Velký hrdina Vystrčil se pasuje do spasitele národa českého, neb ho volilo strašné množství lidí (8144) z nějakého jihlavského vystrkova a kam se na něj hrabe prezident Zeman. Toho volilo "pouhých" 2 853 390 občanů.

 

A Velký matematik senátor Vystrčil tvrdí, že díky 8144 z počtu z celkového počtu 8 374 501 registrovaných voličů je to tak obrovské číslo, že může zastupovat Českou republiku v mezinárodních výletech, neb si sám sobě dal obrovský mandát senátní.

 

 My, normální občané jsme si ale spočítali, že Vystrčil senátor zastupuje jednu tisícinu našich občanů,

přesněji 0.00097247585%

občanů České republiky.

 

 

Avšak při své velikosti se naparuje, jako by zastupoval 100% občanů ČR.

Divná matematika moravská. Neměl by vrátit školné?

Divné je také, jakým způsobem vystudoval obor matematika-fyzika na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Že by moravská matematika Masarykovy univerzity učila matematiku jinak?

Senátní obvod č. 52 – Jihlava je podle zákona č. 247/1995 Sb. tvořen celým okresem Jihlava a východní částí okresu Jindřichův Hradec ohraničenou na západě obcemi Kostelní Vydří, Dačice, Peč, Cizkrajov, Slavonice a Staré Město pod Landštejnem.

 

Současným senátorem je od voleb 2010 občanský demokrat Miloš Vystrčil. Vůdce národa. Za ODS...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • ING. ELIO HÁJEK

  Panu Vystrčilovi by měl někdo vystrčit pod nos statistiku objemu obchodu vyspělých zemí Evropy s Čínou a Taiwanem. Pak by možná pochopil, jakou "medvědí službu" prokázal obchodním zájmům českých firem a jak trapným kašpárkem se stal .

 • *

  V odpovědi na: ING. ELIO HÁJEK

  Nejsem z toho nadšen, že by se Slované měli opírat politicky zrovna o Čínu. Čína ukradla v 90. letech např. české patentované tryskové stavy. Samozřejmě za pomoci zlodějizátora Klause.

 • Třicetiletá válka č. 2

  Zeman a Vystrčil, oba zloději Chazaři, kteří hrají Čechům 30 let pimprlové divadélko. Že vás to furt baví.

 • Třicetiletá válka č. 2

  Žádný senátor nemá demokratický mandát. Všechny senátory volilo jen cca 5 % voličů v jejich volebním obvodě. Senát zrušit a všechny současné a bývalé senátorské vyžírky zkonfiskovat, ne-li popravit.

  Za první republiky byl Senát čestná, neplacená funkce, ne aby za 3 dny práce za měsíc pobírali plat 90 800 korun hrubého měsíčně.

 • Třicetiletá válka č. 2

  Vy nevidíte, že státní majetek se přestěhoval do kapes tunelářů Chazarů, že kradou "dotace" po miliardách a ještě kradou na dluh, zadlužili stát 2,5 biliony korun? Vy nevidíte Babiše, Schillerovou s Rusňákem, Kellnera, Tykače, Bakalu, Křetínského, Komárka, Vítka, Chreneka, Koláčka, Otavu, Rittiga, Štrougala - Janouška, Rázlovou, Tomana, Vaňhovou, Šulce, Nováka?

 • Zemanovy lži, které ho vynesly mezi politickou špičku Občanského fóra (OF)

