Zdá se, že Babiš to tentokrát prokaučoval. Ne Čapí hnízdo, ne účelová trestní oznámení: falešná Jourová, podrazy ČSSD a schválená zpráva o kvalitě, neprolhanosti a skvělém hospodaření České televize otevře občanům České republiky oči.

 

Právě ti důchodci, kteří dnes za Babišem stojí mu vypíší ve volbách stopku. Podrážet poctivé, obyčejné  lidi se nemá. A pokud Babiš něco vyčachroval tak, aby měl klid, pak to prokouknou. Má ještě chvilku čas. Pár týdnů. Pak ho nenávist těch, které podvedl, smete.

 

Komunisti oslabili - voliči přešli k Babišovi, protože slíbil jejich ikonu: kontroly kontrol, na které dojel socialismus. Ale zpráva o hospodaření České televize jim otevře oči. (Pokud ji schválí)

Jourová, která jako zástupce České republiky něco před odchodem do Bruselu slíbila a pak se otočila k České republice, k důchodcům, k obyčejným lidem zády. Dokonce je chce vyhodit od počítačů, vnutit jim, co si mají myslet a každému důchodci dát cenzorský dohled. Falešná a křivá dáma z lidského hlediska, byť to soudně ustála.

A třetí: právě ti důchodci, kterým Babiš a Maláčová slibuje hory doly  jsou nejvíce okradeni. Kecy, že dostali přidáno nejvíc. Jasně, počtářsky, ale při totálním zdražení všech druhů zboží od potravin přes činže dostali v podstatě méně, než za Nečase. Je to a nebojím se napsat, prasecké manipulování s lidmi.

 

Douška k důchodům: skutečně nejlepší návrh je zvýšit nejnižší penze na ohlášené minimum - 12500 stranou SPD. To samozřejmě Maláčová smetla ze stolu, potřebuje získat větší počet voličů, i když ty nejslabší posílá rovnou do hrobu. Překážíte, zmizte, volá Maláčová a ČSSD.

 

Podzim bude lámat chleba

Nikoliv však klasická opozice s nulovým programem a jediným tématem: antibabiš. To je stupidní, trapné a vypovídá o kvalitách rádoby demokratických stran. Bezprogramová nenávist.

Ano, Babiši, možná že Jourová dostane ještě víc měsíčně než půl milionu za útoky na české občany. Za extremismus. Za cenzuru. Jako Čepička a bolševici v roce 1948.

Ale garantuji, že toto bude pád do hlubin ANO.

Ne Čapí hnízdo a účelová trestní oznámení, ale:

Jourová jako inkvizice, schválení rozpočtu Václava Moravce s Dvořákem, kterému se bůhvíproč říká Česká televize a poslední instance důchodců - popelnice.

 

 

Takto si z nás dělá legraci televize Václava Moravce?

 Pokud nechá Babiš a jeho parta schválit i přes naprosto skandální neprůhlednost hospodaření České televize, tak ať jde k čertu!

 

P.S. Mimochodem, Babiš tvrdí, že místopředsedkyně genderového šílenství a cenzury je úspěch. A jaksi si nevšiml, že je to pračka na peníze: místopředsedů je totiž... Osm! Prakticky každý třetí. A ČSSD mu ve finále vrazí kudlu do zad. Měl se dohodnout s SPD. A Jourová s budoucím platem 3/4 milionu měsíčně bude kádrovat důchodce. Hnus!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Jaroslav Matuška

  AVD = Audio Video Design

 • *

  Být hloupý a fandit tunelářovi Babišovi se nevyplácí.

 • *

  Babišova eurokomisařka Věra Jourová (ANO) přednáší každoročně na výročních konferencích exkluzivního židovského zednářského řádu B'nai B'rith (hebrejsky בני ברית; česky Synové smlouvy). Židovský řád B'nai B'rith hraje klíčovou roli v mezinárodní židovské politice.

  Otřesné, koho jsou naivní Češi schopní pustit, aby jim vládnul.

