Generál Andrew Rohling, výkonný velitel americké armády pro Evropu, ujistil, že účelem cvičení není provokovat Rusko. „Cvičení není cíleno proti žádné určité zemi,“ řekl zástupce hlavního velitele pro Evropu.

 

To, že jsou všechny zbraně namířeny na Rusko a USA se snaží základnami obklíčit Rusko je čirá náhoda, protože mírová armáda nikdy nezabíjí, pouze humanitárně bombarduje, všude rozsévá pouze mírové bomby, nebo mírový plyn "Agent Orange" a jenom mírově znásilňovala a upalovala malé holčičky jako v My Lai.

Masakr v Mỹ Lai byla masová vražda 504 neozbrojených vietnamských civilistů, včetně žen a dětí, kterou spáchali míroví vojáci 23. pěší divize Americal U.S. Army. Spolu s masakrem v No Gun Ri v Korejské válce o osmnáct let dříve byl masakr civilistů v My Lai jedním z největších zvěrstev provedených americkými silami ve 20. století. Mnohé civilisty povraždili na rýžových polích v okolí, na ulicích či přímo v domech. Mnoho dětí bylo před smrtí znásilněno nebo mučeno. Celkově US ARMY "mírově" zmasakrovala 504 civilistů. Za to byl dokonce JEDEN VOJÁK odsouzen. Znásilňování, mučení a upalování malých holčiček bylo přece v zájmu amerického lidu a světového míru.

březen 1968, šílená zvěrstva - originál My Lai

Prý masakrováním, znásilňováním a upalováním malých holčiček bojovala americká armáda nejen za světový mír, ale i proti komunismu.

 

A pak přišlo 21.století míru

V roce 2003 koalice vedená Spojenými státy svrhla údajný diktátorský režim Saddáma Husajna a zahájila mírovou okupaci Iráku. S příznačným názvem „Operace Irácká svoboda“. Válka v Iráku si vyžádala 461 000 civilních obětí.  Příčinou většiny zaznamenaných úmrtí bylo násilí. V důsledku "Operace Irácká svoboda". Všichni Iráčané (stejně jako tenkrát Vietnamci) kteří své území bránili, byli prohlášeni jako teroristé a jejich vůdci byli převezeni do věznice Quantánamo. Někteří jsou tam bez soudu uvězněni dodnes, ač i Obama slíbil, že tuto věznici zavře.

Mnozí z těchto území (nejen Iráku, ale Libye, kde také zasahovala americká mírová armáda a v dalších zemích, kde USA prováděly arabsko - oranžovou revoluci) se přesunuli do Evropy, mstí se nám a Merkelová je vítá. Všechny státy, kde zasela americká armáda trvalý mír, jsou rozvráceny, zmasakrovány a pouze Sýrie se daří Rusku osvobodit, i když ani tam ještě není klid. Z Vietnamu se musela mírová americká armáda stáhnout, protože celý svět proti mírovým zvěrstvům US ARMY protestoval, ale nejvíce obyčejní lidé v USA.

 

Nyní se tato mírová americká armáda přesouvá do Evropy, aby i zde zajistila trvalý mír. Součástí manévrů bude nácvik výsadku sil rychlé reakce do Gruzie, která je členem NATO.

Cvičení Defender Europe 2020 se blíží.

 

Wikipedie

Po "Operaci Irácká svoboda" dva miliony Iráčanů uprchlo po roce 2003 do zahraničí a další dva miliony jsou uprchlíky ve vlastní zemi. Počet iráckých uprchlíků roste každým měsícem o 40 až 50 tisíc. Podle Sary Flounders charakterizují situaci iráckého obyvatelstva následující údaje:

 • 43 % Iráčanů žije v absolutní bídě. Nezaměstnanost dosahuje 50 %.
 • 70 % Iráčanů nemá přístup ke zdravotně nezávadné vodě, 80 % nemá k dispozici fungující hygienické zařízení. Roste počet průjmových onemocnění a cholery kvůli znečištěné pitné vodě.
 • 70 % iráckých dětí nechodí do školy
 • Více než 40 % iráckých učitelů, inženýrů vodních staveb a lékařského personálu opustilo po roce 2003 zemi

