Václav Havel byl chudinka, který úpěl v kriminálu. Prý. To tvrdí politici typu senátora Vystrčila, Fischera či členové "statečné demokratické opozice".

 

Po oficiálních ceremoniích, návštěvě Lán, procházce po Karlově mostě a jednání s Husákem i generálním tajemníkem ÚV KSČ Milošem Jakešem usedl francouzský prezident ke společnému stolu také se signatáři Charty 77. K snídani s Mitterrandem došlo 9. prosince 1988. Za údajné totality. 

Tak strašně trpěl Václav Havel.

A pak mu vrátili Lucernu. Přestal trpět. Vrátili mu Ateliéry Barrandov. Už netrpěl. Zemřel šťasten.

Pláčeme nad Miladou Horákovou. Byla to justiční vražda. Šla proti svému národu, lid zvolil komunisty do vedení a ona to odmítla. Všichni lidé, co chtěli socialismus, byli prý zmanipulováni. Jedině Milada Horáková prozřela, když odmítla myšlenku lidu a bojovala za práva Bakalů a Krejčířů. Tím naplňovala odkaz lidu. Vlastně pardon, tenkrát Bakalové a Krejčířové nebyli, to byl jejich ekvivalent. Pouze spolupracovala se západem a byla na to hrdá.  Pochodovala za ženské hnutí - dnešní gender. Chtěla svrhnout zvolenou komunistickou vládu a připravovala to s lidmi v exilu (Zenkl a další) Nikdo neříká, že vláda dobrá. Ale byla zvolena. Lid to chtěl. Horáková nechtěla. Důkazem, co chtěl lid jsou filmy. Anděl na horách, Hej rup a další. Je snadné dohledat. Každý, kdo chce, může. Než se zakážou. Dnes je možné vše. Opět.

Milada Horáková. Nezlomila se. Prý hájila svobodu západu.

  ‎Psal se rok 1950 - 27. června‎ ‎

 

Střih - USA

Ethel Rosenbergová - manželka, jejíž muž pracoval pro východní státy. Údajně byl agent. Oba dva trest smrti. I když nic neudělala narozdíl od Milady Horákové, a byla naprosto nevinná, Julius Rosenberg byl přiveden k elektrickému křeslu a ve 20.08 hodin konstatoval lékař smrt. Ethel Rosenbergová zemřela deset minut po svém manželovi. Psal se rok 1953, 19. června. I Ethel Rosenbergová se nezlomila. To nebyla justiční vražda. To byla přímo vražda státu USA: byla naprosto nevinná.

Proti procesu a odsouzení k smrti podporovaném americkou vládou protestovalli nositelé Nobelovy ceny vědci Albert Einstein či Harold Urey, mimo jiné i Pablo Picasso či černošská mezinárodní Longshoremenova asociace a žádali zastavení procesu.  Vražda byla dokonána.

To se ale na zdi nepromítá. O tom se skoro nemluví. Vidíme zločiny druhých, naše ne.

 

 Svobodně vyhlášené referendum - Katalánsko 

Evropská unie - rok 2019

Ke 13 letům byl odsouzen bývalý vicepremiér regionální vlády Oriol Junqueras, jemuž ale hrozilo až 25 let.

12 let vězení dostali katalánští exministři Raül Romeva, Jordi Turull a Dolors Bassaová, kteří spolu s Junquerasem byli odsouzeni i za údajné zneužití veřejných fondů na uspořádání referenda, které chtěl katalánský lid.

Bývalá předsedkyně katalánského parlamentu Carme Forcadellová dostala 11 let a šest měsíců vězení. Odsouzena byla mimo jiné za to, že v roce 2017 postoupila k projednání v katalánském parlamentu několik zákonů souvisejících s referendem o nezávislosti.

Exministři Joaquim Forn a Josep Rull dostali 10 let a šest měsíců vězení. 

Aktivisté Jordi Sánchez a Jordi Cuixart dostali 9 let vězení.

Odsouzení prý dostali mírnější tresty, než požadovala prokuratura, fascinovaně píše světový tisk.

 

Tomu se říká demokracie a svoboda západních států. Teda, jsme to tak povinni nazývat. Tvrdí to Česká televize, tvrdí to politikové z Bruselu. Kdo to neříká, je dezinformátor.