  1) Paroubek vykopnul Jourovou z Ministerstva pro místní rozvoj ČR v únoru 2006, i z ČSSD, kde byla členkou. Jourová je dodnes podezřelá z rozkrádání evropských dotací na ministerstvu pro místní rozvoj, její kolegové z ministerstva dodnes stojí před soudy za krádež evropských dotací, které si odvedli na svá konta. Ministr Němec (předseda Unie svobody) a náměstkyně Jourová obžalováni nebyli, obžalovaný náměstek Forman byl ale údajně milenec Jourové.
  "Bývalý náměstek ministerstva pro místní rozvoj Petr Forman a dalších devět lidí se podle obžaloby snažili vyvést více než 200 milionů korun z dotací EU. Drtivou většinu peněz se policii podařilo na poslední chvíli zajistit. Podařilo se prokázat, že se úmyslně snažili vyvést peníze z moci státu. Svědčí o tom uzavřené smlouvy, následné výběry a převody peněz nebo nasazení tzv. bílých koní do různých firem, přes které peníze protékaly."
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/soud-podruhe-zrusil-osvobozujici-verdikt-nad-exnamestkem-mmr/r~efb246b8b81f11e4b6d20025900fea04/

  2) Věra Jourová například napsala tweet dne 30. 10. 2017 přímo z konference B'nai B'rith: "Vyzývám IT společnosti, aby přijaly dobrovolná a proaktivní opatření k odhalování a odstraňování nezákonného obsahu. # NoPlace4hate #HateSpeech" (I encourage IT companies to take voluntary and proactive measures to detect and remove illegal content. #NoPlace4hate #HateSpeech)
  https://twitter.com/VeraJourova/status/924938785292419072
  https://pbs.twimg.com/media/DNYK56gXcAAybiO.jpg
  Cenzura je její hobby.

 • Jak se za Jourové a Formana kradlo na ministerstvu pro místní rozvoj

  V odpovědi na: *

  10.11.2005 Nizozemci odcházejí... kamarádi přicházejí
  "Z fondů, jimiž mělo Ministerstvo pro místní rozvoj podporovat regiony, utíkaly milióny dlouho před tím, než minulý týden policie zatkla osm lidí. I když o tom úřady věděly, nezasáhly. Osm zatčených, mezi nimi i bývalý náměstek ministra pro místní rozvoj Petr Forman, je obviněno z pokusu o vytunelování fondů. Škoda je spočtena na 229 miliónů korun, které do Česka přišly z Evropské unie. Jak se nyní ukazuje, Forman sehrál v kauze zvláštní roli. Nejprve z fondů vyprovodil správce (nizozemskou firmu Czech Venture Partners), kteří podle auditu pracovali nehospodárně. Jejich místo však poté zaujali Formanovi známí (bratři Dvořákové, se kterými dříve společně podnikal, a exposlanec ODA Radim Špaček)."
  https://ceskebudejovice.eurocentra.cz/8952/3697/clanek/z-fondu-utikaji-miliony-upozornovali-auditori/
  "Petr Forman, tehdejší náměstek ministra pro místní rozvoj, spolu s dalšími devíti osobami (včetně Špačka) si podle policie jako organizovaná skupina „měli stáhnout“ z účtů fondů Phare celkem 229 milionů korun. Z této částky se během vyšetřování vrátilo 58 milionů korun, státnímu zástupci se podařilo zajistit dalších 150 milionů, 17 milionů zmizelo v zahraničí." "Za Špačka se přitom od počátku staví i jeho spolupracovnice, nynější eurokomisařka Věra Jourová."
  https://www.euro.cz/politika/z-lapaku-do-senatu-
  "Za Radima Špačka se nedávno při svém veřejném vystoupení přenášeným Českou televizí postavila i eurokomisařka Věra Jourová. Ta byla v době, kdy se téma využití peněz z Nadace pro rozvoj regionů na Ministerstvu pro místní rozvoj řešilo, náměstkyní MMR. „Radim Špaček byl podle mého názoru nevinně odsouzen, nelituji toho, co jsem řekla,“ zopakovala na dotaz HlídacíPes.org Věra Jourová."
  https://hlidacipes.org/vezen-do-senatu-ve-volbach-kandiduje-za-monarchisty-radim-spacek-z-vezeni/
  Jourová řekla v květnu 2016 v České televizi, že je Špaček nevinen a že nemůže nic pro nápravu jako eurokomisařka pro spravedlnost ve věci udělat.
  Radim Špaček byl ve věznici v Hradci Králové od listopadu 2015 do řííjna 2017. Byl odsouzen k trestu čtyř let vězení a peněžitému trestu ve výši 27 miliónů korun.
  Radim Špaček se v roce 2018 se angažoval v kauze Pomníku maršála Koněva v Praze mezi odpůrci pomníku a požaduje úplné odstranění pomníku a účastnil se demonstrace proti odhalení opraveného pomníku pod heslem „Cedule krev nesmyje“.

  Skoro dvacet let nás otravuje furt ta samá zlodějská parta Jourová - Forman - Špaček, ani vězení je nenapravilo.