Má hrůzu Česká republika z tropické eboly, že mainstream vypouští panickou bublinu: Česko má v tuto chvíli zhruba čtyřicet dávek remdesiviru, léku, který může (údajně - nebylo potvrzeno) vyléčit i pacienty s nejtěžším stadiem nemoci covid-19. Hrozí prý přitom, že další dávky nebudou až do října, protože takřka celé zásoby na následující tři měsíce, což je asi půl milionu dávek, vykoupila vláda USA.

 

Přitom se nejedná o nic jiného, než o sta miliard dolarů, o které okrádají americké farmaceutické firmy celý svět a snaží se vše stáhnout do USA, vytvořit monopol a vyšroubovat ceny na tisíce dolarů, byť výrobní cena je pár centů.

Šest dní léčby za 75 tisíc

Společnost Gilead Sciences pro USA pro další rozvinuté země stanovila cenu v přepočtu zhruba 75 tisíc korun (3200 dolarů) za léčbu trvající přibližně šest dní. A který ničí játra a asi i další orgány.

A ruský Avifavir?

Klinické zkoušky ukazují lepší výsledky, než rendesivir. Navíc není nitrožilní, ale v prášku. Násobně levnější. Divné: máme čekat, zda nám Brusel schválí testy ruského léku a zatím budeme cálovat obrovské peníze do USA, a necháme umírat lidi, nebo otestujeme ruský lék, zda skutečně odpovídá tomu, co deklaruje výrobce Avifaviru? Generální ředitel ruského fondu přímých investic Kirill Dmitriev řekl: „Vzhledem k rozhodnutí amerických orgánů o koupi téměř 100% vyrobeného remdesiviru v nadcházejících měsících a nedostatku účinných léků na světovém trhu je Rusko připraveno pomoci ostatním zemím v boji proti koronaviru a zahájit export Avifaviru.

Ale my jsme grandi, my se budeme draze nechat opět vydírat západem!

Těch šíleností je víc: musíme zaměstnávat Ukrajince a Poláky a právě v těchto místech jsou ohniska koronaviru, za které nás Slovinsko a nyní se připravují další státy trestá. Přitom ekonomové nazvali naši "nezaměstnanost" pseudozaměstnaností a tisíce lidí se válí na pracáku. Českých. A v tomto okamžiku sem tahat  agenturní Ukrajince díky podvodníkům z Polska, kdy už dávno se jednalo o prudké redukci těchto podvodných, přemnožených agentur?  Měli bychom je všechny okamžitě poslat domů a už i šéf odborů Středula začíná toto kritizovat. Gastarbeiteři nemohou být přínosem, když naši lidé dostávají v zaměstnání výpovědi.

Takže zde se rozbíhá opět pandemie, schválili jsme jediný lék - americký remdesivir, který je navíc škodlivý nejen na játra a podporujeme to vyloženě zločinem agenturních pracovníků, které řídí otrokáři Poláci a jako jejich otroci jsou k nám zavlečeni Ukrajinci. A díky tomu, že se jejich trasování nedá dohledat, navíc neumějí žádnou schválenou řeč včetně ruštiny a angličtiny, pandemie opět sílí.

A USA se smějí: stačí vyhlásit sankce a čeští politici se plazí po kolenou. Za blbost se prý vždy platí.

Aby bylo jasno i pro probruselské fanatiky v čele s BIS a Hamáčkem: nikdo z nás laiků neví, který z nich je lepší. Pokud je však na trhu možnost levného léku, který je údajně ještě lepší než remdesivir, je založen na již odzkoušené  bázi favipiraviru a my ho ani neotestujeme, tak je to na odstoupení ministra zdravotnictví, nebo na vystoupení z Evropské unie a odstoupení vlády, protože vláda se má starat o svůj lid jakýmkoliv způsobem, aby ho ochránila a nepodléhat tlaku cizích mocností!

 

 Související (další doplňující důkazy a fakta - jak to do sebe zapadá stále víc)

ŠOK! Rusové jako první na světě spustili sériově lék na COVID - 19 koronavirus!

Všichni buršové Boha Schapira - velvyslance USA v ČR na Fórum 2000

 

 Malé dovysvětlení: remdesivir měl být lék na ebolu a jaksi se nepovedl, byť do něho vložily USA miliardy dolarů. Tak se ho snaží prodat za každou cenu na jakoukoliv nemoc, hlavně aby USA netratily? Je to normální? A naše vláda poslušně mlčí? Ani slůvko zpochybnění? (Pokud to někde nezapadlo a my to nezaregistrovali)

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • David

  Lži, výmysly, propaganda a strašení důchodců, to je celý koronavirus. Novodobá verze šmejdů, můžete začít prodávat hrnce proti koronaviru.