A Václav Havel se sešel s Mitterrandem, měl fešácké vězení, vrátili mu Lucernu a Barrandov - terasy. Prostě úpěl pod tvrdým, totalitním, komunistickým režimem.

 

Co se tím výše chce říct? Nic, pouze že nic není černobílé, zatímco propaganda tvrdí, že ano a děti se to tak ve školách učí. Pak příjde jiný režim a zase se bude učit opačně. Ale skutečnost je jiná, někde uprostřed a základem je boj o peníze a politickou moc. Demokracie neexistuje, stejně tak jako neexistuje svoboda. Je to jenom hra na demokracii a svobodu a pouze se tím manipuluje lid.

Ale slovo "pokrytci" má přesně definovaný význam. Odvoďte si sami, jaký a kdo to je...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Horakova je minulost.

  Ona je dokladem, ze kazda chyba vladnouci moci v minulosti muze byt v pritomnosti kdykoliv k cemukoliv vyuzita.
  V soucasne dobe je M. Horakova vsude v mediich omilana jak nikdy v minulosti! Duvodem je snaha o potopeni KSCM v pristich volbach. Buzna Postpisil: 'KSCM zustala stejnou zlocineckou organizaci jako byla KSC'. Ja myslim, ze KSC spolu s SPD je jedina strana, ktera neco dela pro lidi. Babis o tom jenom mluvi, ale napomaha predevsim velkokapitalu. Jako premier je take zavazan kolonizatorovi USA a jeho ukolovani.
  Ted pritomnost:
  V soucasne dobe bezi organizovana kampan na svrzeni nadvlady bilych.
  P.C. Roberts, byvaly poradce nekolika US prezidentu, dnes na indexu v USA, napsal vystizny clanek co probiha v USA:
  http://www.zvedavec.org/komentare/2020/06/8356-znici-se-bili-lide-sami.htm
  Otrokarstvi a rasismus jsou dnes pouzivany jako rozbuska pri preformatovani USA. Pritom tecou do BLM a cernosske organizace zavratne penize na podporu nepokoju.

 • J. Saudek vzpomina:

  V dobe, kdy Havel nebyl jeste nikdo, dostal Saudek zakazku od novin 'Frankfurter allgemeine Zeitung' vyfotit Havla s manzelkou. Ze by uz tenkrat vedeli, ze se stane prezidentem? Zda se, ze nic neni nahodou a ze vse je jen jedno absurdni politicke divadlo, kteremu olbeny dav cinka klicema.

