To, jak se ČSSD zoufale drží zuby nehty ministerstva vnitra a ministerstva sociálních věcí i kdyby je prezident Zeman mlátil holí po hlavě už něco významného naznačuje. Kolik miliard se tam točí, kolik Rathů odhalí případný audit a vrátí se trestní oznámení na Marksovou a rozvrat MPSV, až se prověří hospodaření a katastrofa za miliardy na nefunkčních programech?

 

Divadlo, teatre, divadlo a stále dokola

A to ani nemluvě na rozvratu inkluzivního školství pod uječenou Valachovou. ČSSD se drží zdrojů jak klíště a Hamáček už se nestydí ničeho. Normální člověk by se propadal hanbou, ale Hamáček, Poche, Šmarda, Maláčová či Valachová?

Jasně, z cizího krev neteče a pokud penízky připlují i k této prapodivné straně, tak proč opouštět topící se loď? Zda je Šmarda na funkci svéprávný nelze od internetu posoudit, ale prezident Zeman a lidé mají pravdu, že se chová a mluví jako blb. A z ČSSD už si dělají legraci snad i malé děti.

A pokud se přidají extremistické výroky RRTV pod vůdcem Krejčím z ČSSD, neziskové organizace, kudy protékají desítky miliard a odčerpávají mladé lidi od skutečné práce, takže vláda si najímá ukrajinské, bulharské a bůhvíjaké gastarbajtry, je jasné, že i prezidentu Zemanovi musela dojít trpělivost, i když "lepší lidé" řvou jak pomatení a Piráti udávají jak za zlaté éry udavačské nacistické pod Adolfem Hitlerem. I když Piráti a slušnost byl, je a bude vždy protimluv a dokonce chvíli se tak tvářili a mnohé děti poblouznili.

 

Prostě nastává horký podzim a politická scéna česká se musí vyčistit. Z gruntu a od podlahy. Snad tomu pomůže i brexit a lidem se rozsvítí, že to není katastrofa, ale vítězství.

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  V odpovědi na: Bakalova OKD chobotnice proti Zemanovi a Paroubkovi

  Také Poche! Miroslav Poche PRACOVAL PRO MILIARDÁŘE BAKALU v dozorčí radě firmy D-Continental Team, Bakala ovládl vedení ČSSD! Oranžový loutkář! Ale voliči je vidí! Jejich úkolem bylo zahubit ČSSD!

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Bakalova OKD chobotnice proti Zemanovi a Paroubkovi

  Při prodeji menšinového podílu OKD se nikdo ničeho nezákoného nedopustil. Konstatovaly to už dva soudy. Nic nového není a nebude. Menšinový podíl byl prodán za nejvyšší tržní nabídku.Tržní cena je v tržním hospodářství nedotknutelná a tak je to správné. Vše ostatní jsou jen kecy pro lochy.

 • novota

  O tom OKD mluvili ve svých pořadech michal a petr a tam je jasně zdokumentováno, že za to může socan bande včele ze špidlou a sobotkou..kudy chodil.. a nezávislé soudy jak pro koho...:o

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: novota

  To je samozřejmě lež jako věž. Ke ztrátě většinového podílu státu došlo v období před vládou ČSSD, konkrétně v roce 1997, kdy došlo k úpisu jmění OKD, zajímavé však je, že to provedli jen na straně FNM a tím stát ztratil majoritu, pak už neměl stát nad OKD absolutně žádnou kontrolu. K prodeji menšinového podílu v roce 2004 došlo za naprosto transparentních podmínek za nevyšší nabídnutou tržní cenu.

 • cloud

  " YouTube smazal bez varování kanál největšího alternativního rádia v České republice s více než 18 000 odběrateli, důvodem prý byla předsudečná nenávist a výbušné pořady o prorůstání mafie do bezpečnostních složek České republiky! Ke smazání došlo přesně v den, kdy Hamáčkovo vnitro vydalo novou čtvrtletní zprávu o extrémismu v ČR!"Než dostane socdem bande u voleb ránu z milosti od svých vlastních voličů,tak si ještě něco užijeme.Tolik zla a nenávisti v jedné partaji se jen tak nevidí.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: cloud

  Hlávkovi se vrátilo přesně to, co už několik let sám dělá. Svobodný vysílač zablokoval stovky lidí, kteří když s Hlávkou nesouhlasili, tak je okamžitě nazýval trolly a mazal jejich zprávy, blokoval skype kontakty a blokoval telefony do studia. Svobodný vysílač je ukázkové dezinformační a hybridní médium, přesně těmito praktikami se vždycky hybridní média demaskují.

 • rozzu

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Jak ten magor muze srovnavat zasahy statu a narizeni googlu hamackem a ochranu pred trolly jako je nowak. To je podvodnik. Pritom mu nevadi ze diskuze u cssd je uplne takazana

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: rozzu

  Chováš se stejně bezohledně jako Hlávka. Pokud vidíš jiný názor, tak ihned začneš nadávat do trollů. To je typická ukázka myšlení, které formují hybridní servery.
  Ozvalo se mi do dnešního dne 249 lidí a dokladovali, že je Hlávka naprosto bezdůvodně blokoval, jen proto, že měli jiný názor. Mám uloženou rozsáhlou databázi komunikace s Hlávkou, včetně audio záznamů, ze kterých se dá dokladovat, že Hlávka je radikál a omezuje svobodu slova a šíří nenávist.
  Ať se jen zkusí Hlávka obrátit někde na soud, tak já osobně doručím všechen tento materiál soudům. aby bylo zřejmé co je Hlávka zač.
  Vedu si kompletní dokumentaci, všech zákeřných blokací IP a mazání příspěvků a jejich obsahu na všech hybridních serverech, kde mne bezdůvodně blokovali nebo mazali příspěvky, V případě potřeby doložím tyto materiály soudům. Vláda bude postupně hybtridní servery omezovat a je to tak správně. A pokud se některý hybridní server obrátí na soud, pak já doložím můj bohatý důkazový materiál, jak se ty hybridní servery chovají, kolik už zablokovali IP adres, telefonů, Skype kontaktů, emailů, všechno mám zadokladováno, archivováno.

 • novota

  V odpovědi na: cloud

  „Čulík, Kartous, al hamádi, lihový dům a elfové, praporečníci nové totality“ :o

 • cloud

  Hamáček pracuje pro Zdeňka Bakalu, pracují spolu v jedné americké neziskovce!
  Předseda ČSSD Jan Hamáček se zdá být jako tichá myška, která nedělá vlny, ovšem ve skutečnosti je to jeden z největších koňů amerických neoconů uvnitř ČSSD. Jan Hamáček je totiž členem představenstva [1] amerického nátlakového think tanku Aspen Institute Central Europe [2], což je pražská neoconská pobočka americké matky této neziskovky. A Hamáček v tomto představenstvu sedí s takovými lidmi, jako je Madeleine Albright, čestná předsedkyně Aspen Institute, Michael Žantovský, prezident mezinárodního poradního sboru Aspen Institute, nebo právě Zdeněk Bakala.