Uschneme jak sušené tresky. Pak ze stejných úst vyleze, že minulý rok bylo srážek normálně průměrně. Česká televize nabádá, ať z této chřipky neděláme paniku a pak 24 hodin denně vysílá o chřipce "koronavir" se zoufalou snahou vytřískat co největší sledovanost a pronásleduje každého lékaře a rouškaře.  No není to krásné?

 

 Ministr zdravotnictví: za tuto zimu zemřelo na chřipku dvanáct lidí. Ve Spojených státech zemře každý rok na chřipku 40 000 lidí. Úmrtnost je u tohoto koronaviru kolem 2% lidí a jsou to prakticky staří a velmi oslabení imunitou lidé. Počet mrtvých v Číně kolem 100 a z "neoslabených" zatím nikdo. Ale to vyvolávače paniky nezajímá.

 

Statistiky

Tu politickou cvokárnu dokresluje i systém sociálních dávek: když ministryně Maláčová rozhazovala plnými hrstmi nepřizpůsobivým, ODS a Piráti s hvězdnou pěchotou v čele s Richterovou ječeli o zneužívání dávek. Pak ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) přespala 19. září v sociálně vyloučené lokalitě Předlice v Ústí nad Labem. Do svého pronajatého bytu ji pozvala poslankyně Eva Fialová (ANO), která v nechvalně proslulé lokalitě už čtyři měsíce žila. Zkušenosti chtěly využít v politické práci. „Skoro celý den jsme strávily v terénu, viděly jsme špatné příklady, ale i dobrá řešení, oznámily. Paradoxně to myslela Jana Maláčová vážně, chce přitvrdit a výsledek?

Hvězdná pěchota ODS a Pirátů v čele s Richterovou otočila a nadává Maláčové: návrh ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) odebrat dávky rodičům záškoláků tvrdě narazil. Ministryně Maláčová totiž návrh na revizi dávek už dříve hájila tím, že stát by měl vyslat signál, že normální je pracovat a posílat děti do školy. „Kdo neposílá děti do školy, okrádá je o jejich budoucnost,“ řekla před časem na jednání sociálního výboru Sněmovny.

A zatímco slušný, pracující lid konečně Maláčové zatleskal, což se zatím nestávalo, řve zakomplexovaná Richterová z Pirátů, že je to asociální, že dávky jsou pro děti a další kecy za vydatné pomoci Fialy a ODS. A jaksi už je nezajímá, že sociální dávky v těchto lokalitách využívají nepřizpůsobiví na chlast a drogy, zatímco děti nemají co jíst. Že součástí trestu je, že klidně mohou dostat asociální děti jídlo zadarmo ve škole, ale peníze na ruku a šeky rodičům ne!

Paní ministryně Maláčová, lid si vás začne vážit a na tupou opozici se vykašlete!

 Mimochodem: najednou Plaga (ANO) ministr školství prosazuje také, aby se flákačům dávky neodebíraly, aby nemuseli pracovat, aby nebyla povinná maturitní matematika a snad i zrušení maturit a hodnocení. Přece má právo na vysokolské vzdělání i ten, kdo je negramotný. Hlavně když má razítko. Je snad ministr školství cvok? Nebo je vydíratelný něčí a někým?

 

Vše souvisí se vším, řekl jednou jeden chytrý člověk

Mimochodem, všimli jste si, že nikdo z klimatologickéch extremistů nezmiňuje řádění vojenských stíhaček, výbuchy obrovských raket a válečného běsnění, které tisícinásobně předčí "prdění krav a manželek", stejně tak jako nikdo úmyslně nespojuje tektonickou čáru a pohyb zemských deset včetně změny Golfského proudu, což může mít obrovský vliv na "rozmlácené počasí", ale všichni se soustředí na sta miliard z klimatologického kšeftu a korupce?

 

Související

Hrůza globálního oteplování, nebo umělá panika na okrádání občanů?

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Heslo ĆT: Udržujte paniku.

 • wolfram

  Mysleli si třeba, že bude větší zabiják??? Když jde o laboratorní virus, v laboratoři nelze vědět přesně jeho účinnost na lidi.
  "Během velmi pochybných testů, kdy v roce 1950 byl z letadla nad San Franciscem a v roce 1966 v newyorském metru rozprášen nesmrtící virus, který měl simulovat útok antraxem, se ukázala nespolehlivost biologických zbraní. Choroby propukaly tam, kde neměly a naopak místa, která měla být zasažená, zůstávaly bez epidemie."
  https://eurozpravy.cz/veda-a-technika/technika/221631-zbrane-hromadneho-niceni-jake-zlo-mohou-napachat-biologicke-zbrane/
  Biologické zbraně (viry, bakterie, toxiny, houby) se počítají mezi zbraně hromadného ničení. Z iniciativy Británie v roce 1972 vznikla Úmluva o zákazu biologických zbraní (Biological Weapons Convention, BWC), kterou dodnes podepsalo 180 států, včetně USA i Číny. Ale pozor, 10 zemí na světě Úmluvu nepodepsalo, mezi nimi Izrael.
  https://www.armscontrol.org/factsheets/bwcsig
  A nakonec ještě poznámka, že hlavní podezřelý Bill Gates si vesele zašel v sobotu na párty ve Washingtonu DC. Gates - virolog amatér, pořád jezdil po konferencích a předpovídal pandemii a teď se tváří, že nic??? Na párty byl i bývalý ministr obrany James Mattis a hleděl na Gatese podezřívavě.
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-7931191/Jeff-Bezos-throws-lavish-party-new-Washington-DC-mansion.html
  https://i.dailymail.co.uk/1s/2020/01/26/15/23888604-7931191-Gates_pictured_arriving_to_Bezos_lavish_estate_with_two_guests-a-54_1580053731826.jpg

