Nejlepší by bylo, kdyby si domy lidé ohlídali sami, případně chytili pachatele a odvedli je na policejní úřad, kde příslušník do kolonky zapíše, že pachatel byl chycen. Ale pozor, nesmíte chytit menšinu, ani jinokrajového příslušníka, protože se může stát, že budete osočeni z rasismu, nebo dokonce terorismu vy!

 

Pozor, to není vtip, policie má jiné starosti, než chytat lupiče a násilníky!

Státní zástupce obžaloval muže za schvalování smrti vojáků v Afghánistánu


Pražské vrchní státní zastupitelství podalo obžalobu na člověka, který podle něj svými diskusními příspěvky schvaloval smrt českých vojáků v Afghánistánu. Na webu to v pondělí uvedl státní zástupce Martin Bílý. Za podporu a propagaci terorismu hrozí obviněnému pět až 15 let vězení.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/statni-zastupce-obzaloval-cloveka-schvaloval-smrt-ceskych-vojaku-afghanistan.A200106_160235_domaci_remy#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=domaci&utm_content=main

A další: dokonce se smí napsat, že je to Čech z Prahy!
„Na základě důkazů jsme obvinili šestatřicetiletého muže z Prahy ze spáchání zvlášť závažného zločinu podpora a propagace terorismu a přečinu podněcování k trestnému činu. K zajištění dalších důkazů významně přispěli i sami občané, kteří na některé další výlepy policii upozornili,“ uvedl vedoucí protiextremistického oddělení Vojtěch Motyka. Vylepoval samolepky - také nesouhlasil, aby naši vojáci bránili Českou republiku v Afghanistánu.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/policie-obvineni-samolepky-smrt-vojaku-afghanistan.A180831_160448_domaci_nub

 

A pachatelé, co přepadnou ženy, babičky, nebo vniknou do domů, dostanou rok vězení, či podmínku.

Přece výkřik na facebooku je strašidelný zločin, zatímco loupežné přepadení babičky či znásilnění holčičky je jenom prkotina.

Také se vám chce zvracet nad návratem šílených politických zvěrstev před rokem 1945?

 

Výsledek obrázku pro vyšší princip paratdnes

Prosím, zamyslete se, co se v České republice děje

Za jednu pitomou větu může údajně dostat dle policie jak za nacistů až 15 let vězení. (Úžasný film Vyšší princip - skutečně se ta doba vrací?) Na to má policie a státní zástupci kapacity a čas. A jenom v Jesenici bylo podle Smutného vykradeno 15 rodinných domů, v jediném dni mohou zloději vyloupit až pět nemovitostí. Vybírají si hlavně domy u lesa, poblíž volných prostranství nebo zarostlých pozemků. „Vyzvali jsme majitele pozemků, které byly dlouhodobě zarostlé, aby si je posekali,“ dodal. Například v Osnici si už kvůli nájezdu zlodějů najali bezpečnostní agenturu, protože police je neschopná a šetří výkřiky na facebooku.

Policie radí, aby lidé používali alarmy a a další bezpečnostní systémy, pokud je jimi jejich dům vybaven. A sami si hlídali domy. A v téže relaci žádá Hamáček (ČSSD) tvrdé tresty pro domobranu!

Chyťte si svého zločince sami a pošlete ho na policejní komisařství, na gangy jsme krátcí, my chytáme ty, co na facebooku nadávají, je oficiální stanovisko policie

Středočeská policie řešila do letošního listopadu bezmála 700 případů vloupání do rodinných domů napříč všemi územními odbory. Na Praze-venkov jih byl počet těchto případů od počátku roku do listopadu přes 150, přičemž největší nárůst byl zaznamenán právě od září, a to 80 případů.

 

Ironicky lze namítnout: přece nechcete, aby tam policie tajtrlíkovala, když nedokáže uhlídat ani statickou sochu Koněva a starosta Prahy 6 pláče, co se mu tam děje.

