Z českých luhů a hájů: Karel Hašler v podání Karla Gotta a Karla Šípa: kluci, co se za své češství nestydí. A národ -  skuteční, nefalšovaní Češi a Moraváci či Slezané to přes nenávist hrstky špíny dávají tvrdě najevo. A ti, co nenávidí vlastenectví, co nenávidí naši malou, ale krásnou zem českou plnou krásných lidí, nechť táhnou do Brusele, nikdo zde o ně nestojí.

 

Karel Hašler

Karel Gott

Karel Šíp

Mým domovem ztichlá je putyka

 

 

I když zpíval italsky, vždy to byl Čech

 

A poslední pro pamětníky: je strašné, že to má v záznamu extremistická Česká televize, která nenávidí české občany od přepadení spacákem Rumlem v roce 2000 a kolaboruje s cizími zeměmi ze západu, co nás už tolikrát zradily,  chce Českou republiku vymazat z mapy Evropy a nahradit jí Evropskou socialistickou říší. Ale stejně jako Němci, tak i Brusel nás nevymaže. Vždy nastane obrození!

Byli jsme, jsme a budeme vlastenci - Češi, Moraváci a Slezané - jedna rodina, jedna vlast, jeden národ v zájmu skutečného míru

bez nenávisti, zabíjení a válek.

 

 

Nechte prosím tu stoku, ať uráží, zapáchá a zahnívá, nešpiňte si s nimi ruce a nechte je, ať se tou nenávistí mezi sebou zalknou.  Oni jsou lepší, oni jsou evropští.

 

Zdraví lidé jsou muž a žena: tak to bylo odjakživa, tak to je a tak to bude, i když nám vnucují bezpohlavní, zrůdný systém nemužů a nežen.

 

A upřímně: které z těch médií co vysílají Gotta 24 hodin denně národu říkají, že Karel Gott, i když zpíval La Palomu byl především Čech a vlastenec? Hlavně když jim jeho produkce něco přisype! V eurech nebo dolarech! Peníze za vlastence jim nesmrdí!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  Páni, národní manifestace, všechny vlaky vyprodané!

 • *

  Doufám, že židomafie bude do Vánoc pryč! 1. krok: národní pohřeb Karla Gotta 2. krok: zastřelit tuneláře bez rozsáhlých soudů za odcizení národního majetku

 • Ja

  V odpovědi na: *

  Chcete zasah NATO? Budete se divit, jak rychle tady budou!

 • Extinction Rebellion naruší pohřeb Karla Gotta

  Extinction Rebellion (Rebelie proti vyhynutí) naruší národní pohřeb Karla Gotta
  "Hnutí Rebelie proti vyhynutí se teprve na Česko řítí, dokonce budou v Praze protestovat v den státního smutku během ceremonie za Karla Gotta, a to 12. října 2019, nyní ale aktivisté řádí v Londýně."
  https://www.expres.cz/zpravy/rebelie-proti-vyhynuti-extinction-rebellion-protesty-londyn-cesko-velka-britanie.A191008_145808_dx-zpravy_bk

  "Série podzimních protestních akcí a happeningů Extinction Rebellion vyvrcholí akcí Velká rebelie za život 12. října v Praze."
  https://blisty.cz/art/97026-clenove-hnuti-rebelie-proti-vyhynuti-extinction-rebellion-blokovali-dopravu-v-praze.html

  "V sobotu 12. října předvedeme Extinction Rebellion na kultovním Václavském náměstí. Pořádáme legální demonstraci, aby lidé přišli na chuť našemu hnutí s projevy, vystoupeními, rozhovory a workshopy. Plánujeme také náš první závažný akt nenásilné občanské neposlušnosti. S více než 100 lidmi, kteří jsou ochotni riskovat zatčení, jsme ambiciózní ohledně našeho cíle a hodláme zastavit provoz."
  Media Contacts: Silvie Ledinská – +420 773 124 394 – silvie.ledinska@seznam.cz
  https://rebellion.earth/international-rebellion/worldwide/

 • Ja

  V odpovědi na: Extinction Rebellion naruší pohřeb Karla Gotta

  Co jste to za rafinovane smejdy, kteri chteji vyuzit davy pohrebnich navstevniku ve svuj prospech! Nemeli jste jiny datum pro tu vasi rebelii? ? A kdo vas plati za ty opicky? Priste budete demonstrovat proti malym pindikum?

 • Policie ČR mlčí, Česká televize mlčí!

  Už v pátek 11. října budou cizinci Extinction Rebellion (Rebelie proti vyhynutí) řádit po Praze, v pátek i v sobotu. Tak to je zcela nedůstojné národního rozloučení s Karlem Gottem a státního smutku, které jsou ve stejných dnech! Z Německa přijedou i Gottovi fanoušci autobusy. Policie ČR schválně mlčí, Česká televize mlčí, o Extinction Rebellion ani slovo! V Londýně je chaos, doprava stojí, Extinction Rebellion například stříkali červenou barvu na průčelí ministerstva financí a nyní chtějí blokovat vládní budovy okolo Westminsteru! Londýnská policie už zatkla 471 demonstrantů.
  Brazen eco-zealots hold RAVE beneath Nelson's Column and plant trees next to Big Ben as police give up trying to turf protesters off Trafalgar Square roads and admit they've been outfoxed
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-7549033/London-braces-day-2-chaos-Extinction-Rebellion-crusties-plan-shutdown-Westminster.html
  Video: Extinction Rebellion activists spray fake blood at Treasury building
  https://www.dailymail.co.uk/video/news/video-2018862/Video-Extinction-Rebellion-activists-spray-fake-blood-Treasury-building.html