 • *

  Že se nestaráte o vlastní zemi a gigazloděje Koženého babiše a Schillerovou? Jejich gigatunel do státního rozpočtu, to Vás nezajímá? Za to mohou osobně všichni, kdo volí ANO.

 • Staci kdyz se o ne staras ty, moulo!

  V odpovědi na: *

  Paranoia v poslednim stadiu.

 • Válka Donalda Rumsfelda z Gilead Sciences

  Ministr obrany USA Donald Rumsfeld byl 1988 - 1996 generální ředitel americké farmaceutické firmy Gilead Sciences, 1997 - 2001 byl předseda představenstva Gilead Sciences, též akcionář. V letech 1977 - 1985 byl Rumsfeld ředitel americké farmaceutické firmy G.D. Searle, kterou v roce 1985 koupilo Monsanto. Během svého působení v Searle snížil Rumsfeld počet zaměstanců o 60 %...
  https://en.wikipedia.org/wiki/G.D._Searle,_LLC
  https://en.wikipedia.org/wiki/Gilead_Sciences
  "Mr. Rumsfeld, who joined Gilead as a director in 1988, is currently in private business and is distinguished for his accomplishments in both industry and government. Mr. Rumsfeld served as chief executive officer of G.D. Searle, a worldwide pharmaceutical company, from 1977 to 1985."
  https://www.gilead.com/news-and-press/press-room/press-releases/1997/1/donald-h-rumsfeld-named-chairman-of-gilead-sciences
  https://money.cnn.com/2005/10/31/news/newsmakers/fortune_rumsfeld/

  Možná si myslíte, že Rumsfeld vystudoval farmacii nebo medicínu, ale kdepak, je politolog...

  Jistě si vzpomínáte i na rok 2003, kdy šlo o to, kdo půjde s Bushem do nelegální války proti Iráku. Francie (Chirac) a Německo (Schröder) tvrdě odmítly, tak tehdejší ministr obrany USA Donald Rumsfeld začal mluvit o staré a nové Evropě. Tou „novou“ myslel naši střední a východní Evropu, která byla daleko ochotnější se do konfliktu s Irákem zapojit, jmenovitě Havel, který za ČR podepsal dopis osmi zemí a ČR tak ostudně podpořila bombardování Iráku.

  Akcionář Gileadu Rumsfeld zbohatl také na léku TAMIFLU na ptačí chřipku. Tamiflu vynalezli vědci společnosti Gilead v roce 1996 a prodali veškerá práva na prodej a výrobu farmaceutické firmě Roche výměnou za podíl z prodeje. Panika z pandemie ptačí chřipky zázračně pomohla Gileadu k ziskům. Např. Paroubkova vláda nakoupila Tamiflu v letech 2004 až 2006, celkem 1 925 000 balení Tamiflu za 937 000 000,- Kč, skoro miliardu. Tamiflu se nepoužité zlikvidovaly, pandemie ptačí chřipky 2003-2006 se nekonala.
  Břetislav Olšer, prosinec 2009:
  "Tato farmaceutická firma (Gilead) si v závěru roku 2008 stanovila ve svém plánu, že v následujícím roce zvýší svůj zisk v prodeji léku proti chřipkovému viru o 500 procent. Takže, buď byla mezi plánovači Sibila, nebo je v tom něco jiného. Je zřejmě, že virus A/H1N1, tedy kombinace ptačí, prasečí a lidské chřipky, by musel vzniknout při současném styku člověka, prasete a ptáka, což je stěží realizovatelné v přírodě, snadno však v laboratoři genetickými úpravami. Nezbývá než konstatovat, že prasečí, mexická nebo nová chřipka se zrodila ve zkumavkách. tedy jako umělá mutace virů těchto tří onemocnění. A tímto způsobem se rodí jen biologické zbraně a zisky z nich..."
  Farmaceutičtí zbrojaři: Už jsme vydělali dost, zrušíme pandemii…?
  http://olser.cz/1829/farmaceuticti-zbrojari-uz-jsme-vydelali-dost-zrusime-pandemii/

  A v roce 2020 je Gilead opět za hvězdu. Zase profituje, z koronaviru.

 • Kuriozita - blesk praštil do Washingtonova monumentu

  Známý bílý prezidentský památník George Washingtona ve Washingtonu D. C. zasáhl ve čtvrtek v noci 4. 6. 2020 blesk.
  Washington Monument struck by lightning bolt in dramatic footage
  https://www.youtube.com/watch?v=xsdBaIjPvyo
  Komentáře:
  Ladies and gentlemans , end of cabal is near. Human victory is coming.
  God is coming back for his TRUE PEOPLE !!!
  I might not be religious but wow. I believe this is a sign.
  Masonic monument
  God is not sleeping
  Thor is back and he wants beer