To přece není normální, aby zvolená zástupkyně České republiky Jourová (ANO) útočila s Piráty na občany České republiky a vláda mlčela jako hrob. To, co dělá tato skupina je naprosto proti logice voleb, demokracii a selskému rozumu.

 

 Jourové hra na demokracii

To už měl větší logiku socialismus, nebo volby v Severní Korei. Štrougal, Milouš Jakeš a další sice blbě, ale alespoň měli snahu bojovat za ČSSR. Dnes zvolíme zástupce do Bruselu a Jourová oznámí, že máme držet huby a krok a od prvního dne nám vyhrožuje. A vláda mlčí, poslanecká sněmovna mlčí. Neuvěřitelné!

 

Babiši, jste raněn slepotou?

Vždyť je to naprosto zrůdný systém: tak proč Jourovou nezvolil Brusel, když zastupuje Brusel a nikoliv Českou republiku? Když do Bruselu byla zvolena s nějakým programem a pak vše totálně otočila? Může mi (nám) někdo vysvětlit, co je na tom demokratického? Není to spíše demokracie postavená na hlavu a hlavně, aby jí to sypalo milion měsíčně s doživotní rentou, o jaké se nezdá ani největšímu dříči v České republice, pokud nekrade jak straka?

A tato dáma drze kritizuje: „Polsko a Maďarsko jsou křehké demokracie“, svobodě slova by se v Maďarsku a České republice mělo zakroutit krkem. Kdo nejede podle not Evropské komedie (pardon Evropské unie) je dezinformátor a jde proti Evropské unii. (Neuvěřitelná antidemokratická špína)

 

Může někdo vysvětlit tuto hru na demokracii?

Ještě jednou

My jdeme k volbám, Jourová představila program

Zvolili jsme Jourovou

Jourová dostane milion měsíčně Z NAŠICH DANÍ!

Oznámí, že její názory už neplatí

A Jourová nezastupuje nás, ale Brusel, který nás vydírá!

Neskutečná zvrácenost

 

Předně: v předešlé funkci neudělala vůbec nic. I když tvrdí, že dřela jak kůň - hlásala rovnost žen a mužů. Dostala za to 32,85 milionu korun.

 

Nyní : měsíční plat eurokomisaře činí téměř 23.000 eur (skoro 600 000 Kč)

Průměrná mzda v Česku: 33 840 korun

Důchod bývalého eurokomisaře Vladimíra Špidly: 110 000 korun
Důchod Věry Jourové (stráví-li 10 let ve funkci): 232 000 korun
Průměrný důchod v Česku: 13 300 korun

Eurokomisaři dostanou navíc až 17 tisíc korun měsíčně na reprezentaci, zajištěny mají i finance na bydlení, a to 15% z platu, což dělá až 80 tisíc korun. I po skončení funkčního období budou po dobu tří let pobírat 40 až 65 procent dosavadního platu (217 tisíc až 325 tisíc korun). Možná dostává i stravenky jako socka...

 Za ty peníze udělá Jourová cokoliv. Když přišla o zaměstnání poradce dotací s platem cca půl milionu  (přiznala u soudu), chtěla se oběsit na podprsence. Tvrdila to, ale dá se jí věřit? A ještě jí obvinili z korupce. Nyní září jak sluníčko, penízky jí šustí a my cálujeme a budeme cálovat. Nebude na důchody? Jourová se směje. Důchod 230 000 Kč jí bude stačit na běžnou útratu. Ona je zlatá. To my jsme ti zločinci. Dře jako kůň a my jí ten zasloužený plat nepřejeme. Bojuje s dezinformacemi. A stačí i uronit slzu:

Našim ženám hrozí chudoba!

 

 P.S. Kdyby byla skutečná spravedlnost a demokracie, Jourová by se nám nevysmívala. Možná by se nesmála vůbec. Spravedlnost by ji dohnala...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • ¨

  Trik gauneru, ovladajich politiky a media spociva ve zkorumpovani vsech lidi v institucich astronomickymi odmenami za jejich mandaty, ktere ovsem my platime!
  Tyka se to poslancu parlamentu EU, Dozorci rady CT i jinych instituci. Kdo by dobrovolne odmitl koryto, ktere mu bohate nalozene postavili pred hubu? V tom je ten jejich zamer, ktery funguje!
  Zadne Janosiky ani Farage tam proto nenajdete, kdo by si sam kazil svou povest naprosto loyalniho kejvala na vsechno, co ma schvalit? I jejich selekce pred zvolenim jim pak zarucuje jejich loyalnost..
  Dela to i Jourova a divite se ji? Jestllize je tam Jourova za ANO, tak je neco spatne. S Telickou se Babis rozesel a ten se do EU parlamentu uz nedostal a jim zalozena strana neuspela.
  Nevim, proc je problem s Jourovou. Zmente princip odmenovani - kazdy by mel mit narok na svuj posledni plat plus naklady na svou funkci. A prestanou se tam cpat vyzirkove a chameleoni! Budete videt, jak se to ozivi!

  Krátká URL:
 • mujkontakt

  Ženy do politiky nikdy nepatří. Jejich mentalita a pomstychtivá povaha se v ní zcela projeví.
  To samé děti pirátské strany, šířící jen své nízké názory, kterým se je jen smát.Dnes se učí děti dezinformace a tak jimi věří, že dostávají svou nevědomostí do problému i ty, co se o jejich názory ani nedozví.
  Lhaní, podvody, korupce, násilí, zneužívání atd. je na denním pořádku jak ve vášní, tak v nevědomosti.

