Ano, také se stydíme za primátora Hřiba! Praha je zbytku republiky pro smích. Vyjmenujeme jen pár kauz, které z nás Pražáků dělají před zbytkem republiky hlupáky.

 

1.) Tvrzení Hřiba, že Prahu neosvobodili Rusové! Poškození česko-ruských vztahů
2.) Urážky na stranu Číňanů, poškození česko-čínských vztahů.
3.) Nesekání trávy a tvrzení, že tak zlepšujeme klima. Důsledek jsou bodláčí a houštiny, rozmnožení krys po Praze.
4.) Záměr zakázat v Praze auta se spalovacím motorem a povolit jen elektroauta.
5.) Tolerance účasti pedofilů na Prague Pride a jejich obhajoba.
6.) Pokrytectví v rozdělování stranických pašalíků v dozorčích radách městských podniků. Piráti se snaží urvat co jde i za cenu koaličních roztržek.
7.) Zneužívání požitků úřadu primátora pro svoji rodinu. Exotické dovolené s rodinou, které se kryjí služebními cestami, využívání primátorké rezidence k osobním a rodinným účelům, zaměstnávání armády “PR poradců” pro osobní zviditelnění.
8.) Krytí nevýhodných smluv se společností JCDecaux, výměnou za poskytnutí reklamního prostoru pro Piráty.

Situace už je neúnosná a my prosíme pana primátora Hřiba, aby už neprodlužoval agónii a sám odstoupil. Bylo by to čestné a pro Prahu záchrana.

Svoboda a přímá demokracie Praha - SPD

 

Název a doslov doplněn zde

Asi k těmto bodům se připojí každý Pražák křtěný Vltavou. Některé choré mozky (např. primátor Hřib z Moravy) tvrdí, že část Prahy neosvobodili Rusové, ale Vlasovci. Protože většina dnes "inteligentních" Pirátů ve věku do 40 let netuší, která bije, zde je onen Vlasovec, takže Rus není. Vážně?

 
 

Andrej Andrejevič Vlasov (rusky Андрей Андреевич Власов/  se narodil 14. září 1901:, Lomakino, Nižněnovgorodská oblast, což je  jednou z oblastí Ruské federace. Nachází se v Povolží ve střední části evropské poloviny země; její hlavní město je Nižnij Novgorod.  Byl to ruský sovětský generál, který za 2. světové války v německém zajetí vytvořil Ruskou osvobozeneckou armádu (ROA), do jejíhož vedení ho jmenoval Heinrich Himmler. Proč tedy po šíleném vraždění odmítali komunisti slavit Vlasova, byť skutečně jih a jihozápad osvobodili je jasné. (A mimochodem, sám Vlasov byl proti, aby se do toho jeho jednotky zapojily, ale nezakázal jim to.)

Takže dle logiky a nového konstruktu Piráta Hřiba z Moravy ze Slavičína od Gottwaldova (dnes zase Zlín) Prahu ve skutečnosti osvobodil Adolf Hitler, tudíž Koněv je nepřítel a deska díků musí být zlikvidována.

Není na čase, aby "vygumovaný" Pirát Hřib sbalil "sakypaky" a odešel zpět na Moravu do rodného Gottwaldova?

 Nejhorší na tom je, že Hřib je údajně lékař. A výkřiky lidí jako je Jan Ziegler raději bez komentáře...

 

 A technická: víte, kdo další s Moravákem Hřibem vykládá o osvobození Prahy? Pamětník: Jan Lacina, objednatel pivní lavičky. Vrána k vráně.

Loupež za bílého dne (Jan Lacina - STAN) a v kriminále stále nikdo není?

 
 
 
 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

  V odpovědi na: Ladislav Sovadina

  Tady uz na webu nekdo napsal, pro ktere mocipany a bohace Hrib drive pracoval. Ti ho do funkce protlacili a ted ho ridi.

 • *

  Na Hřiba platí jedině fyzické násilí.

 • Rudolf Kavan

  Podle rusofobu VSICHNI Rusove jsou primitivni muzici, kteri do jednoho obdivuji Stalina a Brezneva. Vlasov a Solzenicyn jim do toho nejak nezapadaji.

