Panika, kterou vytváří "globální oteplovači" je pouza hra o sta miliard dolarů a eur. Nic víc. Dejte nám miliardy a my poručíme větru, dešti. Kecy. Dezinformace.

 

Výkyv, který se stal předminulý rok a vždy se opakuje po cca 50 létech sice nikdo netuší proč, ale dá se popsat. Vždy za určitou dobu pronikne sucho a vedro na území mezi Ukrajinou až západní Evropou. Někdy je to dokonce pás mezi Čínou až západní Evropou. Dříve pak následoval hladomor, dokonce umíraly miliony lidí. Dnes díky možnostem dopravy třeba z jižní Ameriky a naopak hladomor nehrozí, ale zažíváme  výkyvy cen potravin.

 

(Mimochodem toto bylo i  po válce, kdy sedláci si nacpali sýpky, totálně zvedli ceny a hladoví lidé je vzali útokem. A Lidové milice je za ty zločiny posílali do kriminálu, což se dnes vykládá jako komunistický teror. A pak těm keťasům začali zabírat půdu a vyhnali je do dolů. Samozřejmě to využili i nějací šmejdi a když měli zálusk na něčí majetek, svezlo se to s tím také. Nakonce se lidé nevyznali, co byl politický zločin a co skutečný, spravedlivý trest a toho využili třeba i vrazi Mašínové)

 

Ale zpět k počasí

Problém není s globálním oteplováním, ale že z neznámých důvodů kolem Golfského proudu se do Evropy stále hrne jižní, teplý vítr a protože by měl touto dobou foukat severní, "rvačka" studené a teplé fronty, kdy žádný předpovídač počasí netuší, která vyhraje, se v reálu ukazuje jako prudká změna tlaku, poryvy větru, vichřice a prudké změny teploty.

Přitom všude kolem mrzne, až praští. Dřív se tomu říkalo "bláznivé aprýlové počasí", dnes to dostalo honosný název "globální oteplování", kdy šaškové běhají s teploměry a hledají rekordy. A když někam foukne teplý poryv jižního větru, vytřeštěně nám to zvěstují z televize a rádií.

 V průřezu planety Země vidíte, že ani na jihu žádné horko není

Takže sice nikdo zatím nezjistil, jak poručit větru, aby změnil směr a vrátil se "Severák", ale když jim zaplatíme miliardy, tak nám vysvětlí, že v roce 2050 až 3000 bude jinak. Sice nevědí jak, ale jsou si jistí, že bude jinak. A když jim nedáme miliardy, tak nám neprozradí, že bude jinak.

Tři dny dopředu už je pouze 50% předpověď počasí, ale oteplovači vědí, jak bude za sto let. Když dostanou miliardy, což je podmínkou. To je osvítí duch svatý a vyleze další Greta.

 

Související

Oteplování planety, nebo jenom počasí blázní? V Denveru z +23°C na -17°C

Koronavirus, genderismus, klimatismus, komunismus, fanatismus

Hrůza globálního oteplování, nebo umělá panika na okrádání občanů?

Klid, my žili v době hippies, dneska řádí děti kolem Grety. No a co?

Plísně a houby děsivě útočí na milého broučka (kůrovce) v lesích. Dělají si z nás legraci? Vážně klesla cena dřeva o 50%?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • ¨

  Podle mapy je Evropa obklicena mrazivym prstencem ze severu. Ten svira i Kanadu a severovychodni cast USA.
  V Evrope je teplo jenom diky Golfskemu proudu. Bez neho by byly teploty v GB jako v Gronsku.
  Ta situace se muze zmenit. Podle vedcu klesa slunecni aktivita a ocekavaji malou dobu ledovou jaka uz postihla Evropu v 17. stoleti. Zima, neuroda, hlad.
  Jestlize se to prokaze, zmizi umele vytvorena klimaticka histerie silencu kvuli otepleni planety do rise neskutecnych podvodu k mystifikaci lidstva za ucelem nesmyslnych projektu, ze kterych budou profitovat jenom ti co tu hysterii financuji. Prectete si k tomu zajimavy clanek, bohuzel v nemcine. Google prekladac vam pomuze.
  https://www.pravda-tv.com/2020/02/schwache-sonne-klimaschock-kleine-eiszeit-fuer-2020-bis-2053-vorausgesagt/

 • CNN je na DVB-T2

  Kdyz jsem si naladil kanaly na setboxu, zjictil jsem, ze je tam i CNN. Sice jeste neni v provozu, ale prijde. Jake to bude obohaceni pro divaky, kdyz tento americky prolhany a podly kanal CNN jako hlasna trouba Neoconu a jejicj poskoku Demokratu na nas zacne chrlit svou nenavistnou prolhanou a rusofobni propagandu! US zide, kterym tento kanal patri asi usoudili, ze Cesi jsou jeste malo masirovani v CT temito lzemi, aby ziskali ten jediny spravny nazor na (jejich) svet!
  Srackomet CNN se tedy priradi ke srackometum CT, aby nas jeste vice obohacovaly presvedcovaly o prednosti valek, nenavisti, sankci na vsechny, kdo nazory Neoconu nerespektuji v plne mire. Novy US vyslanec pri svem nastupu do uradu prohlasil, ze chce zemi dostat tam, kde byla za V. Havla (!), tedy do ulohy 100 % poslusneho US vazala, ktery bude jako zradce Vondra vyzadovat militarizaci a zakladny US army na nasem uzemi.

Nejnovější články