Hřebejkové, Hilšerové, Hrušínští a další vykladači jediného správného názoru se dostávají do extáze. Pseudoelity ječí, pseudoelity pláčí, pseudoelity vyhrožují. Aňa Geislerová má sice horko těžko základní vzdělání, ale prsí se, že vyžene lid na Václavské náměstí, neb je ona tou správnou odbornicí. A Pražská kavárna z Moravy vyhrožuje Pražským povstáním. Je rok 2020.

Odborníky na ekonomiku a kontrolu České televize nikdy nepřipustíme, řve i parta z jakési chatařské kolonie samozvaně pasovaná jako Ústav nezávislé žurnalistiky prý nadační fond nezávislé žurnalistiky se superodborníkem na cenzuru Josefem Šlerkou. Lidé se ptají, zda to není spíše Ústav z Bohnic.

 

Jedině my máme právo dávat kulaté razítko na jedinou pravdu a vše ostatní je dezinformace, zoufale povykují a šílí. Pluralita znamená, že vystupovat smí každý, kdo má správný názor a kdo má špatný názor, do České televize nepatří. Jedině to je správná demokracie. Radního Šarapatku chytá amok, sprostě nadává na všechny strany a uráží každého včetně prezidenta Zemana. Šafr a jeho FORUM 24 vyhlašuje, že spáchá seppuku, neboli harakiri. Nepřipustíme kontrolu České televize. Nezávislí propojení s Českou televizí ječí, že jedině utajením finančních toků jsou nezávislí a každý, kdo bude pátrat, kam jdou peníze koncesionářů, je ruský agent placený Putinem. 19 senátorů chce spáchat hromadnou sebevraždu, píše zvací dopisy a vyhrožuje rozpuštěním Senátu. Nebo tak nějak. Lid už se v nich nevyzná. V éteru nezávislých neziskovek napojených na Českou televizi je větší poplach, než kdyby k nám měla opět vstoupit vojska Varšavské smlouvy.

 

A toto šílenství nastalo v okamžiku, kdy nominaci do Rady České televize dostala odbornice z ekonomického institutu Václava Klause, která se věnuje rozkrádání a napojení na státní socialistické cecíky různého nezisku a napsala knihu s příznačným názvem "Kdo chce naše peníze".

 

Jaké jsou dva největší zločiny České televize

 1. Naprostá neprůhlednost hospodaření a mzdová zařazení
 2. Totalitní zpravodajské a publicistické pořady s naprostou absencí svobody slova a plurality

O hospodaření netřeba více rozepisovat. Nikdo neví, za co se utrácí peníze, komu se dávají paníze, kam proudí peníze a na jaké projekty jdou peníze. Takže klidně přes dotace se může platit pornoklub a říkat tomu třeba dotace pro Ústav nezávislé žurnalistiky. Je to tak (ne)průhledné, že by i Stanislav Gross se strýčkem Vikem žasl nad křišťálovostí...

U zpravodajských pořadů se točí stále stejná parta demoverze jednoho názoru a režije nepřipustí nikoho z opačného názorového spektra. Václav Moravec se chová jako generální ředitel, prapodivné nenávistné pořady jako Newsroom 24 mají do veřejnoprávnosti nekonečně daleko a Česká televize se chová jako štvavá soukromá televize s malinkou partou nenávistných šílenců, kteří si myslí, že mají zakotvenu jedinou pravdu v Ústavě jako měla KSČ do roku 1989. Svoboda slova a pluralita názorů je ve psí. Navíc dennodenní reklama na prapodivný Deník N s Petrou Procházkovou s její extremní nenávistí je naprosto neprůhledná a propojení nečitelné. Hosté České televize jsou "demokraticky" selektovány a zástupci ač dle Eurostatu až 60% názorového proudu občanů České republiky byli vytlačeni a nesmí ani do vrátnice na Kavčí hory. (Třeba Robejšek a další)

Pravda se stala lží a lež pravdou!

A došlo to tak daleko, že ti "správní demokraté" vyhrožují podřezáním prezidenta, Šarapatkové si nezadají s pověstnou sprostotou dlaždičovou, Fendrychové na Aktuálně.cz už urážky ani neskrývají a to vše dokresluje úzkou skupinu nenávisti propojené s Českou televizí lidí, kteří si myslí, že jim miliardy koncesionářů a veřejnoprávní televize Čt patří.