 

Související

ROK 1968 padesát let od utajení masakrů a znásilňování, které předcházely rozhodnutí okupace

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • ¨

  Kopani do Ruska pokracuje. Na magistratu ovladanem Piraty a Top09. Hrib a Pospisil chteji prejmenovat namesti pred ruskou ambasadou z 'Pod Kastany' na namesti Nemcova. Hlasovat chteji 24. ledna! Pamatujme si tyhle smejdy. Az se zmeni predstavenstvo, prejmenuje se namesti zase zpatky na neutralni, stary nepoliticky nazev. Tyhle provokace Ruska od analnich alpinistu ve vedeni Prahy musi uz kazdeho Prazana neskutecne srat. Buzerant prolhany Pospisil, jak rika prezident politicka nula, Moravak Hrib, silenec Novotny, Kolar, atd. Pamatujme si je!

  Krátká URL:
 • *

  V odpovědi na: ¨

  Bývalý privatizační reformátor, vicepremiér, Žid Boris Němcov, to je jako by byl zastřelen Vladimír Dlouhý (ODA) na Hradčanském náměstí. :-D

 • Stanovisko Asociace Vojáci proti válce

  Cílem USA je ovládnout zdroje nerostných surovin kdekoliv ve světě. K tomu využívají bezohledný rozvrat, vyvolání náboženské nesnášenlivosti, teroristických akcí s využitím ozbrojené agrese
  Současné harašení zbraněmi a permanentní provádění velkých vojenských cvičení armád USA a členských států NATO v pásmu od Baltického po Černé moře, spolu se snahou o rozmístění vojsk „ rychlé reakce“ a vojenských základen USA na území států bývalé VS nepřispívá k uklidnění situace. Zostřuje mezinárodní napětí a jeví se jako pokus o vytvoření „ sanitárního kordonu“ kolem Ruské federace.
  Proto od vlády ČR žádáme:
  Legislativní iniciativou dosáhnout doplnění Ústavy ČR o článek k ochraně míru, nebo přijetí Ústavního zákona na ochranu míru.
  - Za otevřený akt proti míru považovat jakoukoliv vojenskou doktrínu, založenou na vedení preventivní války.
  - Distancovat se od agresivní politiky USA a ve svém prohlášení je označit za původce zhroucení režimů výše jmenovaných států a exodus jejího obyvatelstva do Evropy.
  - Nepřipustit vytvoření sanitárního kordonu kolem Ruské federace;
  - Nepřipustit rozmístění cizích ozbrojených sil a základen na území ČR
  - Zastavit a dále nepřipustit průjezdy a přelety cizích ozbrojených sil přes území ČR;
  - Zastavit účast ozbrojených sil ČR v misích NATO
  - ZAHÁJIT VĚROHODNĚ PROCES VYSTOUPENÍ ČR Z NATO;
  - Vyhlásit k těmto otázkám referendum s využitím příslušných článků Ústavy ČR.
  V Praze 8.10.2015.
  Republiková Rada Asociace Vojáci proti válce:
  Předseda: plk.v.v. Jiří Bureš
  Členové Rady:generál-poručík v.v. Oskar Marek, generál-major v.v. Michal Gondek, plk.v.v.profesor Ing. Bohumil Svoboda DrSc, plk.v.v. Otakar Veselý,pplk.v.v.Zdeněk Eret
  https://www.euportal.cz/Articles/14313-cilem-usa-je-ovladnout-zdroje-nerostnych-surovin-kdekoliv-ve-svete-k-tomu-vyuzivaji-bezohledny-rozvrat-vyvolani-nabozenske-nesnasenlivosti-teroristickych-akci-s-vyuzitim-ozbrojene-agrese.aspx

  Krátká URL:
 • Coronavirus je biologicka zbran

  V odpovědi na: Stanovisko Asociace Vojáci proti válce

  vyvinuta v laboratori. Virus obsahuje HIV slozky a byl tedy laboratorne vyvinut ke genocide zejmena zlute rasy. Vice postizeni jsou muzi jak zeny. Kolem Ciny i Ruska jsou tajne US laboratore, shromazdujici geneticky material Cinanu a Rusu, na kterem pak tyto zbrane vyvijeji. Biologicke zbrane si velmoci patentuji. Podobne to uz bylo s epidemiemi MERS, SARS, Ebola. Je to novy druh napadeni a oslabeni zemi, ktere chce utocnik oslabit a znicit. Je to 'idealni' zbran proti lidstvu, protoze pachatel utoku se neda zjistit.
  Cina bojuje v soucasnosti nejenom v celni valce, ale je vedle toho suzovana ptaci chripkou, prasecim morem a ted Coronavirem. To uz neni nahoda!

