Hráblo mu z toho, že mu odešla ženská, nebo svoji demenci skrýval i před spolustraníky? Perly, které vyslovovaly elity války obrany Evropské unie se nedají přehlédnout.

 

Právě jsem se dozvěděl, že Rusko obsadilo část Ukrajiny. To jsem netušil, že premiér země může být idiot. Ani se nedivím že se s nim stará rozvádí.  Furt mi bylo divné, jak to, že ruští hackeři, kteří prolomí obranu FBI, CIA a další jsou nakonec odhalení. Už to vím. Zanechávají po sobě stopu psanou v azbuce.

 

Ale musíme se našeho slavného Ramba Sobotky zastat: Junkers byl lepší. Prý za svobodu a neválčení v Evropě můžeme děkovat společné obraně NATO v čele s Německem. A Češi to prý vědí: sovětské tanky brázdily Prahou v roce 1968. A pak nás pravděpodobně osvobodilo Německo v čele s Hitlerem.

 

Musíte uznat, že závěr týdne se nese v perlách excelentních politiků od amerických senátorů kolem Mc Caina, přes Ramba Sobotku a Junkerse, až k bohužel k britské konzervativní vůdkyni, která si hrála na Margaret Thatcherovou a nakonec málem dostala napráskáno od šaška, který v Británii slíbil komunismus, školy zadarmo, zestátnění železnic, sebrat peníze bohatým a rozdat je všem, co peníze nemají nebo nepracují. (Že by to obšlehl od našich neziskových organizací ve vyloučených lokalitách?)

 

Zlí jazykové tvrdí, že včera seděli "U Fleků" a dnes se flekují, betlují a durchují, kdo vysloví větší zhovadilost. A tak se vše zakrývá volbami ve Velké Británii, které sice pro konzervativce dopadla hůř, ale na druhou stranu šílenci, co chtěli další referendum " o odtržení od odtržení" neboli Skotská národní strana debaklem už na vyhlášení dalšího referenda nebude mít sílu.

Takže "nevítězství" Toryů a Mayové je sporné, zda to není dokonce lepší. Především proto, že je již dnes známo, že Mayová dostala víc hlasů než Cameron, ale přepočty má mandátů méně.(Což se skoro tají)

Tudíž má na hlasy větší podporu na Brexit, než předtím. Otázkou je, zda to bude umět prodat, zatímco naše veřejnoprávní televize Čt24 od rána hlásí, jak dramaticky Mayová prohrála a všichmi pozvaní za Evropské hodnoty do televize se jí smějí.

Zoufale...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - jirizkolina

  Opět zcela nesmyslný článek, kdy opět je do něj zcela nelogicky a bez jakýchkoliv souvislostí naroubován Sobotka,. Jen účelové házení špíny na Sobotku. Dokonce si v článku dovolí urážet premiéra ČR titulem, že je "idiot". To už je na trestní oznámení.
  Hlavně, že ostatním maže příspěvky za sebemenší i mepřímý náznak, nějaké nepravdy nebo urážky. Ale nadávat premiérovi ČR do "idotů" se zdá být normální. To už je toální ubohost autora nesmyslných článků.

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Autor Petr Paulczyňski se právě vrátil od Fleků. :)

 • Návštěvník - *

  Pro britské voliče byla zjevně dominující témata domácí politiky a nepochopili premiérku. Theresa Mayová chtěla od voličů silný mandát, aby mohla dosáhnout co nejlepší podmínky pro Velkou Británii při jednáních s Evropskou radou a Evropskou komisí: ukončit dohodu o volném pohybu osob z EU (kontrola evropské migrace), odchod z evropského jednotného trhu, odchod z jurisdikce Evropského soudního dvora pro lidská práva ve Štrasburku (ESLP).

  Jaká teď bude její vyjednávací pozice jako menšinové premiérky? Prostě nulová. Směšná nula.

