Komiks, kdy obrovské davy s jednoprocentní podporou Navalného dle západních médií a televizní frašky Čt24 svrhávají Putina s 80% - 90% podporou a kdy se to Čt24 a Evropské hodnoty snaží voláním každé čtvrt hodiny vysvětlit jako v roce 2000 hrdinný boj spacáka Rumla za svobodu a demokracii u nás, nyní v Rusku už ani není drzost, ale útrpnost mainstreamu.

 

A to ještě Putin vykopl jak hadrák neziskovou organizaci podvodníka Sorose

 Stále stejná šaškárna: pár provokatérů svolá televizní štáby, udělá se kolem kulisa, zvědavci udělají počet pro dramatické titulky a trapná západní propaganda jede.

 

 

 

 Von mi láme ruce. A policista se přitom s klidem dívá jinam. Stejně ale byl špinavě obviněn a Biomasová Jau Jau mu nic nezaplatila. Vy mě budete takle mlátit?  Pomóóc a pak se Biomasová dostala do Parlamentu.

 

A pak čumí jak tele!

 

 A USA před Trumpem?

 

 

A co na to Evropské hodnoty?

Roman Máca

O tom, že včera po celém Rusku zatkli stovky lidí ani slovo.

Ale tak to je jasný a kdo by čekal něco jinýho.

A teď můžou kremlini minusovat jako o život a hlásat, jak je u nás nesvoboda a diktatura a jak je to putinovské Rusko skvělé a svobodné.

Kéž by se tam odstěhovali.

Obrozenec dále uvádí, že píšu "hovna". No jo no... Jednoduše nejsem tak kvalitní pisatel jako jsou na Protiproudu, kde odhalí všechna spiknutí iluminátů a trasy, kde jsou vypouštěny chemtrails.

Já a Nana

 

Ještě mě lze obvinit z toho, že sem chci dovézt všechny migranty a islamizovat Evropu, což byla reakce zemanovců a okamurovců, když jsem napsal článek o tom, že tito jedinci jsou schopni věřit blbostem na Facebooku.

Selský rozum jednoduše nepustí. Když napíšeš o tom, že věří kravinám z internetu, obviní tě z dovozu migrantů a z islamizace.

Zdroj: http://maca.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=608215

 

 

Takže ti dementní jedinci dle Evropských hodnot, Kremlin cenzurní party a udavačů kolem Langšádlové věří takové šílenosti, že sem proudí davy černochů, když nikde v Evropě žádní nejsou a Máca lidem nadává, že jsou dementní, neb věří Facebooku a ne-mainstreamovým médiím, zatímco Čt24 hlásá pravdu a nic než pravdu ústy rodiny Romancovových, Fištejnů, Gabalů...

 

Jak se tomu začalo říkat: šmejdi, co vše převrátí?

Není na škodu podívat se nejen na jednu demonstraci v Rusku, ale na vše další. Kdy Navalnyj s jedním procentem podpory tvrdí, že má větší nárok na prezidenta, než Putin s 80 - 90% podpory. Že to je ta správná demokracie. Že na západě se nekrade, že velvyslanci USA nedělají korupci (oni to nazývají lobbingem) a že jediné svinstvo je z východu.. Pokud se však vše porovná, pak se zjistí, že zatímco Navalnyj je provokatér a Putin vytáhl Rusko z bahna, kdy západ už porcoval a trhal ruského medvěda po kusech, špína se sem hrne z fanatické a zločinné společnosti, která západ totálně zadlužila a nyní nechce přijít o své politické mocenské pozice.

Zatím se jí to daří, má po celém světě milióny ničeho se neštítích se patolízalů jako je Máca, Jakub Janda, Navalnyj v Rusku, různých BBC a CNN a především stále mají ještě v rukách NATO a Pentagon stejně tak, jak nás u krku držel Sovětský svaz s jeho armádou. To byl rok 1968. Dnes se blíží rok 2018 a kolem nás jezdí okupanti se znaky USA. Jak symbolické. Prý také na žádost ÚV KSČ, pardon na žádost ÚV Evropských hodnot!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - novota

  Jau jau.... v lihačí včera chlastali černé.... http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Sobotku-znepokojilo-zatykani-na-demonstracich-v-Rusku-491947 a co chovancovo gestapo to sralbotku nezajímá , když zatýká....kudy chodil tudy...zrazoval....a co plán barbarossa 2....