 • ¨

  V odpovědi na: mujkontakt

  Feminizace medii i politickych funkci je na vzestupu. Ted se to v Nemecku zadrhlo, AKK odstoupila z politiky, von den Leichen zvana flintova Uschi pry uvazuje o tom taky. Merkelova uz to ma davno spocitane. Ceka se jenom na volby, sama neodstoupi. Mayova ztroskotala pri klickovani. Z AfD delali Nacky, ted ale CDU/CSU zjistila, ze vlastne nejsou tak spatni. Casu nemaji moc, potrebuji se vymanit jako US kolonie a poslat okupanty domu. Ti dobrovolne neodejdou, jako z Iraku. Kde jsou uhnizdeni, tam zustanou. Z Afghanistanu odchazeji uz 17 let. Musi to prasknout nahore v USA, aby se neco zmenilo.

 • Místo ve Valdicích sedí v politice

  Babiš je druhý největší zloděj v Česku po Kellnerovi a náměstkyně na ministerstvu pro místní rozvoj Jourová (květen 2003 – březen 2006, tehdy ČSSD, nyní ANO) v roce 2003 s náměstkem Petrem Formanem (Unie svobody-DEU) a poradcem ministra Němce Radimem Špačkem (tehdy ODA, nyní předseda Monarchistů) kradli 229 milionů eurodotací na Ministerstvu pro místní rozvoj ČR. Jourová v této kauze obžalovaná nebyla, ale Forman a Špaček byli její blízcí přátelé. Opravdu neuvěřitelné, jaké zločince jsou debilní Češi schopní zvolit do politiky.
  "Petr Forman, tehdejší náměstek ministra pro místní rozvoj, spolu s dalšími devíti osobami si podle policie jako organizovaná skupina „měli stáhnout“ z účtů fondů Phare celkem 229 milionů korun. Z této částky se během vyšetřování vrátilo 58 milionů korun, státnímu zástupci se podařilo zajistit dalších 150 milionů, 17 milionů zmizelo v zahraničí. "
  "Za Špačka se přitom od počátku staví i jeho spolupracovnice, nynější eurokomisařka Věra Jourová."
  https://www.euro.cz/politika/z-lapaku-do-senatu-
  "Za Radima Špačka se nedávno při svém veřejném vystoupení přenášeným Českou televizí postavila i eurokomisařka Věra Jourová. Ta byla v době, kdy se téma využití peněz z Nadace pro rozvoj regionů na Ministerstvu pro místní rozvoj řešilo, náměstkyní MMR. „Radim Špaček byl podle mého názoru nevinně odsouzen, nelituji toho, co jsem řekla,“ zopakovala na dotaz HlídacíPes.org Věra Jourová."
  https://hlidacipes.org/vezen-do-senatu-ve-volbach-kandiduje-za-monarchisty-radim-spacek-z-vezeni/
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Radim_%C5%A0pa%C4%8Dek_(politik)
  4. listopadu 2005 "Bývalí státní úředníci rozkrádali evropské fondy. Kriminalisté zadrželi osm lidí, kteří chtěli připravit stát o 229 milionů korun. Peníze České republice poskytla Evropská unie z fondu Phare. Skandál spadá do doby, kdy resort řídil předseda Unie svobody-DEU Pavel Němec. Mezi obviněnými figurují také bývalý náměstek ministra Pavla Němce a místopředseda středočeské organizace Unie svobody-DEU Petr Forman a někdejší poradce ministra Radim Špaček."
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/byvali-statni-urednici-rozkradali-evropske-fondy_200511041925_mhromadka
  19. prosince 2019 "Exnáměstka Petra Formana napotřetí odsoudili, že pomohl ukrást čtvrt miliardy z fondů MMR. Po 15 letech. Soud Formana poslal na tři roky podmíněně do vězení za podvod a legalizaci výnosů z trestné činnosti. Má se také podílet na úhradě škody. Soud již před pěti lety pravomocně odsoudil šest z deseti obžalovaných."
  https://archiv.ihned.cz/c1-66697090-exnamestka-napotreti-odsoudili-ze-pomohl-ukrast-ctvrt-miliardy-z-fondu-mmr-po-15-letech

 • ¨

  V odpovědi na: Místo ve Valdicích sedí v politice

  Ono to organizovane kradeni pokracuje. Vezmete ty dlanicni znamky (400 Mio. IT dobrovolnici to naprogramovali pres vikend). Radary predrazene, premier se o tom dozvi z medii. Ti zlodeji nedaji pokoj. Bodet by jo, kdyz je mafiani P.Zeman a L.Bradacova osvobozuji a odkladaji vysetrovani!
  Musi se vsude vyvetrat. Stanek to zkusil na kulture a jak dopad! Byl z CSSD,ktera zlodejny podporuje. Havlicek to ma jednodussi, podporuje ho zlodej Babis, ktery ale nekrade, uz si nakrad a vy ho tady stale jenom pomlouvate. Kdo vas za to plati? Vzdyt ANO zadny skandal jako zlodeji z ODS a CSSD nema, proto neustale mlati klackem Babise a vy jim pomahate.

 • Saša

  Tak se nám Jourová sešla s Zuckerbergem k projednání plánů EU na regulaci ditálních společností a umělé inteligence.
  O svobodě bude zase už jen vyprávět dětem a vnoučatům.

 • Olga Králová

  Já jsem tuto babiznu nevolila, naši europoslanci pan gen. Hynek Blaško a pan MUDr Ivan David jsou vlastenci, nedají se koupit. Vy, kteří jste volili ty vlastizrádce, pozdě teď brečíte.