Zachraň se kdo můžeš, nebo všechny krysy opouštějí loď? Toť otázka, jedno je jisto: na úřadech práce, na úřadech sociálních věcí je chaos, školení stíhá školení, nervy tečou a arogantní Maláčová všem vyhrožuje. Nebo mění názory rychleji, než spodní kalhotky průměrná žena. Katastrofa.

 

Stačí jmenovat: Marksová, Maláčová...

Naprostá neschopnost Maláčové vede zaměstnance (převážně zaměstnankyně) úřadu do šílených stresů a MPSV se pozvolna rozpadá. Hlavním úkolem jsou správné gender záchodky, gender důchody, gender platy, ale systémově vytváří totální rozvrat.

Třiapadesátiletá Sadílková libereckou pobočku vedla od roku 2013 do svého druhého nástupu na centrálu do funkce generální ředitelky. V této pozici tehdy nahradila Marii Bílkovou, kterou náhle odvolala tehdejší ministryně práce Michaela Marksová (ČSSD).  A prý tato hvězdná flotila se přičinila, že v roce 2019 je nejmenší nezaměstnanost v Evropě. Jenom malilinkaté doplnění k tomuto úspěchu.

 

 1. 1990 - nejmenší nezaměstnanost v Evropě
 2. 1991 - nejmenší nezaměstnanost v Evropě
 3. 1992 - nejmenší nezaměstnanost v Evropě
 4. 1993 - nejmenší nezaměstnanost v Evropě
 5. 1994 - nejmenší nezaměstnanost v Evropě
 6. 1995 - nejmenší nezaměstnanost v Evropě
 7. A tak dále...

A můžeme pokračovat až do roku 2019, kdy na tom prý má zásluhu Maláčová a občas Babiš. A nikdo jim neprozradil až do dnešního dne, že ta velmi nízká nezaměstnanost je historicky nízká, je zásluhou průmyslu, že jsme na obyvatele největší průmyslovou mocností Evropy. I když poslední dobou se uměle odčerpávají mladí lidé do neziskových organizací, kde není zodpovědnost, nic se nemusí dělat a peníze z dotací se jim přesouvají jak za komunistů. A novodobí soudruzi svazáci si nestěžují. Proč taky...

 

Ten rozvrat ale už začala Marksová, Maláčová tomu dává pouze korunu. (Obě ČSSD)

Rodina, ale pozor, umělá, pěstounská dostane na dávkách 48 tisíc, úřednice dostane na platu 15 tisíc. Kde to jsme, ptala se Dienstbiera místopředsedkyně ODS a starostka severočeských Obrnic Drahomíra Miklošová.

 

A už tehdy se řada podnikatelů i podnikatelských spolků vymezila proti rozhodnutí ministryně Michaely Marksové utratit 400 milionů za genderová školení. Také Asociace podnikatelů a manažerů nesouhlasila s takovým plýtváním veřejnými prostředky. Myslíme si, že 400 milionů korun lze využít lépe, než na podporu neužitečné činnosti několika zbytečných partiček, které dělají z komára (platové nerovnosti) velblouda (brutální diskriminace).

 

Jenom Babiš se směje pod fousy. Duo Hamáček a Maláčová tlačí ČSSD ke dnu a Babiš v tom nejede. Přece pronásledování obyčejných lidí vede ministr vnitra s Evropskými hodnotami a stále vyhrožují dokonce jakousi předsudečnou nenávistí těm, co je kritizují, zatímco jejich přátelé mohou vyhrožovat i prezidentovi smrtí, na silnicích je hrůza a běs, mrtvoly přibývají, vrahové jezdí ruskou ruletu a policie pronásleduje ty, co něco kváknou, místo aby dělali svou práci přirozenou. A Maláčová počítá růžová prkénka na WC.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Juj, tak nádherně našpulená papulka, že by očekávala?

 • Malacova a Marxova byly vyskoleni na Aspen (USA)

  Instituru. Jsou indoktrinovane liberalismem a neomarxismem. Proto prosazuji LGBT, genderovou neexistenci, atd. Vnaseji do spolecnosti rozvrat a nenavist. Aspen Institut je financovany zidovskymi organizacemi, ktere pracuji podle scenare Sionskych mudrcu k nastoleni NWO.

 • Neziskove organizace jsou vynalezem CIA.

  Jsou financovany zememi, kde sidli jejich US pobocky, ci Sorosova Open Society (financovana Sorosem pod zaminkou socialni pomoci spolecnosti. Ve skutecnosti pracuji pro NWO a proti narodnim zajmum zemi. Financuji vselijakou mladou sebranku, ktera pak demonstruje proti zvolenym politiku a vyvolava nenavist, chaos a nepokoje ve spolecnosti. Chteji prosadit cizi zajem - 100% vazalstvi k USA. Umoznit stavbu komunikaci, zalozeni zakladen US Army s raketami, kde neplati ceska jurisdikce. K tomu potrebuji odstranit Zemana, Babise, Benesovou. Jejich pomocnici v politice proto neustale vyrabeji kauzy na Babise, udavaji ho do Bruselu a pripravuji tak Cesko o miliardy dotaci z EU. Kauza stret zajmu prokaze, zda zvitezi zakony EU nad ceskymi, podle kterych zadny stret zajmu neexistuje, protoze majetek Babise je ve svereneckych fondech.

 • Roman

  MPSV ČR trpí pod vlivem vlád z ČSSD nesprávné lidé a měli by audit oblasti eurodotace na životní minimum a čeští občané budou bez dotací až trpí.www.mpsv.cz/pro rodine

 • Socanum

  V odpovědi na: Roman

  tam jde o penezovody. Jejich vyuziti kryje CSSD skrze policii a vnitro, ktere ovlada. ruha reorganizace policie, odvolavani vysetrovatelu kauz vsude tam, kde to smrdi skandalem.

 • Schwarzenbergove jsou kolaboranti s nacisty

  Naprosta informacni bomba: Karel Schwarzenberg (otec Space I.) zalozil koncentracni tabor LETY. Tuto informaci se snazili Kchaarl i V. Havel utajit!
  Jestli se toto prokaze, je konec kultu opilce Havla a Orlik musi byt konfiskovan. K. Schwarzenberg a KDU-CSL, Top09 v tom jedou take.
  https://www.youtube.com/watch?v=AeRqzXotZLY

 • Gumma

  Ćlánek je naprostá onanie žvástů :-P Naopak ÚP ROZVRÁTILA Sadílková - stačí se podívat jen na její "reformu chodu budovy" aby náhodou nepotkala klienta (co asi bude dělat opět v Liberci....když má sociální fobii) a donutila úředníky místo hlavním personálním vchodem, chodit stejnými dveřmi s klienty..... nemluvě o zákazu pohybu úředníkům volně všude po budově! Smějí POUZE v prostoru své kanceláře!!!! Krom toho, Sadílková bylů Drábkův kůň a TO, že ji Marxová jmenovala zpátky, BYLO NEJVĚTŠÍ ZLO!!! ODMĚNU PĚSTOUNA nejvíc navýšil Drábek!!! ale pravda.... je to největší zlodějna! Odměna pěstouna a Příspěvek na péči TAM SE ZNEUŽÍVAJÍ DÁVKY VE VELMÝM!!!! nikoliv ta almužna v hmotný nouzi, o který se pořád mluví!!!! a nezaměstnanost v Evropě?? nebyla náhodou za Modrobolševiků vždycky spíš NEJVYŠŠÍ??? jim vyhovovaly nízký mzdy! ti lidi, když jsou chudý a není práce, tak neremcají a nestěžují si!!!!