 

Vážně nadávání našim vojákům, že bojují v cizině, místo aby chránili naši vlast je horší zločin, než přepadávání lidi a vloupání se do bytů a rodinných domů?

Za usmrcení drogou osm let, za vzteklou větu na facebooku 15 let? To mě fakt rozum nebere!

A přepadení s pistolí se zatím množí - viz včera Karvinsko...

Nesouhlasím a protestuji!

 

Vysvětlení: samozřejmě by policie sochu maršála Koněva uhlídala třeba i fotopastmi, ale politický zájem extrémního starosty Prahy 6 Koláře to není a žádost nepodal. Tímto se policii omlouvám za ironii. Pracuje, jak ministr z ČSSD a policejní prezident přikáže.

 

 Doplnění - horká aktualita: Rok až pět let vězení nebo peněžitý trest hrozí muži, který podle policie na Nový rok na Jindřichohradecku hrozil s nožem v ruce ženě, že ji podřeže, a dalšímu muži, že mu uřízne hlavu. Nikoho z nich neznal. Policie navrhla, aby byl muž, recidivista, ve vazbě, státní zástupce ale na návrh nepřistoupil. 

 

Související

Proameričtí náckové u Koněva opět v akci: Evropu osvobodila americká armáda

Novotný se chová jako henleinovci v pohraničí s Hitlerem za zády a BIS s policií je nečinná?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • ¨

  Nekoli zavaznych informacich mimo medialni zumpu:
  - Projev Kadafiho pred OSN, kde vyzaduje kompenzace pro Afriku od kolonozatoru. Vse nam bylo zamlceno a dalsi duvod, proc ho zabili!
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=126&v=IdDeqtcRyAQ&feature=emb_logoolejmaniho:
  "They were hit by Hellfire R9X Ninja missiles launched by the MQ-9 Reaper drone sent from Al-Udeid military and air base in Qatar, UK media reported. Two missiles were fired, one for each of the two vehicles carrying Soleimani and Al-Muhandis, and were controlled remotely by operators at the US Air Force base in Creech, Nevada. A second backup drone was also launched from US Central Command headquarters in Qatar, but was not needed.

  "Magazín Veteran’s Today hlásí, že americká vláda se dopustila válečného zločinu tím, že oficiálně pozvala Solejmáního pod příslibem diplomatické imunity a zrušení sankcí vůči Íránu, jen aby ho přepadla a zabila.

  Dejte prosim dal, protoze vsechny tyto informace jsou lidem zamlcovany.

 • *

  V odpovědi na: ¨

  A také kdy a kolik zaplatí USA a Británie za rozbombardování Iráku a Libye bez mandátu Rady bezpečnosti OSN?

 • Václav Semerád

  Trestný čin: Schvalování terorismu... Za Heydrichiády...... trest smrti, Dnes..... 15 let vězení!
  Trestat verbální ideozločiny těžšími tresty než vraždu = fašismus. Za Heydrichiády to věděli všichni. Dnes se k tomu blížíme mílovými kroky a dělí nás od toho jen neexistence trestu smrti.
  FAŠISMUS v Čechách opět vítězí !
  A lidé? Mlčí!

 • ¨

  V odpovědi na: Václav Semerád

  Za Heydrichiady se schvalovani atentatu trestalo popravou, tj. useknutim hlavy guillotinou. Na konci valky ji gestapo hodilo do Vltavy, ale nasla se. 'Demokracie' zapadniho stylu se stala diktaturou, protoze nemuze prosadit sve uchylne predstavy liberalismu.
  Za spaleni duhove vlajky buzerantu a leseb dostal jeden American v USA 15 let.

 • V Průhonicích bydlí samí zloději

  Brzděte s urážkami: Neovlivní" jsou stoka a sem nepatří.

  Komentář naposledy upraven v před 7 měsíci od Petr Pokorný
 • ¨

  V odpovědi na: V Průhonicích bydlí samí zloději

  Brzděte s nepodloženými urážkami: děkuji - smazáno.

  Komentář naposledy upraven v před 7 měsíci od Petr Pokorný

Nejnovější články