Greta Thunberg, Ljudmila Savčuk, oběť trollů Jessikka Arová dokonce napsala knihu - ty Johanky z Arku se najednou rojí jak kobylky v úrodné Africe.

Zoufalý Newsroom 24 už mele z posledního. Žena, která se prý dostala do ruské trollí farmy.  Ludmila Savčuková mimořádně v rozhovoru pro Newsroom 24. Prý pracovala v tzv. trollí továrně v Petrohradě. V roce 2015. Přesná adresa: Petrohrad. Ten má více jak 5 000 000 obyvatel (Praha  milion), takže není třeba číslo popisné. V té vesnici se všichni znají...

 

Trollové si vydělávají urážením Evropy a pak tam jezdí, říká ruská novinářka Savčuková

Jenomže ta skvělá, úžasná zpráva je z roku 2015 a tak tato hvězda objíždí svět s touto senzací jak strejda Brady s kufříkem od Daniela Hermana. Že nic takového neexistuje a na této adrese nikdo nic nenašel? No a co, přece ti lidé 50+ musí tuto senzaci dokazující zločin Putina konečně pochopit. A ta hvězda Savčuk je dokonalejší, zářnější, sluníčkovější.

Se zhovadilostí o trollí farmě přišla údajná ruská novinářka Ljudmila Savčuková v roce 2015 a od té doby přednáší po celém světě. Minulý týden přijela i do Česka. Navštívila Newsroom 24. Úžasné. Jako strýc Daniela Hermana Brady s kufříkem plným lží. 

 

 

Kdo má podle vás převahu? Trollové nebo sociální sítě, které cíleně blokují jejich účty?

Lidé v trollích farmách si naprosto bez problému zakládají další a další profily. Odkupují je i od skutečných lidí. Fungují jako taková mnohohlavá hydra – usekneš jednu hlavu a naroste jich dalších deset. Takže pokud budeme trolly jenom blokovat, nikdy jim nebudeme stačit.

A co si myslíte o tom, že blokaci účtů zažívají nejen trollové, ale i lidé, kteří jim upřímně uvěřili?

Všem lidem, kteří o blokování účtů rozhodují, doporučuji, aby se snažili nějak odkrýt skutečnou identitu trollů. Mělo by se mluvit o tom, co dělají konkrétní jednotlivci, kteří se věnují propagandě, konkrétní novináři a trollové. Tito lidé by měli mít zakázáno jezdit do Evropy, protože obvykle Evropu urážejí, vydělávají si tak peníze a pak tam jedou. To se stává velmi často, plameně vykládá další Greta Thunberg alias Ljudmila Savčuk a také vykládá v USA, jaké je v Petrohradu peklo...

Nové hvězdy nové doby cestují do USA

 

Greta Thunberg ohalila v USA pravdu

 

Hrdina Ljudmila Savčuk také odhalila trolly Putina a šla to říct do USA
Jessikka Arová také odhalila děsivé trolly a dokonce o tom napsala knihu

A další hvězda z tohoto rojení - mladá hrdinka z trollí farmy :

Olga Malcevová odhalila v USA strašnou zprávu

 Zázračné dívky, zázračné ženy. My, muži vidíme, jak jsme slabí, ubozí, nesvéprávní, tupí, nevzdělaní, zaostalí a vlastně i ženy 50+, které už jsou také nesvéprávné. Proto nám to ta skvělá nastupující generace musí ukázat.

A nad nimi bdí naše bruselské sluníčko zlaté...

 Ještě že máme Jourovou, naše sluníčko zlaté, které nad tím bdí a naší úžasnou Českou televizi, která nás naučí jak máme myslet a odhalí nám strašné Putinovo monstrum z Petrohradu: jak úžasné jsou veřejnoprávní programy v čele s NEWSROOM 24. Jsme šťastni, že jim můžeme každý měsíc posílat naše peníze...

Náhrady za Pussy Riot a Savčenkovou?

 Vážně si myslí, že z nás udělají Dostojevského idioty?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Ja

  Dulezita zprava.
  Chci zde upozonit na novou lecebnou metodu rakoviny i jinych onemocneni po objeveni skodliveho ucinku homocysteinu na lidsky organismus.
  https://www.youtube.com/watch?v=sOJZyseNqnM

 • Trollové

  Trollové, buďte silní, bez teorií a násilností, a všechny slabé duše se k vám budou obracet jako rostliny ke světlu.