  Netáhlo Zeman. Za pět let v AGRODATU (1984 - 1989) se nanaučil zapnout počítač, zatímco ostatní se naučili programovat. V listopadu 1989, když Občanský fórista Zeman vřískal na Letné, mu od srpna běžela půlroční výpovědní lhůta. Výpověď dostal pro ztrátu důvěry a v AGRODATU měli radost, jak se ho elegantně zbavili a flákač Zeman půjde házet lopatou, místo toho vlezl do politiky a rozkradl celý stát. Přece jste v roce 1989 cinkali klíčemi, že vám vadilo, že socialistická ekonomika není výkonná jako kapitalismus, ne? Je to docela smutné, že právě těm flákačům od Havla po Klause a Zemana, jste v roce 1989 svěřili do rukou stát a podle toho to taky dopadlo.
  Zeman na Letné 25. 11. 1989
  "V podílu vysokoškolsky vzdělaného obyvatelstva nás předstihuje i Nepál se 7 %." "Spadem škodlivin na kilometr čtverečný za rok jsme bezkonkurenčně na prvním místě v Evropě 25 tunami, pro srovnání u Švédska je to půl tuny." "Podíl devastovaného území Československa je 32 % z celé plochy, což je opět první místo v Evropě." "V oblasti technického rozvoje jsme na úrovni Alžírska a Peru, hluboko pod Portugalskem." "Pokládám proto za absurdní, jestliže systém nekontrolované moci, který takto předvádí svoje dlouhodobé výsledky se nyní obává, že tato ekonomika bude rozvrácena dvouhodinovou generální stávkou." "Pokud se nám tento systém podaří touto stávkou narušit, bude generální stávka nejefektivnější investice v našich hospodářských dějinách."
  https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc
  Zeman v Hospodářském zápisníku Československé televize 23. 8. 1989
  „Asi vás nepotěším. Za posledních čtyřicet let jsme se dostali z desátého místa ve světě na čtyřicáté místo. V některých oblastech je to ještě horší. Například ve vědeckotechnickém rozvoji podle oficiálně publikovaných informací jsme dnes zhruba na úrovni Alžírska nebo Peru a hluboko pod Portugalskem, které je považováno za nejzaostalejší zemi západní Evropy.“ „Já sám si tento vývoj vysvětluji tím, že jsme ekonomická rozhodnutí přijímali nepromyšleně, že tato nepromyšlenost vyplývala především z toho, že neexistovala zdravá soutěž alternativních rozhodnutí a že i rozhodnutí, která měla velice varovné důsledky, byla přijímána, aniž by existovala jakákoliv společenská kontrola jejich efektivity.“

  Havla instalovali Soros se CIA a tyhle KGB Zemana a NKVD Klause vyslala do nejvyšší politiky pravděpodobně Židy prolezlá KGB. Ale tak dlouhou dobu je nikdo z Česka nedokáže vymést?!

 • To by nekdo nejdrive

  V odpovědi na: Zemanovy lži, které ho vynesly mezi politickou špičku Občanského fóra (OF)

  musel vymest zidy, kteri je chrani, protoze pro ne pracuji. A zidy nevymetete. Ti ovladaji vse a financuji projekty v jejich prospech. Taky strategie jak nas odrbat. Treba ted za COVIDU, ktery zamerne vypustili. Pujcky od bank vedou k naproste zavislosti ekonomik na financnich institutech. Ty tvori penize z niceho a za pujcky si uctuji uroky. To prece nema chybu! Vsichni to vedi jak to funguje a vsichni mlci. Je to dohodnuta hra.

 • Na obrazku vidite skudce nasi

  zeme, ktere jeste vyznamenavaji. Cesko bylo odjakziva Absurdistanem. Vyslechteni schlechtici Schwarzenberg a Czernin nas vedou na porazku na nemecky spalek. Sisla Kchaaarl nam doporucuje hysterku Nemcovou. Czernin nezustava pozadu. Jeho vyroky uz mne ale nezvedaji ze zidle. Tupost jejich volicu muze za to, ze jsou videt.

 • Kvetak

  To co jsem psal v noci, ze dnesni xxxx, kdy kazdej ma sice vysoskolsky diplom, ale neumi ani to, co za nas deti na obecne, se nekomu muze zdat premrstene, ale hle, tady mam dalsi dukaz:

  Pokud by totiz ten redaktor, ci autor tohoto clanku mel alespon takove znalosti, tak by vedel, ze aby dostal vysledek v %% (procento je z latinskeho per cento tedy na sto dilu), musel by vysledek znasobit 100 a pak by mu vyslo ne 0.00097247585%, ale 0.097247585%, coz sice neni take moc, (je to jen 0.97‰), ale precejen je to rozdil...

  QTK

 • Zmatený

  V odpovědi na: Kvetak

  0,097 je zaokrouhleně 0,1. Takže 8 tisíc z 8 milionů je jedna desetina? Něco mi uniklo?