Nádherná ukázka stoky, která vytryskla naplno. A jakoby náhodou ta smrdutá stoka teče opět od příznivců úžasné evropské říše, těch lepších.

 

Každý ať si drží smutek či ústa dle svého cítění, ale...

Nechtěl jsem se osobně vyjadřovat, protože dnes každé lejno žádá zviditelnění a psát o Gottovi chce odstup, protože s námi byl celý život. Ale pokud se mi hromada lejna objeví přes sdělovací prostředky doma, nesmím, ne nemohu, ale nesmím mlčet. A ta stoka smradu a hnusoty je přesně oddělitelná.

Zatímco skuteční kolaboranti ani neskrývají, že republiku zaprodávají Němcům a Bruselu, ti, co z obav podlehli, nebo byli zticha, jsou zločinci.

Kolaborant bolševik generál Petr Pavel plazící se pak před NATO je úžasný charakter. Zahodil rudou knížku a na čelo nalepil hvězdičky.

 Karel Gott prý zradil, i když nebyl ani v KSČ.

 

A nyní toto je část dopisu, která údajně dokládá, jaký je Gott bolševický  zločinec

Málokdo si ale všiml zajímavé věci:

Aktuálně.cz zveřejnila  před deseti léty údajný dopis, který údajně napsal Karel Gott a údajně ho poslal Gustávu Husákovi. A nyní pozor (na závěr se přesvěčte, je to převzato tak, jak to zveřejnili.)

Karel Gott byl pedant. V textu písní opravoval vše, aby to ladilo. Už od začátku. Byl malíř a každé smítko mu vadilo, vše muselo být dokonalé. Scény musely být dokonalé, texty musely být dokonalé. Dokonce to někdy ozdobil. Domaloval. Jiří Štaidl byl excelentní textař. I Ladislav Štaidl byl textař. Pak začala v roce 2000 normalizace spacáka Rumla před vstupem do EU. Našel se dopis, psaný údajně Gottem Husákovi, který ho začal kompromitovat. Vzpomínáte, jak kolaboranti spojení z Bruselem zuřili, že Gotta měl lid stále rád? A začali nenávidět lid poslouchající Gotta, co má vychcípat, aby byla demokracie. Ta jejich.

A nyní to hlavní: dopis má vypadat autenticky. Vážně byste poslali toto zvěrstvo s překlepy, chybami a prapodivnou stylizací prezidentu republiky a dalším významným osobnostem? Takový hnůj by nenapsal ani absolvent 9.tříd ZDŠ, pokud by neměl z češtiny každý rok 4-.

Už v záhlaví chybí písmeno, letopočet, ale papír nevyhodili, psali dál. Spousty překlepů, všude malé "v" jako hrubé chyby, ale očividně záleželo na osovení "soudruhu". A jak tam úžasně poukazoval na zásluhy pro socialismus.

To vážně měl psát pedant Gott a textaři bratři Štaidlové? Nebo to udělala normalizační jednotka zločinů komunismu po roce 1989, aby to vypadalo autenticky?

 

Zpěvák Karel Gott jezdil po celém světě, všude ho měli rádi. Nikomu nezkřížil vlas na hlavě. Nikdy bych ho neoslovoval asertivně mistře, ale aby takový hnůj jako Bělobrádek a jemu podobní...

Ano, Karel Gott zpíval i v Las Vegas, ale nelezl Bruselu do konečníku jako kolaborant komunista generál Petr Pavel, když korouhvička cítila opačný vítr. Hnůj si váží bývalého bolševika generála Petra Pavla, já Karla Gotta, i když bych ho mistrem neoslovil. Byl to Čech každým coulem a dnešní proevropská stoka šílí: neumlčela ho!

 A pozor -  když svět truchlí nad Gottem, Pirát Hřib se postavil do první řady, uronil slzu, zapomněl že zpíval v SSSR a nabídl mu piedestal pro jeho sochu s nápisem: toto místo pro Velkého mistra Karla Gotta zajistil Velký Pirát Hřib, toho času primátor pražský. A smradlavá stoka teče proudem. FORUM 24 je v extázi...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Karel Gott pracoval a zpíval, Havel a Schwarzenberg "privatizovali" a "restituovali", TOP GESTAPO 09.
  Je mi to líto, upřímnou soustrast.

 • *

  To jsem ani nevěděl, jak moc Gotta nenávidí Bakalovy hyeny, Schwarzenberg, Bělobradek, Kalousek, srší urážkami.

