Hezké je, jak se všichni plácají po zádech a chvástají se, jak naše peníze rozdávají na všechny strany a proto jsou prý nejúspěšnější. I Al Capone se rád stavěl do role ochránce lidí. Rozdával polévku lidem v chudinských čtvrtích, podporoval ostatní Italo-Američany a pomáhal i jiným cizincům. Novináře zval často k sobě domů a byl rád ve světle ramp.

 

Podoba se Sobotkou, Marksovou a Šabatovou?

Al Capone alespoň vždy tvrdil, že rozdává ze svého. A zatímco Al Capone okrádal stát na daních, Sobotka (ČSSD)  bezostyšně okrádal všechny, aby pak hrstku rozhodil před volbami mezi lid,  kdežto Jánošík, co údajně bohatým  bral a chudým dával,  byl pouze v bajkách a pohádkách. A Bohuslav Sobotka je jiná třída: drancoval rozpočet za podivína "Zdroje jsou" a následně i  Paroubka jako ministr financí, aby si pak nakonec tohoto podivína Špidlu vzal jako poradce a nechal rabovat rozpočet všemi: od feministky Marksové přes Valachovou a inkluze, blondýny Tesko či ombudsmanky Šabatové a Dientsbiera,  až po tlak na Babiše, aby dělal ještě horší rozpočet, než nyní je. (Dientsbier už musel odejít dřív, ale přilepené křeslo senátora ČSSD zůstalo)

 

Špatné charisma Sobotky? Na to se těžko odpovídá, ale jedno je jisté: lidé si řekli, že dvakrát do stejné vody nevstoupí a šílený dluh Sobotky jako ministra financí se už nesmí opakovat. A dnešní rabování v okamžiku, kdy už je konec s konjunkturou a drama na podzim může otevřít svůj chřtán: zreálnění koruny - podvod, který dal Sobotkovi gloriolu ekonomické svátosti nyní ukazuje své správnější hodnoty a zločin už na podzim může být odhalen.

 

 A tvrdit, že tato vláda pro nás něco udělala, když nám ukradla, co se dalo a rozdává to těm, kteří do společnosti nic nepřinášejí je už za hranou drzosti.

 

Je čas se podívat pravdě do očí a nemanipulovat s lidmi, kteří většinu skutečností neznají. Proto je zde připravena přehledná tabulka, která jasně ukazuje, kdo jak zadlužil Českou republiku a kdo nese největší zodpovědnost za tragický dluh!

16. března 2012
 
 
 
Je rok 2017, a tato zločinná vláda opět tvrdí, že si musí půjčovat, protože se jí to politicky nehodí. A lidé už té Škromachovsko Špidlovsko Sobotkovské zlodějské bandy mají plné zuby. Kdyby dali Sobotkovi koště a vyhnali ho pracovat, protože nikdy do práce nepáchl, jelikož mu smrdí, asi by pochopil, že vydělat si prací a uživit se je tvrdá řehole, zatímco Sobotka stále věřil s Marksovou, že z cizího krev neteče.
 
Ne, že by byl jediný, ale Sobotka tuto okrádací, avšak prezentovanou činnost jako "prolidovou" u nás dotáhl do dokonalosti. Zadlužil nás na desítky let dopředu, ale tvrdil, že je to v zájmu nás, občanů. Ta úlisnost je horší, než to, co oficiálně prováděl Al Capone (zabíjení mu nikdy nikdo nedokázal) a měl by dostat minimálně stejný trest. Zatím s ním vyrazil lid dveře...
 
 
 
 
 Předešlé
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Źasnoucį

  V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Vy jste ale blb. Klaus pustil korunu trhu a ten to mohl změnit. Víte vůbec, co píšete? Sobotka nás jenom okradl v době, kdy je vzestup. Vy jste intrligence moc nepobral!

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - Źasnoucį

  Kdyby Klaus chtěl pustit korunu trhu, tak by do kurzu nezasahoval. V té době byla koruna velmi tvrdá a zahraniční kapitál by musel platit mnohem větší peníze za vstup do české ekonomiky. Jenže Klaus korunu znehodnotil, zcela uměle a cíleně po dohodě s MMF, aby se tehdejší ČSFR později ČR stala objektem levných výprodejů pro zahraniční kapitál. Proto dnes máme nízkou produktivitu práce a proto dnes máme 1/4 platy než v Německu. To je právě primárně výsledek Klausova znehodnocení koruny na počátku devadesátých let, kdy si zahraniční kapitál mohl za babku skoupit náš průmysl a zavedl zde jen výrobu s nízkou přidanou hodnotou.

 • Návštěvník - žasnoucį

  V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Sice jste blbej jak tágo, ale to vám asi řekli už jiní. Tolik zhovadilostí napsat je už na nobelovku v pitomosti. Poroučím se.

 • Návštěvník - novota

  Další papáláš ČSOB a Bakakala OKD a OKD Byty v koši..... http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/marcel-zmozek/papalase-do-kose-797811

 • Návštěvník - jirizkolina

  Pro nepamětníky je třeba uvést tvrdá fakta. Všechny bankovní a privatizační tunely připravoval Klaus už v druhé polovině roku 1989 a rovněž byly nachystány zákony pomocí kterým bylo možno vnutit ČNB na politické úrovni změnu kurzu koruny, což už dnes není možné, ale tehdy to tak bylo úmyslě nastaveno. Jinými slovy, dávno dopředu se připravoval levný výprodej českého průmyslu zahraničnímu kapitálu.