  https://www.facebook.com/XRczech/">https://www.facebook.com/XRczech/
  Extinction Rebellion Česká republika
  24. září v 1:00 ·
  POŘEBUJEME VÁS VŠECHNY TEĎ!
  Mezinárodní rebelie začíná 7. října. Chceme-li změnit všechno, potřebujeme všechny.
  Přečtěte si tuhle příručku k naším akcím:
  Klikni 'zúčastním se'
  Vem si den dovolenou
  Sdílej se všemi, protože potřebujeme #všechnyteď
  *Páteční rozbuška: Stop Praho! 1.0* Pátek, 11. října 08:00 – 09:00 -Swarming
  (swarming = několikaminutová blokáda silnice)
  *Říkejte nám pravdu!* Páteční rozbuška, 11. října, 11:00 – 12:00, Na Hřebenech 4
  *Budoucnost ČEZka: Uhlí, nebo život?* Páteční rozbuška, 11. října, 14:00 – 15:00 Duhová 1 a 2, 140 00 Prague
  *XR rodiče - Křehká naděje* Páteční rozbuška, 11. října, 16:00 – 17:00 před sochou Jana Husa na Staroměstském náměstí
  *Stop Praho! 2.0* Páteční rozbuška, 11. října, 17:00 – 18:00 -Swarming
  (swarming = několikaminutová blokáda silnice)
  *Velká rebelie za život* Sobota, 12. října, 12:00 – 16:00 na Václavském náměstí
  PŘIDEJ SE K REBÉLII
  https://www.facebook.com/XRczech/">https://www.facebook.com/XRczech/

 • Ja

  V odpovědi na: Policie ČR mlčí, Česká televize mlčí!

  No urcite se pridam, ale proti!

 • *

  V odpovědi na: Ja

  Že jo. Proč primátor Hřib nezakáže Extinction Rebellion v pátek a sobotu, když kolidují se státním smutkem (sobota) a rozlučkou s Gottem (pátek), je ohrožena bezpečnost????? Karel Gott je důležitější než Extinction Rebellion, Prašivko Hřibe!!!!!!!!!!
  To mi připomíná, co provedli Žid Cemper a tehdejší primátorka Krnáčová (Babišovo ANO) při demonstraci proti islamizaci na Hradčanském náměstí v únoru 2016. Tehdy Jan Cemper s policií zablokoval všechny východy z Hradčanského náměstí a občanům byl ponechán na odchod jen úzký koridor. Jen zázrakem tehdy nedošlo k panice. Další příklad: pražský magistrát pod vedením primátora Hřiba (Piráti) povolil naschvál na 25.4. 2019 na Václavském náměstí současně další ČTYŘI shromáždění, aby narušili akci SPD Okamura, Le Penová a Wilders "Shromáždění za svobodnou Evropu bez diktátu EU a nelegální migrace" SPD si místo zabukovala už 23.11.2018. Hluková olympiáda, to je ten Žid Jan Cemper, oznámil až 7.3.2019.
  Magistrát může nabídnout Extinction Rebellion jiné vhodné místo či dobu konání nebo jimi oznámené shromáždění zakázat kvůli bezpečnosti účastníků.

  Na rozloučení s Gottem má dorazit až 300 tisíc lidí, Žofín ale pojme jen šestinu
  https://www.lidovky.cz/domov/takovy-pohreb-tady-jeste-nebyl-prohlasil-o-tryzne-za-gotta-babis-dorazi-i-slovensky-premier-pellegri.A191008_124435_ln_domov_rkj

 • Velká mela

  Přijedou i angličtí rowdies, Česko–Anglie, kvalifikace ME 2020, stadion Eden pátek 11. 10. 2019 zápas začne ve 20.45

 • Ja

  V odpovědi na: Velká mela

  A pak je jeste pohreb Chramostove, byvale komunistky a pak disidentky, kdyz upadla u rudych v nemilost! Taky nacasovano, aby se lide rozdelili.
  Ta Rebelie proti vyhynuti je hystericka kampan proti zmenam klimatu. Patri k nemu i spratek Greta Thunbergova, co ted v USA a Kanade se snazi vyvolat celosvetove hnuti a hysterii proti. Hlavnim ukolem je posilit strany zelenych, ekoteroristu a levicaku za ucelem oslabeni pravice. a Hnuti je financovano Sorosem, dedici bohatstvi Ghettyho, organizovano specialisty z PR agentury. Nekde jsem cetl, ze plati demonstrantum 450 €. No nejdete tam za ty prachy! Ale ty prachy vas a vsechny ostatni pak prijdou sakra draho, jestlize spolecnost podlehne tomuto silenstvi, ktere nas ma omezovat jeste vice jak to delali teroristickymi utoky!!!!! Je to podvod na lidi. Odvolavaji se na vedce, ale na ktere? Vetsina vedcu rika, ze klimaticke zmeny clovek nemuze ovlivnit, ze je to podvod na lidech podporovany statem. Jako je CO2 dan, slouzici ke generovani novych dani.