  O Solzenicynovi se mlci, Vlasov nebyl Rus. Statni bezpecnost zakazala vyucovat Narodno obrozeni. Brzy se zacne popirat, ze jsme Slovane. (Nekteri zase tvrdi, ze Rusove nejsou Slovane - zatim to nemaji ujasnene.)

  https://voxpopuliblog.cz/rusofobia/

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  O Rusku a Rusech se dozvite jenom negativa, pomluvy a lzi. Ukazuji nam rozpadajici se chatrce, ale mesta a novou vystavbu ne. Aby Rusove ve sportu nevyhrali vetsinu medaili, udelali na ne podraz s dopingem a vyloucili ze soutezi. Dopingy Karla Lewise a jinych hvezd se nevysetruji, Norsti vitezi a lyzich jsou vsichni astmatici, smejici uzivat drogy proti svemu neduhu. A tak to jde stale dokola.
  Rusko, ktere neni zadluzene, ma suroviny, bez kterych by se zapadni vyroba zastavila, krmi uz cast sveta obilovinnami, ma ohromna uzemi. Tohle Rusko pry chce napadnout po usi zadluzeny zapad, ktery nema suroviny? Zapad ma jenom LGBT, genderove silenstvi, uprednostnuje cernou migraci pred svym obyvatelstvem? To si muze myslet jenom idiot, nebo lhar, ktery tyhle suroviny chce ovladnout jako predtim jini, co uz dostali poradne pres drzku jako Napoleon, Hitler.

 • IZIP a eRECEPT TUNELÁŘ HŘIB!!!

  Zdeněk Hřib je tunelář VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY (VZP), nejprve tuneloval 1,8 miliardy s IZIP, pak tuneloval s eReceptem! Pravděpodobně je napojený na kmotra ODS Romana Janouška alias Romeše alias Kolibříka. Jak jste mohli takové individuum pustit do politiky, v převleku za Piráta?! Peníze za elektronizaci zdravotnictví mizí v kapsách firem spřízněných s ODS! Pořád ty samé modré tunely v řádu miliard! Mizící ve Švýcarsku!

  "V Hřibově životopise najdou projekty, které vyvolávají celou řadu otazníků. Některé dokonce vyšetřuje policie. Přes firmu MD Access, kdy byl Hřib zaměstnán v roce 2007, proteklo 1,8 miliardy korun z VZP na konta ve Švýcarsku za projekt nefungujících elektronických zdravotních knížek IZIP, vlastněný europoslanci ODS Ouzkým a Cabrnochem."
  Primátorský kandidát Zdeněk Hřib prošel projekty, které vyvolávají řadu otazníků (18. 10. 2018)
  https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/primatorsky-kandidat-zdenek-hrib-prosel-projekty-ktere-vyvolavaji-radu-otazniku-20181018.html
  Tunel IZIP: 1,8 miliardy v pekle (11. 5. 2012)
  https://www.tyden.cz/rubriky/nazory/glosar/tunel-izip-1-8-miliardy-v-pekle_234134.html
  Hřib od roku 2008 do roku 2018 pracoval pro společnost Solitea Business Solutions (dříve název Aquasoft), která je dodavatelem systému elektronického eReceptu pro Státní ústav pro kontrolu léčiv. "Já jsem fungoval jako architekt řešení, jako člověk, který to drží věcně v hlavě pohromadě, aby se to nerozpadlo," popsal Hřib. "Soutěž na dodávku softwaru vyhrála společnost Aquasoft, ve které působí přítel náměstkyně ministerstva zdravotnictví Markéty Hellerové (členka ODS) Miroslav Petrík ve vedoucí funkci. (Petrík, někdejší ředitel zadlužené benešovské nemocnice byl v roce 2009 vyšetřován policií pro podezření ze spáchání trestného činu porušování povinnosti při správě cizího majetku. Přestože se nemocnice topila v dluzích, vyplatil sobě a svým náměstkům milionové odchodné.)
  Elektronizace: nový doklad tunelování ve zdravotnictví (8. 1. 2013)
  http://blog.aktualne.cz/blogy/iva-bezdekova.php?itemid=18650
  Centrální uložiště elektronických receptů („eRecept“) stálo 318 milionů, skoro nikdo ho ale nevyužívá, varuje NKÚ (2. 5. 2017)
  https://globe24.cz/domov/30637-uloziste-ereceptu-stalo-318-milionu-skoro-nikdo-ho-ale-nevyuziva-varuje-nku
  Nad Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (VZP) by mohla být podle právníka Ondřeje Dostála z Platformy zdravotních pojištěnců vyhlášena nucená správa, pokud dala dvě miliardy bez výběrového řízení za nefunkční projekt elektronických zdravotních knížek IZIP. VZP si podle něj měla elektronizaci zajistit sama, nikoli přes externí firmy.