  Slovenský premiér Peter Pellegrini ze strany SMER – sociálna demokracia na svém Facebooku:
  "ZBOHOM, MAESTRO Jeden z najúžasnejších hlasov, ktorý celé desaťročia vnášal radosť do duší Čechov i Slovákov, už nikdy nezaznie. „Božský Kája“ bol fenoménom, ktorý celé svoje pôsobenie pomáhal odpútať sa ľuďom od svojich bežných životných problémov a ponúkal im umenie, ktorému rozumeli a s ktorým sa vedeli stotožniť. Zbohom, maestro, nech Váš hlas ostane navždy v srdciach ľudí, ktorým právom učaroval."
  https://www.facebook.com/pellegrini.peter/
  Slovenská vláda dnes zvýšila minimální mzdu na 580 €.

 • RITCHI

  V odpovědi na: *

  Kdo to vůbec je, ten Holobrádek, Trautenberg, Kraďousek a další? Co v životě dokázali kromě toho, že okolo sebe jen plivou špínu a hnůj? Zná je vůbec někdo v zahraničí? Až odejdou, ani pes po nich neštěkne a za týden už si nikdo nebude pamatovat, jak se jmenovali a vypadali...
  Gotta znají všude na světě, lidé ho milovali a nikdy na něj nezapomenou. To plivání špíny na jeho osobu jen svědčí o ubohosti a závisti hyen, které sami nic nedokázali :(

 • Karel Gott o orwelovském světě

  Karel Gott: „Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace.“
  „Časem všechny malé banky padnou – už to pomalu začíná, bankovní giganti budou fúzovat, až nakonec zbude jediný bankovní dům, který bude všem diktovat. Vznikne jedna světová měna, která bude všechno řídit, a pak už je jen krůček k bezhotovostnímu platebnímu systému pomocí mikročipů a laserových neviditelných kódů – nejspíš je budeme mít zabudované v těle. A tím bude možné z jednoho vládního centra získat o každém informaci a každého kontrolovat. Už si na to zvykáme, vnímáme to jako samozřejmost – ta identifikační čísla jsou kreditní karty. Zatím je to velmi příjemné a i další vývoj v tomto směru nám bude připadat praktický, výhodný, a hlavně pohodlný, ale časem zjistíme, že jsme se stali objektem nejenom kontroly, ale i manipulace s myšlením. Bojím se toho, že se nakonec naplní všechny orwellovské vize, které při svém vzniku vypadaly tak neskutečné. Napadlo mě, že možná přijde doba, třeba se jí ještě dožiji, kdy budeme nostalgicky vzpomínat na minulé totality. V každém případě, když už se tehdy nedalo dělat vůbec nic, tak si aspoň lidé mohli pro sebe nechat své myšlenky a názory.“

  Uprchlickou krizi česká pěvecká legenda Karel Gott nepřisuzuje na vrub náboženství (islámu), neboť to je pouhý prostředek k válce. Tvrdí, že se jedná o řízený proces, který má za cíl oslabit ekonomický růst Evropy.
  „Pokus dostat sem diverzanty je jen moderní způsob války. Dělají to důmyslně, strkají před kamery reportérů děti. Viděli jste to také, ne? Nepřemýšlíte o tom? Podívejte, jak se ty děti prosebně dívají… A nepomozte jim… Je to citový nátlak. Ale za nimi jsou k nahlédnutí také mladíci s mobilními telefony, kteří kalkulují, posílají zprávy a tvrdí, že jdou za svými příbuznými do Evropy. Dřív tudy neproklouzla myš, a najednou přijdou nějací lidé, nikdo neví odkud, proč, zda mají doklady. A co my na to? Refugees welcome!,“vyjádřil se Karel Gott v roce 2016.

 • Jan

  V odpovědi na: Karel Gott o orwelovském světě

  Karel tady dokazuje, ze nebyl jenom zpevak. Mel spoustu vedlejsich zajmu - hobby malir, zajimal se o historii a mel rad lidi. Nebyl sprosty, urazlivy. Byl laskavy, mel rad lidi a delal jim radost svym zpevem. Neemigroval za totality jako Walda, i kdyz byl tlak na neho stejne silny, zpival dal lidem a zil v Praze. V teto dobe smutku na neho liji hyeny a lidska pakaz jako Belobradek, Schwarzenberg, Top09 a KDU-CSL a jini bezvyznamni spinavci spinu a urazky. Ta sprostota a podlost je charakterizuje a zarazuje mezi lidskou spodinu. Jejich nenavist a urazky po smrti zpevaka, ktery se uz nemuze branit jsou odporne a neomluvitelne. Zejmena od Cernoprdu Schwarzenberga a Belobradka jsou jejich inkvizice a kopance do zpevaka vyrazem jejich tolik opevovane 'katolicke lasky k bliznimu'! V podstate vidi vsichni, co jsou za lidskou spinu!
  Co se tyka illuminatu ma Karel naprostou pravdu. Oni ridi svet, financuji valky, zbrojeni a ovladaji politiky a media.

Nejnovější články