Teda musíme upřesnit: toto neřekl prezident USA, ale naznačila Čt24 v rozhovoru se Šírem, expertním politologem bojujícím za bruselskou jednotu.

 

Hybridní válčení, kdy Rusko podepíše mír a současně válčí  a paralelně obsazuje cizí území svědčí o  integrované válečné kampani Ruska.

My nevíme, kdo byl iniciátorem, zda Moskva, ale zhoršení nastalo bezprostředně po tom, co spolu hovořili Trump a Putin.

Možná si to ruská strana vyložila jinak, možná si myslela, že to už USA nebude zajímat.

 

 

Takže shrnuto: prezident USA Trump se bavil s prezidentem Putinem o tom, co za písně rád poslouchá, ale určitě ne o tom, proč vyhlásil Obama sankce na Rusko. Navíc je Putin hlupák, který nevěděl, o čem s Trumpem mluví.

 

Jaká jsou fakta? Porošenko byl v Německu jednat o dalších penězích pro Ukrajinu. Loboval u Merkelová a ta mu slíbila něco v rámci reforem. V ten okamžik byl ujištěn Jensem Stoltenbergem - generálním tajemníkem NATO, že cvičení v Černém moři zajistí Ukrajině podporu, pokud zahájí zabíjení rusky mluvících občanů na východní Ukrajině: heslo je celistvost Ukrajiny.

I když nikdo rozhovor Putina a Trumpa neslyšel, je jisté, že ani povolení Putin nedostal (Trump by šel proti NATO?) a stejně tak je jisté, že Putin s Trumpem o Ukrajině hovořil, protože současně s Krymem to musela být část úvodního rozhovoru. Takže je pravděpodobnost hraničící s jistotou, že Porošenko nechal opět zabíjet civilisty, aby po volbách bylo o Ukrajině slyšet a že nám zase v televizi pouštějí lživé s prominutím kecy!

 

Logiku lze snadno dohledat a čas na přímý vstup je vidět na úvodním fotu. Čas Porošenka a jednání lze dohledat na všech webech všech států světa. Jaký trest dostane Česká televize za tyto manipulativní rozhovory, kdy sám Šír sice jmenuje Moskvu, Putina a Trumpa, ale prokládá slovy nevím a možná?

 

 Psali jsme

Boeing nad Ukrajinou sestřelil Buk přivezený z Ruska, potvrdila komise

Chystá Putin pohřební jaderný ohňostroj? J.X.Doležal