 • Návštěvník - jirizkolina

  Vyrobit informační pole, které dosvědčí prakticky cokoliv není v dnešní mediání době vůbec žádný problém. Nebyl to problém v době před dvěma tisíci let a co teprve dnes. Připomíná mi to jeden příběh:

  Pilát se obrátil k zástupu tábora se vší vážností a řekl: „Koho vám mám propustit, Barabáše, nebo Ježíše, zvaného Mesiáš?" (Mt 27,17)

  Dav řval jako divá zvěř: „Propusť nám Barabáše!" (L 23,18) Stále hlasitěji a hlasitěji volali: „Barabáše! Barabáše!" Pilát si myslel, že jeho otázku nepochopili, a znovu se zeptal: „Chcete, abych vám propustil židovského krále?" (Mk 15,9) Ale oni zase křičeli: „Pryč s ním! Propusť nám Barabáše!" (L 23,18) Potom se jich Pilát zeptal: „Co tedy mám učinit s Ježíšem zvaným Mesiáš?" (Mt 27,22) Rozzuřený dav řval jako posedlý. Byli v něm samotní démoni v lidské podobě, nedala se tedy očekávat žádná jiná odpověď než: „Ukřižovat!"

  Pilát se vyděsil. S tím nepočítal. Nechtěl vydat nevinného člověka tak potupné a strašlivé smrti. Když lid ztichl, znovu se zeptal: „A čeho se vlastně dopustil?" (Mk 15,14) Na zdůvodňování však už bylo příliš pozdě. Lid nežádal důkaz Kristovy neviny, ale jeho odsouzení.

  Pilát se stále ještě snažil Ježíše zachránit. „Promluvil k nim potřetí: 'Čeho se vlastně dopustil? Neshledal jsem na něm nic, proč by měl zemřít. Dám ho zbičovat a pak ho propustím.'" (L 23,22) Avšak pouhá zmínka o propuštění lid rozzuřila. Křičeli: „Na kříž, na kříž s ním!" (L 23,21)

  V ČR už to mají Evropské hodnoty zmáknuté. Hysterický dav řve jako zběsilý: "pryč s tím Sobotkou, ukřižovat"!
  Žádné, že vyměníme Sobotku, dav řve hystericky, "celá ČSSD do hnoje"!

  A Karel Kryl se kdysi vyjádřil poeticky a nadčasově. "A lůza pod platanem, radu moudrých věší".

  Češi se trochu oklepali, tak už si zase vyskykují. Ale on jím Babiš přistřihne křidélka. A Pelikán s Jourovou ty kvóty protlačí, ne, že ne.

 • Návštěvník - jirizkolina

  Velmi zajímavý a vtipný kanál Aljonky Bordovké https://www.youtube.com/watch?v=K7_O4dI8RIw#t=611.941
  Například moc lidí neví, že do referenda nebyla na Krymu bezplatná lékařská péče.
  Také mi přišo zajímavé, že na Krymu vždy slavili dva Nové roky, jeden podle Moskevského času a druhý podle Kyjevského času. Ten Moskevský je o hodinu dříve a traduje se, že byl vždy mnohem hlučnější a velkolepjší. :) Nyní je na Krymu už jen Moskevský čas.
  Před referendem byly pláže placené, nyní jsou všechny pláže na Krymu zdarma.
  Na kanále Aljonky je také mnoho zajímavých videí o stavbě Kerčského mostu, o stavbě Simferopolského letiště, které bude opravdu velkolepé. Videa o památkách, hotelech, cenách v marketech, videa o nádherné přírodě a možnostech nezapomenutelné turistiky.