.

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: *

  Prosím, nepleťte si trollování stále stejných urážek s názorem. Nikdo z nás nebude nikdy zavádět cenzuru, ale svoboda není to, když někomu nakopu, urazím ho, či mu zlámu nohu. Prosím, rozlišujjte nepřetržité nadávky a urážky našeho webu a názor. To snad dokážete. Chodí sem totiž i jiní a neví, že jsem (jsme) nikdy nenapsali, co tento člen trollovací skupiny ČSSD tvrdí. Bez odkazu samozřejmě. A kvůli jednomu agresívnímu trollovi z ČSSD přece nezrušíme celou diskuzi. Děkuji.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: *

  Trollování a urážky člena ČSSD – smazáno

  Komentář naposledy upraven v před 7 měsíci od Petr Pokorný
 • Dan

  V odpovědi na: *

  To napsal sam Nowak, zadny Navstevnik.
  Ja si vazim anonymity tady, i kdyz je zneuzivana trolly jako Nowak.

 • *

  Zlíňák Hřib nejen po Praze bloudí, ale v květnu odmontoval ze Staroměstské radnice pamětní desku osvoboditelům Rudé armádě a v červnu se nezúčastnil pietní akce v Resslově ulici věnované památce parašutistů Jozefa Gabčíka a Jana Kubiše.
  Vítězství ve 2. světové válce už neplatí, kolaborantské hovado Hřib si myslí, že je tu Protektorat Böhmen und Mähren!

 • *

  V odpovědi na: *

  Jako celá jejich kolaborantská koalice Pirátské strany, Praha sobě poslance KDU-ČSL Čižinského, KDU-ČSL, TOP 09 a Starostové. Fuj! Pražští voliči se vykašlali na český národ a zvolili kolaboranty.

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Nikde lzi medii neridi vnimani politiky obcany tak silne jako v hlavnim meste. 90 % maturandu po 60 letech od maturity volilo Drahose! Ja byl naprosto sokovan a tak to vypada s Prazaky dosud! Necekejte od nich zazraky, kdyz je ovlivnuji Zidy rizena media CT, Cro, ktere si obcane plati, aby jim lhaly, ale nemaji moznost to zmenit. Jejich zastupci v politice take nic nezmohou, ci nechteji! Jedine diky J. Soukupovi si zachovavame jeste zdravy rozum.

 • Dan

  At nahradi ted Hrib vypadek prijmu za odreknuti zajezdu PKF ze sve kapsy! Ted ho budou nuset platit danovi poplatnici za Hribovu zhovadilost a lokajstvi!

 • Dan

  Diky vysachovani viteze voleb v Praze koalici pidistran se stal Pirat Hrib, buran z Moravy prazskym starostou.
  To je jako kdybyste udelali starostou New Yorku nekoho z Noveho Mexika! Absolutni neznalost prostredi a problemu mesta parovana s anarchii Piratu je pro Prahu nestestim! Ukazuje u Ciny, ze je slouhou Deep Statu a plni jeho agendu. Ten potrebuje Cinu nastvat a poskodit. Ze poskodi i nas jako zemi je mu jedno a Hribovi zrovna tak!