 

Pluralita (latinsky „mnohost“) znamená rozvrstvenost mnoha názorových proudů zaručující svobodu jakéhokoliv názoru ve společnosti (pozor, nezaměňovat názor s výzvami třeba na válku či zabíjení)

Ekonomka Hana Lipovská (*1990) je členkou řady institucí, například České společnosti ekonomické a The American Economic Association.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Hotovostni platby zrusit.

  Nejvetsi vydejci a spravci kreditnich karet prohrali soud v New Yorku, protoze chteli prestat akceptovat platby v hotovosti. Jedna prohrana bitva ovsem neznamena, ze tu valku nakonec nevyhraji. Bude zaviset jedine na lidech, jestli jim to dovoli.

 • *

  Smazáno: výhrůžky, popravy a podobné provokace zde nepoužívejte.

  Komentář naposledy upraven v přibližně 1 měsíc nazpět od Petr Pokorný
 • Brumloboys v České televizi

  Tunelář z PPF Petr Dvořák je od 2011 ředitel veřejnoprávní České televize, naprosto skandální!

  Petr Dvořák - dlouholetý manažer Kellnerovy tunelářské skupiny PPF. Pracoval pro PPF oficiálně 18 let (1992 – 2010). Mnohé napovídá tomu, že pro ni pracuje dosud (jako ředitel České televize)... Petr Dvořák působil v orgánech řady dceřiných firem PPF - působil v Kellnerem a Kočárníkem státu ukradené České pojišťovně, byl předsedou dozorčí rady eBanky, zasedal i v představenstvu fotbalové Slavie v době, kdy PPF byla majoritním vlastníkem Slavie. Po vstupu PPF do televize Nova v létě 2002 kleptooligarcha Petr Kellner jmenoval Petra Dvořáka jednatelem televize Nova, pak i ředitelem televize Nova. Petr Dvořák byl znám jako tvrdý vyjednávač a pravá ruka majitele PPF Pavla Kellnera. Šokující vstup Petra Dvořáka, bez kulturní kvalifikace, v roce 2011 na post ředitele veřejnoprávní České televize zařizovali Jiří Šmejc z PPF a lobista PPF Jaroslav Berka. Výměna Janečka za Dvořáka v roce 2011 byl dlouhodobý plán.

  Do PPF Dvořáka přivedl jeho spolužák Ladislav Bartoníček, spolumajitel a menšinový akcionář PPF a dlouholetý šéf České pojišťovny.

  Další Kellnerův kumpán, Miroslav Singer, byl členem dozorčí rady České pojišťovny a.s. (14. prosince 1995 - 2. září 1996), tj. v době, kdy Kellnerovci kradli státu Českou pojišťovnu. V roce 1999 Miroslav Singer prodával PPF Expandia banku (později název eBanka), za Kellnerovu PPF jednal Petr Dvořák. Prezident Václav Klaus (ODS) jmenoval Singera guvernérem České národní banky (1. července 2010-30. června 2016), ten spustil světový unikát, tři roky trvající intervence k oslabení české koruny. Od 1. května 2017 je Singer opět předsedou dozorčí rady České pojišťovny.

  Amatérská kapela Brumloboys, jejímž členy jsou ředitel ČT Petr Dvořák a spolumajitel PPF Ladislav Bartoníček, nehraje veřejně, hraje výhradně pro uzavřené společnosti: vánoční večírky a narozeniny kleptooligarchy Petra Kellnera.

  Smlouva ČESKÁ TELEVIZE - O2 Czech Republic a.s., Za Brumlovkou 266/2, Praha 4, Michle - Technické zajištění iVysílání České televize do 31.1.2022
  Cena: 23 940 000 Kč
  O2 Czech Republic a.s. vlastní Kellnerova skupina PPF.
  https://smlouvy.gov.cz/smlouva/5716431

 • ¨

  V odpovědi na: Brumloboys v České televizi

  S kritikou Signera nesouhlasim. Oslabeni koruny bylo nutne kvuli exportu. Delaji to ostatni zeme take, i kdyz je to skodlive pro obcany a menu. Svycari uz nakoupili slabsi meny za bilion CHF.
  podobne je to i s QE, zaplavovanim trhu $ a € bez jejich kryti cimkoliv. (bezcennymi dluhopisy). USA to zacaly, EU se musela pripojit.