 • MILADA HORÁKOVÁ BYLA AGENTKA SICHERHEITSDIENST (SD),

  NACISTICKÉ ROZVĚDKY ZALOŽENÉ REINHARDEM HEYDRICHEM! OTŘESNÉ! HAVLOIDI OSLAVUJÍ KOLABORANTKU!
  Jan Kopecký (Berwid-Buquoy), český a německý politolog, člen KDU-ČSL, dříve ODS:
  Je velmi těžké dopátrat se toho, co je pravda a co ona sama o sobě úmyslně rozšiřovala, aby zahladila stopy. Milada Horáková byla tehdejší významnou českou feministkou a klíčovou osobností za protektorátu legální Ženské národní rady (ŽNR). Bojovala houževnatě o to, aby umožnila českým ženám členství v nacistických organizacích protektorátu. Zatímco ji K.H. Frank (pozn. - státní sekretář a velitel policie Protektorátu Čechy a Morava) celkem s úspěchem ignoroval a vyhazoval, zavěsila se Horáková na Emanuela Moravce (komentátor v protektorátním rozhlase, spolupracoval s nacistickou rozvědkou SD, od ledna 1942 ministr školství a osvěty). Tam se to zdálo být průchodnější. Scházela se s ním ve „vládním“ baru Boccaccio v Grand Hotelu Steiner (pozn. - dnes Grand Hotel Bohemia Prague, Králodvorská 4, Praha 1 v rakouském vlastnictví): „Milada Horáková byla bisexuální a více než muži jí zásadně zajímaly ženy. Hlavně mladé dívky. Lída Baarová v jednom rozhovoru pro Rozhlas Svobodná Evropa, 1970 ve Vídni prohlásila: 'Ano, byla lesbická. Do 'Boccaccia' chodila, ale poměr měla pouze s mladou ženou ministra Moravce, Jolandou Moravcovou. S ním nikdy. Jednoho dne se obě o něčem pohádaly. Jolana byla důvěrnou agentkou Gestapa. Výsledek byl ten, že Miladu za něco udala. V srpnu 1940 Gestapo zatklo celou rodinu Horáků a odvezli je do Pankrácké věznice...' “. (“Bar 'Boccaccio' - kniha České milenky nacistických pohlavárů 1938 - 45“).
  Zde se Lída Baarová poněkud mýlí. Gestapo nezatklo „celou rodinu Horáků“, nýbrž pouze Miladu a jejího manžela. Okolnosti „zatčení“ jsou přesto obestřeny záhadou. Prý k tomu došlo ve čtvrtek 2. 8. 1940 v 10:00 hod. v Horním Bradle u Nasavrk, okr. Pardubice. Důvod „zatčení“ měla být pracovní činnost Horákové v ŽNR. Jinak se neuvádí nic konkrétního. Ovšem ve čtrvtek v 10:00 hod. by se měl manžel Bohuslav nacházet v zaměstnání v protektorátním rozhlase a Milada v kanceláři ŽNR a ne někde na nějaké pustině u Nasavrk... Spíš než na „zatčení“ vypadá komplot na konspirativní schůzku. V Nasavrkách se nachází zámek. V té době patřil Josefu Trautmannsdorfovi a sloužil jako místo setkávání důstojníků německé Státní bezpečnosti SD (Sicherheitsdienst). Spolupracovníkem Gestapa nebo Abwehru mohl být kdejaký hlupák, ovšem zahraniční spolupracovníci pro SD byli vybíráni velmi opatrně a to z obzvlášt spolehlivých kruhů... Projevila snad SD o manžele Horákovi zájem a pozvala je do Nasavrk na konspirativní schůzku? Okolnosti by tomu nasvědčovaly.
  Posléze dochází pro normálního vězně k neobvyklým postupům. V letech 1940 - 1942 je Horáková “vězněna“ na Pankráci a Karlově náměstí “současně“ - podle potřeby pendluje sem a tam. Sdílí cely se skutečnými odbojáři a ty po čase opuští, aby se opět do nich vracela. Něco takového se praktikuje pouze za účelem zpravodajské činnosti... Pobyt jejího manžela a důvod jeho „zatčení“ nelze zjistit. Každopádně v uvedeném časovém úseku nebyli oba z ničeho obžalováni a nikdy nestanuli před soudem. To byla tehdejší praxe v nacistické justici a exekutivě velmi neobvyklá. V roce 1942, po atentátu na Heydricha se opět oba společně, náhle objevují v terezínské Malé pevnosti, kam byli jinak hromadně dopravovány protinacističtí odbojáři. Manželé Horákovi získávají dvě samostatné cely hned vedle sebe ve vězeňském traktu pro prominentní vězně. Ostatně, Bohuslav tam nebydlí a má svojí vlastní garsoniéru mimo koncentrační tábor... Milada, údajná “vězeňkyně“, získává v malé pevnosti vedoucí zaměstnáni jakési „provozářky“. Je kompetentní pro rozdělování potravin a léků. Navíc kontroluje provoz gastronomie a nemocničního zařízení. Může se neomezeně pohybovat po táboře, opouštět