  Cituji z článku Václava Klause, https://www.klaus.cz/clanky/1538:

  "Bylo by nespravedlivé nepřipomenout význam reforem bankovního systému připravených již v perestrojkovské éře, tedy před listopadem 1989. Vidím zde řadu lidí, kteří byli v druhé polovině 80tých let členy různých reformních komisí a kteří se na přípravě těchto reforem podíleli. Klíčovým předstupněm vstupu do éry transformace bylo rozdělení monobanky na banku centrální a banky komerční. To jsme považovali za významné narušení logiky fungování bývalého komunistického ekonomického systému.

  Pro nepamětníky je snad dobré připomenout, že legislativa těchto změn byla připravena v druhé polovině roku 1989 a že jsem definitivní návrh jednotlivých zákonů našel na svém pracovním stole, když jsem 11. prosince 1989 přišel – první den v roli ministra – na Ministerstvo financí. Dva dny poté, 13. prosince 1989, jsem měl tyto zákony, a spolu s nimi zákon o státním rozpočtu na rok 1990, obhajovat v tehdejším Federálním shromáždění."

  "- zejména v první roce vznikl velký spor o potřebnou velikost devalvace našeho měnového kurzu. Volba míry devalvace k 29. prosinci 1990 a s ní spojený fatální spor s Mezinárodním měnovým fondem byla pro mne osobně určitě nejtěžším životním politickým rozhodnutím. Naši levicoví kritikové a ti, kteří si pořád ještě idealizovali kvalitu z komunismu zděděné ekonomiky nás tlačili k devalvaci daleko menší. Mezinárodní měnový fond naopak naší ekonomice důvěřoval méně než já a chtěl devalvaci koruny větší. Jsem rád, že jsem tehdy nepodlehl a že jsem zvolil míru devalvace, která umožnila, aby náš kurs beze změny vydržel dalších více než šest let. Mezi transformujícími se zeměmi to byl zcela nesouměřitelně rekordní výsledek"

  A dále už to známe , devalvace kurzu 250%, v roce 1991 inflace 57% a v dalších letech inflace mezi 12-20% ročně a ve výsledku 50% úspor občanů ČR vyletělo komínem, v dnešních cenách přes 2 bilióny korun. Krádež tisícíletí!

  To všechno jsou jasně doložená fakta!

 • Návštěvník - novota

  Chci dodavatele ..... v liháčí hulí dobrý matroš..... samé dluhy...nerespektování rozhodnutí soudu...turbostudent v akci.... atd.... https://www.novinky.cz/domaci/440927-chovanec-volby-jdeme-vyhrat-kdyby-byla-spravedlnost-mame-40-procent.html

 • Návštěvník - Lomcovák

  Junckerova komise bude vládnout do 31. října 2019. Tak šup, šup, ať už je Babišovka Jourová pryč.

 • Návštěvník - novota

  ČSSD je parta podvodníků, pamatuji si, jak jsem těžce ublížil jejím příznivcům na serveru Aktuálně.cz v sekci blogů, když jsem vyšťoural a uvedl seznam soudruhů z ČSSD, kteří si přicházeli “bokem” v pražských firmách na tehdy tyto peníze- viz dále. Nalezl jsem třeba těnto záznam:
  Seznam pražských zastupitelů za ČSSD v pražských podnicích a jejich boční roční prebendy (2009) mimo jejich vlastní platy (v představenstvech a dozorčích radách apod.).
  Jan Slezák 1.698 899,-Kč
  František Adámek 750 000,-Kč
  Karel Březina 1.151 000,-Kč
  Daniel Hodek 234 790,-Kč
  Petr Hulinský 6.732 550,-Kč
  Jan Choděra 469 800,-Kč
  Karel Klíma 230 450,-Kč
  Miroslav Ludvík 411 428,-Kč
  Miroslav Poche 1.678 500,-Kč
  Antonín Weinert 232 560,-Kč
  ……….
  V podstatě to fungovalo tak, že politici z ODS si dělali s penězi magistrátu své šméčka a kšeftíky a aby socani, kolegové radní drželi huby, tak jim nechali smočit v oněch pražských podnicích. Když jde o peníze, je tichá “opoziční smlouva” na stole ihned. Takový Hulínský si přišel za dva roky na pěkných 17 mil.korunek. A to se to pak sociálně spravedlivě politikuje, že?
  Kudy chodil tudy krad pražský socan demokrat..... a k tomu ještě bolševik Štěch.....mládek č.2....viz sjezd rudých odborářů....

 • Návštěvník - novota

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  V roce 2006 odvedli OSVČ na daních přes 27 miliard.
  V roce 2013 to už bylo jen necelých 3 miliardy.
  Během pouhých sedmi let dokázali OSVČ okrást stát od 24 miliard v jednom roce.
  Tak ať se jde OSVČ Jára bodnout.