 • wolfram

  V odpovědi na: Coronavirus je biologicka zbran

  Čína taky ví, že dostali za obchodní válku odvetu biologickou zbraní od Trumpa. Čína ve čtvrtek (včera) odvolala cla na americké výrobky (sóju, vepřové, hovězí, kuřata, whiskey, ropu, auta a automobilové součástky aj.) a zavázala se, že bude kupovat ještě více americké sóji než v minulých letech. Mysleli jsme, že Trump je menší zlo než Hitlary, ale toto... to je úroveň mezinárodního jednání. Biologické zbraně jsou zakázané. A stejně outsourcingová Čína je projekt USA od roku 1972, reálpolitika Henryho Kissingera a Richarda Nixona, si vymysleli Američani. Sovětský svaz a Japonsko se vždy bály 1,5miliardové Číny, nechtěly jim dávat své technologie.
  "Čína sníží na polovinu cla, která na 1717 amerických produktů uvalila loni na počátku září. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na čínské ministerstvo financí. Podle resortu změna začne platit 14. února. Týká se dovozu amerického zboží za 75 miliard dolarů (1,7 bilionu korun) ročně, uvedl server televize CNBC. Tomuto rozhodnutí čínské strany předcházel v polovině ledna podpis první fáze americko-čínské obchodní dohody. Nejvýznamnější částí první fáze dohody je slib Číny koupit z USA další zboží a služby. Čína slíbila, že v příštích dvou letech koupí zemědělské produkty a další zboží a služby z USA za částku, která bude proti roku 2017 vyšší nejméně o 200 miliard dolarů."
  https://byznys.ihned.cz/c1-66717400-cina-snizi-na-polovinu-zarijova-cla-uvalena-na-americke-produkty-dotkne-se-to-zbozi-za-75-miliard-dolaru
  China Cuts Tariffs on $75 Billion in U.S. Goods. That Was the Easy Part
  https://www.nytimes.com/2020/02/06/business/china-trade-tariffs-coronavirus.html

 • ¨

  V odpovědi na: wolfram

  Cina ted vi naprosto presne, ceho jsou USA schopne a pariruje. To USA chtely a dosahly. Nic jineho Cine take nezbyva. Nejdrive se musi dostat z te epideme. Nic ale jim nezapomene, zadne obavy!

 • ¨

  V odpovědi na: Stanovisko Asociace Vojáci proti válce

  Cim drive z EU a NATO, tim lepe. Jinak budeme zatahnuti hegemonem a kolonizatorem do valky, kterou nechceme. Bude v Evrope (nebyla nikdy v USA). Tentokrate nevede alianci proti Rusku evropska zeme jako Francie, Nemecko, ale zeme vne Evropy, tj. USA, ktere uskupily sve spojence v NATO a vytestovaly je ve valkach proti Srbsku, Syrii, Libyi, Afghanistanu, Iraku. Jako Hitler zorganizoval alianci 25 zemi k utoku na Rusko! Jde opet o ruske suroviny, uzemi a zotroceni obyvatelstva. Hitler usiloval o zniceni Slovanu, tahle nova aliance ma stejny cil, jenom to nerika. Angloamericane nas odjakziva jenom zrazovali, v Mnichove, koncem valky bombardovali uplne zbytecne Prahu, prumyslove podniky, Plzen a Skodovku. 21. srpen 1968 je pamatny den. Dny bombardovani Prahy spojenci koncem valky s 720 mrtvymi Prazany, celou tridou deti i s ucitelkou zabitymi v Plzni pamatnymi dny nejsou? Nejsou! Nesmi se o tom psat, ani mluvit!