 • Pozorovatelka - nový článek

  Paní Pozorovatelka vydala 2. října 2019 nový článek, přesně o těchto protiruských propagandistech. Paní Pozorovatelka píše:
  Mnichovská dohoda, Křišťálová noc, Protektorát Čechy a Morava, boj o Moskvu a maršál Koněv
  "Přijde mi, že historie se opakuje a český národ opět hledá spojence tam, kde už jednou zažil zradu. Naštěstí se to netýká celého českého národa, pokud ale těm, kteří se odstraněním sochy maršála Koněva rozhodli znesvětit roli Ruska v boji proti nacismu, nestačí dokument britský i dobový americký, pak v tom americkém by se měli podívat především na čas od 6:35, kde je jasně a polopaticky vysvětleno, proč tolik jde o to věčné tažení proti Rusku. A jen dodám, že případná další válka s Ruskem nebude probíhat v zájmu těch, kteří přisluhují Západu, ale v zájmu toho jednoho procenta mocných, které i bez toho dnes vlastní už téměř polovinu světových zdrojů.
  Podpis Mnichovské dohody byl posvěcením fašismu. Co je ale důležité, hned za deset dnů od podpisu nastala tzv. Křišťálová noc, kterou byla zahájena genocida Židů. Ve skutečnosti šlo o záminku k tažení na Rusko – vždyť přece každý Rus je židobolševik…. A jestli se v těchto dnech objevil i text Ľuboše Blahy, v němž zaznělo:
  “Fašismus páchal genocidu na Slovanech a Židech. Ano, v tomto pořadí. Slovanů fašisté povraždili přes 30 milionů, Židů okolo 6 milionů. Nějak se na to zapomíná, takže to ještě jednou připomeňme – fašismus je v první řadě protislovanská rasistická ideologie. A v rusofobii má dnes zuřivého následovníka…,“
  tak bychom se měli zamyslet i nad každým, kdo vyvolává opětovnou nenávist vůči Židům, ale to už je téma na jiný a samostatný článek. Pro tento platí, že to, co si zřejmě až dodatečně uvědomil přítel Václava Havla při pobytu v Británii, a dále to, co došlo Američanům v roce 1943, by si měli uvědomit i ti, kteří dnes chtějí odstranit sochu maršála Koněva pro zájmy Západu. A u příležitosti dalšího výročí Mnichovské zrady by si to tedy měli uvědomit především všichni rusofobové. Protože kdo se z minulosti nepoučí, ten si ji musí znova prožít."
  https://outsidermedia.cz/mnichovska-dohoda-kristalova-noc-protektorat-cechy-a-morava-boj-o-moskvu-a-marsal-konev/

 • Ja

  V odpovědi na: Pozorovatelka - nový článek

  Zapad vzdy zradi male narody! Jakmile je uz nemuze zneuzivat, vykoristovat nebo kdyz z toho nic nekapne. Jako zradil uz vicekrat Kurdy. My jsme a zustavame blbi jako ti Kurdove. Ti ovsem nemeli alternativu, alespon ted, kdyz je zapad a USA nechavaji na pospas Turkum.
  Nas zapad zradil uz vicekrat. Pred Bilou horou nam nepomohl anglicky kral, otec ceske kralovny. O Mnichovu nas predhodilii hladovemu Hitlerovi a nechali mu i ten zbytek, aby udelal Protektorat. Na Jalte jednali o nas bez nas jako bezvyznamnem statu a souhlasili nas dat komunistum ze Sovetskeho svazu, kteri zde provedli nejvetsi okradeni obyvatel v historii vyvlastnenim a menovou reformou.
  Na Rusy, kteri zachranovali nekolikrat Evropu od Osmanske rise, Napoleona, Hitlera ted politici a media plivou, odstranuji pomnik jejich vojevudce, co nas zachranil.
  Lezeme zradcum stale do zadku a pliveme na nase osvoboditele bratry Slovany. Kdy uz konecne si lide uvedomi, ze zijeme ve druhe totalite, ktera je horsi jak ta predchozi? Zoldaci nas nechrani, ale bojuji za cizi zajmy v expedicnich sborech vsude na svete za nase penize. Nuti nam migranty. Financuji cestovky, ktere zaplavuji Evropu Islamem a nuti nam migranty. Evropa se ma zmenit v Kalifat.

 • *

  Foldyna (ČSSD): České televize je v mnohem horším ekonomickém stavu, než jsem si myslel. Členové Rady ČT neznají základní principy kontroly nakládání s veřejnými financemi. Generální ředitel České televize je v neuvěřitelném střetu zájmů, a to po celou dobu, kdy je ve své funkci.
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Foldyna-CT-je-v-horsim-ekonomickem-stavu-nez-jsem-si-myslel-A-general-reditel-ve-stretu-zajmu-598854