Jsem chirurg, jdu do stávky, zavírám operační sál. A hned bude klimatický ráj na zemi. Vychcípáte, moji pacienti včetně pátečních studentů.

 

Poslouchat klimatické alarmisty a přiblblou Gretu je nad síly obyčejného člověka. A podvody extremistického Beránka z Greenpease jsou už za hranou. Jaký trest má být pro ty, co smrtelně vyděsí část neinformované společnosti? Stačí totiž jednoduchá otázka: v kterém geologickém období se klima neměnilo? A co je skutečná mega-dezinformace, naše milá Česká televize?

 

V České republice by každý učitel, každý profesor měl být tvrdě potrestán, pokud se stále bude válet doma, a nebude žáky učit. Za neomluvenou absenci vyhazov, či snížená známka z chování na nižších stupních. Nelze podporovat školní idiotismus.

 

Pátkem začal celosvětový protestní týden za klima iniciativy Fridays for future (Pátky pro budoucnost) inspirované švédskou školačkou a aktivistkou Gretou Thunbergovou. Studenti tentokrát vyzývají, aby se k protestům připojili i rodiče a další dospělí. Hnutí v pátek 20. září očekávala dosud největší účast, protestů se účastní už ve 185 zemích, uvádí iniciativa na svém webu.

 

Vypněte mobily, kamery a televizory, blbečkové, výroba ničí životní prostředí. Zbourejte teplárny, továrny a zpátky na stromy, žerte trávu a listí. Bude líp.

Mimochodem, nepletou si klimatologové klima a klimakterium?

A nebyl největší klimatolog Adolf Hitler? Během šesti let přestalo prdět 75 milionů lidí.

 

 Otázkou spíše je zda zneužívání šestnáctileté těžce zdravotně poškozené Grety Thunbergové ženami a muži v OSN není spíše pedofilní zvěrstvo, než brát vážně, aby všichni na týden přestali chodit do práce a modlili se k bohu: tentokrát klimatickému.
 
 
Mimochodem: skutečný idiotismus non plus ultra
Dement Pirát Šimral Vít (pražský radní - Pražák z Roudnice nad Labem)

Pražský radní pro školství Vít Šimral (Piráti) zaslal ředitelům a ředitelkám škol dopis, v němž je žádá, aby byli vstřícní k omlouvání žáků, kteří zanedbají docházku z důvodů páteční stávky za klima. To už rozum nebere vůbec.

 

A vzduchem tiše pluje citát Jaroslava Haška: „Každej nemůže bejt chytrej,“ řekl přesvědčivě Švejk, „ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej.“ A k tomu dodává: Ať si bylo, jak si bylo, přece jaksi bylo. Ještě nikdy nebylo, aby nějak nebylo.“

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Jiří Maťašeje

  Greta má Aspergerův syndrom, to znamená, že je snadno ovlivnitelná, hlavně rodiči. Ti ji naočkovali tímto nesmyslem a ona se svou inteligencí (dost velkou, jako skoro všichvi autisti) svou vizi zveličila a o ostatní se postarali Grennpeace, Zelení, a další "neziskovky". Všichni k svému prospěchu. Až bude Greta nepotřebná tak se jí zbaví jak starého hadru. Takže nenadávejte na Gretu, ale na ty, kteří ji zneužili!

  Krátká URL:
 • Ja

  Gretenismus je slabomyslne divadlo pro slabomyslne publikum financovane Buhvi kym. Produkt PR agentury, ktera chce Gretou vydelavat. Greta je zneuzite dite a jeji zapaleni pro klima je srovnatelne s nabozenskym blouznenim fanatiku ze stredoveku.

  Krátká URL:
 • Olga Anders

  V odpovědi na: Ja

  At je to jak chce...je to škudce a patri pryč.

 • *

  Hm! Ovšem prvního malého autistu zneužili TOP 09, předváděli ho na tiskovkách a v kampani! Zřejmě MÓDNÍ TREND AUTISTICKÝCH DĚTÍ V PRAVICOVÉM POLITICKÉM MARKETINGU! Dvanáctiletý Miki taky všechny poučoval jako Gréta. Když vyrostl, tak ho z TOP GETAPO 09 vyhodili. Máte pravdu, zneužité děti.
  TOP 09, 21. října 2010
  Karel Schwarzenberg a známý dvanáctiletý politický komentátor Miki Kopas si při vyhlášení výsledků komunálních voleb povídali o nejrůznějších věcech. "Jak se ti dělá ministr zahraničí," ptal se kupříkladu Miki Kopas.
  Karle, můžem si tykat?
  https://www.youtube.com/watch?v=0dZqqzoRXB4

  Slepého Mikiho (16) vyvedli ze štábu TOP 09! "Jsem smutný. Nevím, jak se dostanu domů," řekl, 26. října 2013
  Místopředseda strany Kalousek vypadal, že je přítomností mladého komentátora při nejmenším podrážděn. Zjišťoval, jak se nevidomý chlapec do štábu dostal. "Miki je tady vždycky, nevím o tom vůbec nic," reagoval na vyhození mladého politologa ze štábu Topky Miroslav Kalousek s tím, že ho brzy novináři začnou obviňovat i za počasí. Neuplynulo ani půl hodiny a Miki byl do štábu opět vpuštěn. Že by se někomu chlapce se slepeckou holí zželelo? Mikiho však okamžitě odvedli do kuloárů…
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/216244/slepeho-mikiho-vyvedli-ze-stabu-top-09-jsem-smutny-nevim-jak-se-dostanu-domu-rekl-blesk-cz.html

 • Ja

  V odpovědi na: *

  12 lety politicky komentator nevidomy Miki, sketa Kalousek, stale hnipajici vulgarni knize Kchaaarl. Je to plejada skurilnich figurek prazske kavarny. Mesto je starostovano a rizeno pakazi z Moravy a stranou indianskych pomatencu ze strany Pirati. Vyzyvaji reditele skol, aby sli skolaci demonstrovat za Gretenismus. Starosta Hrib jedna s premierem v otazkach komunikaci a staveb jako se ksindlem a jeho navrhy odmita. Jak dlouho si to jeste nechame libit, Prazane? Nasi predkove s tim ksindlem neparali a udelali kratky proces.

 • Wolfram

  Paní Pozorovatelka vydala nový článek! Doporučuji, doplňuje pohled na tuto deenergitazaci Evropy.
  pozorovatelka • 20. září 2019
  Netušené souvislosti: Afghánistán a Tálibán; Pákistán, Indie a Kašmír; 11. září 2001
  https://outsidermedia.cz/netusene-souvislosti-afghanistan-a-taliban-pakistan-indie-a-kasmir-11-zari-2001/

 • Wolfram

  V odpovědi na: Wolfram

  Deenergetizace Evropy. Pardon, překlep. :-)

 • *

  O kapitalistickém vypalování Amazonie a chemtrails Greta ani nepípla, takže je mi to jasné. Loutka velkokapitálu.

 • Ja

  V odpovědi na: *

  Valky v Syrii, Afghanistanu, Jemenu, u Saudu horici nafta. Ty ohromne skody na zivotech a majetku take ne. PR agentur zneuziva tohle dite v zajmu velkokapitalu. Ty silenosti co si vymysleji maji svet uvest do jeste vetsiho chaosu. Gretenismus podporuji i Pirati, viz dopis reditelum skol.

 • Ja

  Ke Klimakonferenci v USA leteli 4 vysoci nemecti politici kazdy zvlastnim letadlem! Budou tam urcite recnit, jak je otazka klimatu dulezita.

Nejnovější články