  "Po spuštění článku 50 Smlouvy o Evropské unii (Mayová článek 50 aktivovala 29. března 2017) má při dvouletém vyjednávání o odchodu země z EU hlavní slovo Evropská rada. Ta v té době určí základní rámec a principy, kterými se jednání budou řídit. Konkrétnější kroky by během dvouleté lhůty měli určovat jednotliví ministři zahraničních věcí členských států. Pokud jde o postup Evropské komise, ji během jednání bude zastupovat bývalý eurokomisař pro vnitřní trh a služby Michel Barnier, na čemž se včera definitivně shodli unijní lídři. Kromě něj a zástupců Rady EU, tedy zmíněných ministrů zahraničí, by se vyjednávání měl účastnit i předseda Evropské rady Donald Tusk."
  Viz Jak bude vypadat jednání o brexitu?
  http://euractiv.cz/clanky/budoucnost-eu/jak-bude-vypadat-jednani-o-brexitu-summit-ma-jasno/

 • Návštěvník - novota

  Kdy skončí vedení lihového domu..... a proč rudí odboráři ovládají čez... http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Megaskandal-Sobotka-je-jen-loutkou-CEZ-vypalil-Babis-491451

 • Návštěvník - novota

  Nazor na netu.... Tepláky., smer, 10. 6. 2017 11:25:45
  Sralbotka půjde do tepláků. Proto se rozvádí aby přepsal nakradený majetek ala Kalousek na manželku. Velezrádce Bohuslav Sobotka (42) žije v luxusním bytě v Praze. Sobotka Jako adresu trvalého bydliště uvádí Slovanskou ulici číslo 1304 ve Slavkově. A sněmovně účtuje přes 300 tisíc ročně cestovních náhrad. Viděl jsem ho tu naposledy snad v roce 2011, kdy se tu zastavil, V bytě prý dlouhodobě žije rodina Pavlíkových. Sobotka bydlí v Praze a tak si ročně přijde na minimálně 310 800 korun, kudy chodil tudy krad....

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Píšeš absolutní hlouposti!
  Sobotka nikomu nic neúčtuje. Poslanecké náhrady jsou paušální součást platu a žádný poslanec a tedy ani Sobotka je nikomu neúčtuje.

 • Návštěvník - novota

  Tak to už je v práglu na 5%..... kmotři čssd si nevypáli rybník..... http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/CSSD-v-Praze-povede-do-voleb-namestek-Dolinek-Ministr-Ludvik-prohral-a-vubec-nebude-kandidovat-491570 kudy chodil ......v liháči dnes černé pivo.....

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  ČSSD je demokratická strana a Dolínek vyhrál v čestném stranickém hlasování. Že to bylo těsné jen potvrzuje, že to bylo čestný souboj.

  To v takovém hnutí ANO zavelí Babiš a všichni jsou v pozoru. Tam žádné reálné hlasování neprobíhá. Šéf zavelí a hotovo! ANO je nedemokratická strana jednoho miliardáře a s tímto člověkem strana stojí a padá. A lidé si tento zásadní rozdíl neuvědomují a tuto stranu nebo spíše jen hnutí favorizují a tím sami strkají krk obazně řečeno do oprátky. Pak zase za pár let budou naříkat, jako za Kalouska a volit zpět ČSSD, aby dala věci do pořádku. Kdy vy se lidi konečně poučíte? Asi nikdy! Stále mi z toho vychází, pokud někdo cíleně stále útočí proti ČSSD, tak buď to musí být úplně hloupý člověk, nebo musí být navedený.

 • Návštěvník - novota

  A socan bande, ano bande, top bande, kdu bande, ods bande, usvit bande je rozkradou viz kauzy z eu fondy.......a nebo chce uplatit čechy, moravu a slezsko.... http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/473995/pro-chude-cechy-posleme-miliardy-sef-eu-juncker-zuri-kvuli-nizkym-platum.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

 • Návštěvník - novota

  Putler to ví a za česko plán ost front barbarosa 2 to prý podepsal führer z lihového domu.... http://www.isstras.eu/cs/2017/05/03/ze-slunecneho-soci-odjela-kysela-merkelova/