 • miklucho maklaj

  Nikto nevie koľko padlo Čiňanov na Usuri. US army obetuje 40.000 vojakov- posiela ich na smrť, k ruským hraniciam je nebezpečné isť čo i len huby zbierať a nie to ešte so zbraňou v ruke

  Nikto nevie koľko čiňanov sa stratilo na USURI,US arma obetuje 40 000 životov. Priliš veľa Rusov padlo v druhej vojne nie preto, aby niekto ohrozoval RF.

 • Nezapomeňte na Pontiacovo povstání!

  Pontiacovo povstání byla válka zahájená v roce 1763 indiánskými kmeny z oblasti Velkých kanadských jezer, Illinois a Ohia. Domorodí Američané se pokusili vyhnat britské vojáky a osadníky, napadli množství britských pevností a osad. Válka byla pojmenována po ottawském náčelníkovi Pontiacovi, nejvýznamnějšímu z domorodých vůdců zúčastněných v konfliktu. Britští důstojníci z pevnosti Pitt (Fort Pitt) se pokusili INFIKOVAT OBLÉHAJÍCÍ INDIÁNY NEŠTOVICEMI POMOCÍ VIREM ZAMOŘENÝCH DEK!
  Pro britského generála Amhersta, který před válkou odmítal možnost, že Indiáni jsou schopni jakéhokoli efektivního odporu vůči britské moci, se situace v létě stala hrozivou. Plukovník Bouquet 13. července 1763 Amherstovi psal: „Pokusím se naočkovat ty (bastardy) dekami, které se mohou dostat do jejich rukou, musím si ale dát pozor, abych nenakazil i sebe.“ Bouquet ještě navrhl použít tzv. španělskou metodu – „lovit“ Indiány pomocí psů. Amherst reagoval kladně 16. července: „Uděláte dobře, jestliže je nakazíte pomocí dek, případně použijete-li jakoukoli jinou metodu, která pomůže vyhubit tuto odpornou rasu.“
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Pontiacovo_povst%C3%A1n%C3%AD#Obl%C3%A9h%C3%A1n%C3%AD_Fort_Pitt_a_u%C5%BEit%C3%AD_ne%C5%A1tovicemi_naka%C5%BEen%C3%BDch_dek

  Čínské ministerstvo zahraničí požaduje po USA vysvětlení, co znamenají ohořelé žluté BIOHAZARD KONTEJNERY na skladování a přepravu biologického a infekčního materiálu, nalezené 30. ledna v evakuovaném americkém konzulátě ve Wuhanu.
  https://www.youtube.com/watch?v=CXAWb7zMITw

 • „Defender Europe 20“

  „Defender Europe 20“ je největší cvičení americké armády v Evropě za 25 let, přemísťují se desítky tisíc vojáků a tisíce tanků. To vyžaduje i postavení největší mobilní čerpací stanici na kontinentu. Bundeswehr hrdě prohlašuje, že Německo je „ústředním logistickým centrem“.
  13. února 2020
  Pro cvičení „Defender Europe 20“ s 37 000 vojáky bylo zahájeno překládání tanků v Německu. Tréninková oblast Bergen-Hohne severně od Hannoveru je místem cvičení s více než 6 000 vojáky v dubnu a květnu. Za tímto účelem zde Bundeswehr dočasně staví největší mobilní čerpací stanici v Evropě - s kapacitou 1,35 milionu litrů. Odsud mají tankisté odebírat až 700 000 litrů pohonných hmot týdně na cvičení. 17. března spolkový prezident Frank-Walter Steinmeier navštíví "tankovou farmu“. Většina z 37 000 vojáků z 18 zemí bude cvičit v Polsku a pobaltských státech. Nasazení tak silných sil v krátkém čase je jedním z hlavních úkolů „Defender Europe“. Proto bude 20 000 vojáků a jejich vybavení dočasně přemístěno ze Spojených států do Evropy, 8.000 vojáků bude z evropských zemí.
  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/prvni-americke-tanky-se-vali-po-nemeckych-silnicich/

Nejnovější články