Poselství z prvního briefingu nastupujícího prezidenta Trumpa bylo jasné. Obama jako prezident byl trapný. Všechny státy světa napadají svými hackery všechny státy a nejvíce nás. A je na nás, abychom stáhli nejlepší ochranu svých sítí a zajistili si ji. Putina se nebojí, bude jako podnikatel vyjednávat s Putinem velice, velice tvrdě, ale férově a věří, že prezident Putin udělá totéž.

 

Mimo říťolezů, jejichž úprk nyní bude od Obamy a Clintonové směrem k Trumpovi, by toto dělal každé svéprávný člověk, natož prezident.

Vyjádření vůči občanům USA bylo excelentní: my se dostali do strašných dluhů, zatímco celý svět na nás profituje. Za to nemohou státy a vlády, které na tom profitují, ale naše nekompetentní vláda, která to připustila. My zde máme jenom služby, které jsou k ničemu a "rezavý pás" nemá práci pro skutečné pracující. To jsou ti, co nás volili. Nepotřebujeme migranty, kteří srážejí mzdy, ale naše dobře zaplacené odborníky, kteří kvalitou porazí opět celý svět!

 

Co si vzít k srdci jeho slova a vrátit našim dělníkům kvalitu místo nádeničiny?

Co dělá naše Sobotkova socialistická vláda? Další a další sklady, školy studuje buď pár procent lékařů a techniků, které nám pak ukradne Německo a nezaplatí za ně a na jejich místo nabíráme nevzdělané hordy Ukrajinců, Bulharů a dalších nádeníků, nebo několik promile afrických lékařů apod.. A v téže chvíli vylézá ze škol tisíce politologů, Romancovů, mluvčích, mluvčích mluvčích, přerozdělovačů dotací a razítkovačů a to je armáda, kterou živí několik tisíc skutečně zaměstnaných lidí.

Mimochodem, co dělala celá Sorosova armáda neziskových organizací jako Hate Free Culture, Člověk v tísni, Evropské hodnoty a další, když místo sledování porna Jakuba Jandy a šmírování spoluobčanů nezachytily největší agenty Ruska a USA?

Nebo ještě nefungovalo razítko chovanců Romancovové z Chovancova ústavu "dezinformace"?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - lubajs

  Obama je neokonská loutka. Trump zřejmě ne, proto taky neokoni v čele se senátorem McCainem, Clintonova mafie i Soros se svou neziskovou mafií proti němu tak brojí.

 • Návštěvník - Dan

  Svet potrebuje zmenu. Od prolhane, pokrytecke a nicive politiky USA k mirove spolupraci vsech na zaklade stejnych prav. Ne hegemony, ktere nici staty, nechtejici se podrobit USA a odevzdat jim sve nerostne bohatstvi. USA si vybudovali blahobyt tim, ze okradly a ozebraciy spoustu statu. Ted se jim to bude darit stale mene, prestavaji byt hegemonem a to jejich struktury moci nebudou nikdy akceptovat. Jsou schopni vyvolat kvuli tomu konflikty i atomove. Opet jako vzdy na zaklade lzivych obvineni budou usilovat o udrzeni svych vyhod. Maji v tom velke zkusenosti, ovladaji svetova media, ktera chrli ustavicne jejich prolhanou a nenavistnou propagandu proti vsem, kdo pred nimi nepadli na kolena. Uz to nas obcany musi semknout. Nesmime pripustit zadny konflikt v Evrope, zedne zakladny na uzemi statu, zadne nove atomovky jako Polaci.

 • Návštěvník - Dan

  Dodavam jeste:
  Musime prestat slouzit cizim zajmum zlocincu ve vlade USA. Neprinese nam to zadnou ochranu, ani vyhody, jak oni rikaji. Prinese to jedine zniceni a holocaust Evropy, na cemz oni pracuji, aby se zbavily velkeho konkurenta. Znazi se ho oslabi rizenou migraci a ruznymi pokutami za pochybeni bank a koncernu. Evropa uz zaplatila stovky miliard na pokutach. A to ma byt spojenec Evropy????