ho a zase se vracet. O její chrup se stará zubař, jinak kompetentní pouze pro Wehrmacht a jednotky SS. Někdy přespává mimo - v bytě svého manžela. V letech 1940 - 1944 nedošlo pro manželé Horákovi k žádnému obžalovaní, což je krajně neprůhledné. Navíc se to dělo v době, kdy jinak nacisté s odsouzením spěchali a vynášely i rozsudky během 24 hodin. I kdyby byla Horáková zatčena za svou (ne)práci v ŽNR - jak vždy později sama tvrdila, proč se u toho pořád plete její manžel a „sedí za mřížemi“ vedle ní, ačkoli prokazatelně za nic nemůže!? Tak se též stalo, když je v létě 1944 oba odvezli do Drážďan k trestnímu soudu. Častá oficiální tvrzení, že ona byla odsouzena k trestu smrti, který nebyl vykonán a on dostal 25 let těžkého žaláře, jsou absolutním nesmyslem. Rozsudek zněl pro Miladu 8 let s tzv. “vycházkovým režimem“ (to znamená ve vězení pouze přespávala) a její manžel 4 roky “domácího vězení“, přičemž mu byly započteny léta 1940 - 1944 jako „vazební“, takže měl zaražené vycházky pouze na cca. 14 dní a poté byl na svobodě... Skutková podstata pro oba zněla „pokus o zradu“. Jak a kde se měli o tu tzv. “zradu“ pokoušet, není v rozsudku uvedeno. Podle mého názoru o žádný klasický soudní rozsudek nešlo. Německá SD zřejmě potřebovala manželé Horákovi na rychlo „uklidit“. Patrně v Terezíně hrozilo nebezpečí nějakého prozrazení. Jejich transport do říše jim zaručoval bezpečí a rozsudek trestního soudu jim dodal alibi “politických vězňů“. Oba zůstali v Bavorsku. Bohuslav si odpykával “trest“ v Ebrachu v klášteře cisteriánů s přilehlým kostelem. Tento objekt zčásti sloužil od roku 1851 jako domácí vězení pro neposlušné mnichy. Miladu umístili do prominentní ženské věznice v Aichachu: cely s ústředním topením a sprchami. Možnost stravování mimo oblast věznice byla zaručena...
  Po válce vydávala Milada Horáková své jizvy na těle za následky “nacistického mučení“. Všechna poranění byla ve skutečnosti pozůstatkem spály z roku 1923 (pozn. - v 21 letech Horáková vážně onemocněla septickou spálou, na rozdíl od sourozenců ale nemoc přežila). Ona zákeřná nemoc jí málem připravila o život. Celé tělo zachvátila mokvavá vyrážka a to i konečky prstů. Pacientka nakonec přežila, ale jizvy zůstaly. Poranění na prstech deklarovala Horáková coby “vrážení jehel pod nehty“. Na základě její výpovědi před lidovým soudem za to dostal údajný pachatel, komisař Erich Pfitsch (kriminální asistent v referátu II BM), trest smrti. Oběsili ho v Praze 03.05. 1947. Jak to bylo ve skutečnosti s “mučením“ Milady Horákové? Archivní prameny nám jednoznačně dokazují: nikdo z nacistů, ani komunistů na ní jaktěživ nesáhl... Na základě její výpovědi byli po válce popraveni tito nacisté: K.H. Frank (oběšen v Praze 1946), dále dozorci Malé pevnosti v Terezíně: Heinrich Jöckel a Wilhelm Schmidt (oběšeni v Litoměřicích 1946), Hans Lewinski (oběšen v Praze 1947) a Albert Neubauer (oběšen v Praze 1948). Následkem její přímluvy a výpovědi “o slušném zacházení s vězni“ si zachránili život její nejbližší spolupracovníci a to esesáčtí dozorci: SS-Rottenführer Theodor Hohaus (vedoucí skladu - kompetentní pro výdej potravin a léků), tak jako SS-Scharführer Josef Sternkopf ( vedoucí dílen - kompetentní k používání gastronomických a lékařských zařízení). Byli soudem zproštěni viny osvobozujícími rozsudky. Údajná “vězeňkyně“ s těmito dvěma esesáky v Terezíně denně úzce spolupracovala a rovněž potřebovala jejich výpovědí o jejím vlastním „charitativním a příkladném chování“ vůči vězňům při rozdělování potravin a léků. Oba jí to ochotně a nezištně potvrzovali. Facit: Milada Horáková měla neobyčejné nadání zahlazovat své vlastní stopy...
  Jak dalece spolupracovala Milada Horáková s nacisty?
  https://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=400662
  https://www.grandhotelbohemia.cz/cz/historie/
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Milada_Hor%C3%A1kov%C3%A1