  Paškové, VZP a kmotr ODS Roman Janoušek
  Dva Paškové, oba okradli VZP o miliardy. Paškové bydlí 27 km od sebe. Dlouholetý obchodní partner kmotra Romana Janouška Luboš Pašek bydlí ve vile v Mělníku. Ředitel IZIP Jiří Pašek má vilu v Doksech u Kladna. Luboš Pašek má firmu Kardio Port v Kladně Huťská 1294, 272 01 Kladno. Vypadá to, že Paškové jsou příbuzní, třeba bratranci. Luboš Pašek se přihlásil k části zlata, které Útvar pro odhalování organizované zločinu ÚOOZ zabavil při velké razii v červnu 2013 v kauze Nečas/Nagyová/Rittig, všichni ODS. Pašek, jenž figuroval ve firmách napojených na podezřelé zdravotnické zakázky, požadoval vrácení zlatých cihel. Pašek byl akcionářem společnosti Chambon, která od zdravotních pojišťoven (zejména od VZP) získala v letech 2009 až 2012 na úhradách přes půl miliardy korun. Dokumenty k firmě, kterou podle médií spoluvlastnil Roman Janoušek, hledala policie při červnovém zátahu. Pašek figuroval i ve firmě Kardio Port, sídlící v Kladně. Společnost Kardio Port s anonymními vlastníky a bez referencí vysoutěžila v roce 2009 zakázku za dvě miliardy od nemocnice IKEM. Pašek ale dodnes neuspěl a zlato i peníze jsou od roku 2013 v rukou policie. Národní centrála proti organizovanému zločinu obvinila Romana Janouška a Luboše Paška v roce 2017 kvůli Chambonu.
  Končí vyšetřování kauzy Chambon s obviněným Janouškem. Jeho známý Pašek chce stíhání zastavit (13. 6. 2019)
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kauza-chambon-roman-janousek-narodni-centrala-proti-organizovanemu-zlocinu_1906130627_haf
  Exředitel IZIP Jiří Pašek a exředitel VZP Pavel Horák byli dne 10. 6. 2019 obžalováni ze zpronevěry 553,5 milionu korun a praní špinavých peněz. Nejvyšší státní zastupitelství (Pavel Zeman) už dvakrát stíhání Paška a Horáka zrušil (v roce 2014 a 2017).
  Obžaloba v kauze IZIP. Za údajnou zpronevěru mají jít před soud dva lidé, včetně exředitele Paška (8. 7. 2019)
  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2863007-obzaloba-v-kauze-izip-za-udajnou-zproneveru-maji-jit-pred-soud-dva-lide-vcetne
  Bém a Janoušek se v odposleších domlouvali, kdo bude ředitelem VZP. „V pondělí budou nějaká tři jména, která máš odsouhlasit, jestli pro tebe bude nějaký dobrý. Když ne, budou hledat dál,“ tvrdí do telefonu Bémovi Janoušek. O pár hodin později si oba muži volají znovu a Janoušek tehdejšímu primátorovi hlásí dobré zprávy. Prý stačí, aby Bém zaškrtl dva preferované kandidáty ze seznamu uchazečů a jeden z nich se nakonec ředitelem VZP skutečně stane. Odposlechy pořídila v roce 2007 Bezpečnostní informační služba (BIS).
  Podejte obžalobu za vynesení odposlechů Béma a Janouška, navrhla policie 7. 8. 2019
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cr-kriminalita-policie-odposlechy-stihani-zaloba.A190807_164056_domaci_hmo

 • Dan

  V odpovědi na: IZIP a eRECEPT TUNELÁŘ HŘIB!!!

  Nase justice k potirani zlodeju nema ochotu, statecnost. Proste neexistuje! Za nas soudi Megazlodeje a podvodniky Svycari, asi je to taky pekne sere, se tim ksindlem zabyvat. Ted jeden zlodej mel nastoupit do svycarskeho vezeni a odmitnul to, ze pry pocka az na rizeni tady. Tak vypada u nas spravedlnost. Kriminalnici jsou souzeni za zlociny v soudy v zahranici a rozhoduji o tom, jestli pujdou nebo nepujdou do basy. Od nepameti zde pisu, ze pravo v tehle zemi neni vymahatelne a ze justici ovlada mafie.

 • novota

  Kdo je troll z lihového domu, akce svobodný vysilač al hamádiho? politruk z Příbrami? milující CCCP? https://www.youtube.com/watch?v=fNjzLWpBJRU

 • Dan

  V odpovědi na: novota

  Neprivolavejte zlo! Je to magor.

 • Dan

  V odpovědi na: novota

  On CCCP i Rusko v jednom prispevku opevuje, v jinem hanobi, jen si jeho elaboraty prectete! Je to rozporuplny a svarlivy psychopat, magor, nicici tento web.

 • Miloslav Dědek

  Článek, který rozhodně stojí za přečtení. Nicméně všechno je možné zdokonalovat, a proto autorovi tohoto článku doporučuji seznámit se s Teorií vševývoje https://miloslavdedek.blogspot.com/2019/07/teorie-vsevyvoje.html Pochopit Teorii vševývoje bez důkladného osvojení všech v popisu definovaných pojmů není dost dobře možné, ale každému, kdo si tuto obecnou zákonitost osvojí, usnadní její znalost racionální řešení libovolně zvoleného problému.