 • *

  Vždyť to je přesně stejné divadlo jak s mafiánskou služkou Bradáčovou z Ústeckého kraje = severočeské Palermo, jak o ní tvrdili, že je prý "Cattani v sukni"! Klausova služka Lipovská, fuj!
  Proč dodnes není chválena pravomoc NKÚ ke kontrole ČT a provést kontrolu minimálně 10 let nazpátek!

 • ¨

  V odpovědi na: *

  Statni dozor skrze P. Zemana a L. Bradacovou je vysmech. Jsou to lide rizene mafii.

 • *

  Dvořák je defraudant, žádám zkonfiskovat Dvořákův majetek na úhradu škod, které způsobil v ČT! Místo kvalitních programů natáčí ČT neuvěřitelně slaboduché seriály a žvanící programy pro ty správně politicky orientované nenažrance Karel Šíp - Feuerfeil, Halina Kločuraková Pawlowská, Boleslav Polívka a podobní vyčůránci.

 • Zničili Soukupa

  Kdo chce naše peníze! Klaus, Zeman, Kellner. A ještě se podívejte, jak tito darebáci zničili chudáka pana Soukupa, že se do zločinců pustil a uvažoval o prezidentské kandidatuře. Pan Soukup je skutečný bojovník, a ne vošklivá klausovka. "Majitele TV Barrandov a několika dalších mediálních titulů Jaromíra Soukupa dnes (4.2.2020) čeká klíčové jednání s úvěrujícími bankami (ČSOB, Creditas). Pokud s nimi nenalezne společnou řeč, může to znamenat konec jeho byznysu. Na svoji příležitost totiž čekají zejména TV Prima a podnikatelé spojení s hradními kruhy, kteří mají zájem o televizi, potažmo Soukupovu mediální agenturu Médea. Do konce ledna měl Jaromír Soukup splatit ČSOB 460 milionů. Banka, stejně jako další věřitelé, totiž podle zjištění Neovlivní.cz koncem loňského roku znejistěla a vypověděla podnikateli úvěrový rámec. A Soukup peníze neměl. Nepohodl se totiž se svým klíčovým spojencem – poradcem prezidenta Martinem Nejedlým – který mu pomáhal zajišťovat peníze od čínské státní společnosti CITIC. Minulý týden to sice vypadalo, že pragmatismus zvítězí a obě strany budou ve spolupráci pokračovat, nakonec ale z dohody sešlo. Už poněkolikáté. A kromě ČSOB dnes Soukupa čeká jednání s další věřitelskou bankou Creditas. Jak jednání dopadnou, nelze předem odhadovat. Každopádně ve hře je nyní několik scénářů. Včetně významných pohybů na mediálním trhu – TV Prima má například zájem o Soukupovu televizi Barrandov. Hradní kruhy zase usilují o mocnou agenturu Médea s tržbami kolem tří miliard ročně, přes kterou se prodává a nakupuje reklama v televizích a tištěných titulech."
  https://neovlivni.cz/den-d-jaromira-soukupa/

 • V odpovědi na: Zničili Soukupa

  Zklidněte se prosím. To, co je jinde napsáno, nemusí se zakládat na pravdě.

 • ¨

  V odpovědi na: Zničili Soukupa

  Vazim si pana Soukupa za jeho schopnosti reditele i moderatora v jedne osobe. Bohuzel neni schopen se zbavit chyb, ktere neustale dela - nenecha lidi domluvit, neustale jim skaka do reci, je to monolog Soukupa, ne rozhovor! Stale to dosud nepochopil. Jediny prezident Zeman ho vycvicil.
  Dalsi problem je ten, ze jeho TV potrebuje penize, ktere bere z reklamy. Neustale prerusovani vysilani reklamou odradi i toho tolerantniho divaka k reklamam. Ja se z toho duvodu na Barrandovske kanaly uz nedivam. Jsem ochoten zaplatit za vysilani, ale nechci tam pak zadne reklamy!