  Jan Kopecký (Berwid-Buquoy) uvedl fakta, každý si může udělat názor na Horákovou sám.

  Ještě na doplnění, Milada Horáková byla v letech 1927 až 2. srpna 1940 magistrátní úřednicí (úřednicí Ústředního sociálního úřadu pražského magistrátu a vedoucí odboru péče o mládež), místo jí zajistili pražští nár. soc. zastupitelé Plamínková a Zenkl. Manžel Bohuslav Horák byl do 2. srpna 1940 programovým ředitelem Radiojournalu v Čs. rozhlase. Poslankyní se Horáková stala teprve po válce. Zřejmě Horákovou ke spolupráci s SD přivedl Emanuel Moravec, a též její přehnané ambice.

 • Zajimave.

  V odpovědi na: MILADA HORÁKOVÁ BYLA AGENTKA SICHERHEITSDIENST (SD),

  Odsouzena byla ovsem komunisty a popravena. O jeji minulosti za Protektoratu to ctu tady poprve, zrejme mela pratele, kteri ji chranili. Dnes se z ni dela v mediich mucednice, hrdinka, jak statecne vzdorovala komunistum! Kdo videl primy zaznam jeji vlastni obhajoby musi rict, ze je to lez! Zadna hrdinka nebyla, jenom se omlouvala za sve 'zlociny', ze kterych ji obvinovali!
  Vsechno je jinak, jak rekl stary Zid na smrtelne posteli a mel pravdu. Jsme manipulovani vsude. Program Antibabis. Podivejte se na video u Krause, co tam Babis rika z r. 2011. (Ve stredu toho videa je rozhovor, ktery stoji za to). Mel by se na nej podivat hlavne ten prispevatel pod jmenem *, dusici se nenavisti k Babisovi.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1073&v=Gol4wXaVM5E&feature=emb_logo
  Jo, hledani pravdy je fuska, kdyz nekteri lide za penize lzou az to prasti!

 • Zajimave tvrzeni,

  V odpovědi na: Zajimave.

  ze Horakova svym veznenim nacisty dostala jakesi ocisteni a mohla po valce vstoupit do politiky. Tak se to dela s vybranymi lidmi, kteri slouzi pak mocenskym silam v novem rezimu. To stejne udelali s komunistou a STBakem Dienstbierem st. Byl ve vezeni koncem totality KSC s dalsimi kumpany s Havlem, ze kterych tim udelali komousi potrestane disidenty. Ve vezeni si uz rozdelovali mnisterstva, mam na to svedka, ktery tam byl s nima a jeste zije. To jim umoznilo rikat, ze byli pronasledovani rezimem a vezneni a mohli se ucastnit politickeho zivota o sametu a hlavne po nem jako Dienstbier, kamos Havla se stal ministrem zahranici! Ten, ktery za totality pracoval jako korespondent Cro a jezdil vsude po svete a vykladal v relacich Cro (osobne jsem to slysel), jak je na zapade vse spatne, jak zahniva (to je pravda az ted) a jak se u nas mame dobre a jak je vsechno fajn. Tenhle zmetek a STBak se stal 1. ministrem zahr. po sametu!

 • Horakova byla zrejme agentka,

  V odpovědi na: MILADA HORÁKOVÁ BYLA AGENTKA SICHERHEITSDIENST (SD),

  mozna nekolikanasobna. Toto se o ni vedelo v tajnych sluzbach a proto byla chranena Nacisty a nezlikvidovana. Urcite byla pro ne cennejsi nez mrtva. Za komunismu se ji potrebovali zbavit, protoze prilis mnoho vedela na politiky a celou tu verbez v KSC, byvale konfidenty, kolaboranty, atd. To byl hlavni duvod, proc musela zemrit i pres veskere protesty i Einsteina ze zahranici! Ten vykonstruovany proces jim k tomu poslouzil jako zaminka, aby ji umlceli.
  Podobne to bylo i u jinych jako Kalandry, atd. Tenkrat moc neschazelo a clovek visel.

 • G. Floyd zemrel uz pred 3 roky!

 • *

  V odpovědi na: G. Floyd zemrel uz pred 3 roky!

  No jo, kapitalista terorista Soros vyvolává rasové nepokoje záměrně.

 • Petice 250000 Americanu

  V odpovědi na: *

  zada od Bileho domu potrestani Sorose a jeho pomocniku a vyvlastneni jeho majetku na zaklade zakona o poskozovani USA a organizovani podvratne cinnosti ke svrzeni vlad, zmene rezimu ve svete. Doufam, ze tu zrudu zavrou nez zdechne!

Nejnovější články