Lovosice - Lovochemie

Kanonáda lží překročila svůj Rubikon a mezi slepými jednooký králem. Vážně ti lumpové věří, že mohou lidem donekonečna mazat med kolem pusy a s korektností Sobotka s Fialou a Kalouskem dělat z lidí hlupáky?

 

Vážně si myslí „Rovnátko Sobotka“ (jak ho lidé přezdívají), že za držení Dienstbiera, jeho lží, urážek a zločinné korektnosti či multikulturalismu nebude mít ČSSD stržené body? Vážně si myslí ČSSD, že urážet slušné lidi ústy Dienstbiera a držet nad lotry ochrannou ruku lze donekonečna?

 A co zmatená Marksová: vážně za předvolební úplatky a zlodějny (nedej Bože, aby toto dělala z přesvědčení) nepředloží občané ČSSD účet? Že zadarmo dávat byty těm, co nikdy nepracují a mají to platit ti, co se v práci nezastaví či okradení důchodci je správná cesta ke spravedlnosti? Nebo předvolební plácnutí přes kapsu a slíbit obrovské důchody?

 

Lehká matematika: jaký je poměr lží vůči občanů?

ČSSD lže z devadesáti procent, ToP 09 z devadesáti procent, ODS z 85% a vítězí ti, co lžou kolem 50% a méně! Babiš vystoupí z auta a oznámí, že život cikánů je otřesný a proč mají takové sociální dávky, když nechtějí pracovat. Hned nastoupí Dienstbier, Marksová a či Šabatová a Babiše by za očividně pravdivé vyjádření chtěli potrestat. Čunek na Moravě ty, kteří se nechtějí podílet na práci a údržbě našeho státu či dokonce domu vyhnal za město a titíž ho napadli, že je rasistický gauner. A většina má natažené ruce na sociální dávky, zatímco práce jim smrdí.  A socialistickou korektní  trojici nezajímá pravda, ale jak je možné, že tu pravdu Čunek vyslovil a realizoval tresty pro lumpy, kteří zneužívají sociální dávky. A Sobotka místo aby takové podvodníky vyrazil, ještě je chrání.

Jak se cikáni starají o svoje byty, aby příště dostali od ČSSD nové?

 

Vybydlené? Nevadí, dostanou nové v Ústí n/Labem

 

TOP 09 horuje pro Evropskou unii a odmítá údajně dotace. Evropská unie je založená na dotacích, lžích, korektnosti a podvodech jako bylo RVHP. Takže TOP 09 popírá to, v co věří? Prý je pravicová. Jenomže Evropská unie je přetvořená RVHP navíc s neskutečnou lživou propagandou s převrácenými hodnotami. Vážně si myslí Kalousek a podivný spáč Schwarzenberg, že tyto podrazy a podvody – oficiálně dvojkolejnost - lidé nepoznají a za to neodmění?


Podivný spáč

 

  G
1. Tam u zdi hřbitovní, někdo tam asi spí,
                  D
  leží tam v trávě, u hlavy kytky má,
       G            C
  nechce už vstát, víckrát nechce už vstát,
  G        D7          G
  kam jen asi šel, a s kým se chtěl přivítat.

 

A co slavná ODS, která lže, jako když Babiš tiskne?

Do očí nám tvrdí, že Rusko stále více zabírá Evropu a přitom lidé vidí, že je to sprostá lež na objednávku židovského velvyslance USA  Schapira, židovské loby a vlády USA!

 Korunu všemu nasazuje tahle sprostá svoloč, když nás, co protestujeme proti vraždícímu monstru z Pentagonu a Bílého domu, nazývá pohrobky komunistů, STBáků!  A navíc přátelství SSSR, stálá to mantra o komunistech, už na nikoho mimo několika promile zamrzlých antikomunistů nezabírá. A tak z ODS, její pravice, obhajoby trhu, slušnosti a pracovitosti zůstal už jenom její název.

U Fialy a Černochové se snoubí zamrzlá nenávist ke všemu z východu s hloupostí a předposr… (kakaností), aniž by si udělali rozbor, zda v zabíjení množství občanů byl horší SSSR, či dnešní „záhadně korektní a demokratické" USA! Samozřejmě v ODS bylo hodně lumpů, ale vedení ODS se nezastane ani těch, co byli nařčeni neprávem. A to pravicový volič nestrpí!

 

A zde je popsáno jasně: tak ať to ODS vyvrátí!

Proč vede Obama (USA) lokajskou EU do války s Putinem (Ruskem)?

 

 Vážně se západ, vážená ODS, brání ruské hegemonii, jak se snažíte veřejnost na návod USA přesvědčit? Nechcete se podívat na mapy? Myslíte, že jsme negramotní jak na divokém západě?

 

A s čím že to uspěla koblihová velmoc Babiš s ANO?

V podstatě s ničím a proto měl možnost nejméně lhát. S ministerstvem financí mu spadl do klína vzestup díky kvantitativnímu uvolňování ECB a k tomu ČNB. Ve státě a Evropě se krade ve velkém, daňové ráje i v Evropě ukrývají miliardy eur, dolarů a dalších měn nejbohatších, ale Babiš prý ze všemi zatočí. Jak je to absurdní, když sami poradci tyto ráje nabízejí a jsou legální? Stačí pár důkazů -  odkazů a z nich lze poznat, jaký je Babiš mazaný podvodník. Jenomže Babiš ví, že koblihový volič si s hledáním „skryté pravdy“ nedá námahu. A přitom je to do očí bijící – nelegální to není!

 

Offshore prý Babiš likviduje a i proto se zvedly výběry. Skutečně?

A na internetu jsou reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A pak žasneme, že „koblihový král" vítězí. V jednoduchých věcech říká pravdu a u složitějších věcí ví, že koblihový volič pravdu nehledá. Ten věří a víra hory přenáší, nebo volí „koblihové krále“. Pak se naštve a ještě více bude zuřit, aniž by si přiznal, že nehledal skrytou pravdu, která je těžko dohledatelná, ale spokojil se s viditelnou pseudopravdou, kterou mu neservírovali na zlatém podnose a on to „sežral i s navijákem“.

 

Takže shrnuto: skutečné strany zametají problémy lidí pod koberec, pohrdají jimi a jejich názorem a lidé zametli s nimi. A mezi slepými jednooký králem...