 • wolfram

  Čínské město I-čchang požádalo partnerské město Třebíč o zdravotnický materiál
  Čínské město I-čchang z provincie Chu-pej v úterý požádalo své partnerské město Třebíč o zdravotnický materiál, který by pomohl v boji s koronavirem. Provincie je ohniskem nákazy, ve městě jsou stovky nakažených a jeden člověk zemřel. Žádostí se bude ve středu zabývat třebíčská městská rada a o den později i zastupitelstvo, pomoc přislíbil také Kraj Vysočina. ČTK to řekl Pavel Pacal, starosta Třebíče a náměstek hejtmana (Pro Třebíč a STAN). Čínské město podle Pacala v e-mailu žádá především o roušky, zdravotnické rukavice, obuv a oblečení. "Zjistíme, zda je vůbec možno zde materiál sehnat, zda je k dispozici. Osobně předpokládám, že ano," řekl Pacal. Navrhne, aby pomoc byla ve výši 50.000 korun, a o stejnou částku požádá i kraj. "Je to spíš v rovině nějakého vyjádření solidarity, protože těžko to za čtyřmilionové město vytrhneme," řekl. I-čchan je třebíčským partnerským městem od roku 2015.

  Proč jim česká vláda, proboha, nepošle letadlo se zdravotnickým materiálem!!!

 • Hysterie a zastrasovani musi pokracovat.

  Corona virus je umele vyvolany humbuk, ktery ma strasit lidi a ovlivnovat jejich mysleni a chovani. Corona virus byl urcite zamerne rozsiren. Ale ne na trhu s masem, se kterym se takhle obchoduje desetileti a nic! Pry je v tom meste taky laborator na vyrobu bilologickych zbrani! Je zajimave, ze za Skripala media cudne zamlcela, ze par km od utoku maji Britove taky laborator na zabijeni lidi.
  Proste dalsi oblbovani a manipulace lidi! Proc si to myslim? Protoze kazdorocni chripkova epidemie zabiji tisice lidi a v porovnani s umrtnosti na coronu je to vyssi umrtnost!
  Jde spise o to, zamichat politikou a ekonomikou ve svete ke splneni urcitych cilu. Je ochromena doprava, vymena zbozi, turistu. A tak nam namichavaji neustale kokteily s Gretou, Minarem, klimatickou histerii, praseci mor, ptaci chripku, ktera ma brzy mutovat a posthovat i lidi. Davaji na podporu tech veci neskutecne penize a jejich media (patrici vsude nejbohatsim zidum) je podporuji.
  Doufam, ze je kazdemu jasne, ze se proti nakazou mytim rukou, ci rouskou na obliceji 100 % nemuze ochranit proti infekci. V tom je ten utok nebezpecny. Nema pachatele, resp. ten se neda zjistit. Muze se vyskytnout kdekoliv a kdykoliv. Idealni zbran zlocincu, ktere musi lidstvo znicit, nez oni znici lidstvo!
  Kdo jsou tito zlocinci? Je to jenom par stovek zidovskych rodin, vlastnicich 95 % bohatstvi teto planety!

 • *

  V odpovědi na: ¨

  Zásobou těstovin, sýra a sušeného mléka nic nezkazíte, v každém případě.

 • Coronavirus je pravdepodobne laboratorni vyvoj

  Chci upozornit na dulezite souvislosti s Coronavirem. Byvale republiky SSSR se staly po jeho rozpadu ‚samostatne‘. Ve skutecnosti byly okamzite ovladnute zapadem a staly se z nich jako z Ukrajiny vazalove USA. V techto zemich vybudovaly USA okamzite biologicke a chemicke laboratore a zacaly ve velkem odebirat geneticky material obyvatelstva, Rusu, Cinanu. Vedle toho provadely tyto laboratore zkousky na tamnim obyvatelstvu, pochopitelne pro neho utajene. Na nekolika mistech v okoli laboratori tam propukly nezname choroby, pri kterych lide tezce onemocneli a umirali! Bylo na to poukazovano i ve svobodnem tisku! Ted chapete, proc tyto laboratore na hranicich Ruska a Ciny a jejich zkousky. Vyvinuly tam specialni mutaci viru, ktery je nebezpecny hlavne pro zlutou rasu, pro Cinany a Asiaty. Rozsireni viru na verejnosti je velice jednoduche.
  Jestli se tohle prokaze, musi lidstvo tuto zlocinnou bandu co nejdrive bez litosti zlikvidovat!

Nejnovější články