Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se skutečná bolševická špína vyvalí. A zatímco šéf poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka neustále útočí na komunisty, pod svícnem je tma: sám Chvojka se Zaorálkem na sebe práskli, že jim údajně Babiš slíbil cenzuru veřejnoprávních médií a nyní se dle toho neřídí!

 

Skuteční šmejdi a STBáci v roce 2019 jsou ČSSD?

Chvojko, Zaorálku a Hamáčku, za tu prasárnu byste měli okamžitě odstoupit!

Pravdou ale je, že zacímco spacákový terorista Ruml se za násilné obsazení České televize před referendem ke vstupu do Evropské unie nepřiznal a stále hulákal, že bojuje za "jejich svobodu slova",  Chvojka se Zaorálkem to na sebe práskli přímo: abychom mohli ovlivňovat Moravce, Wolnera a celou propagandu Evropské unie, STBáckou cenzuru jsem zapracovali do programového prohlášení vlády. A prý tím, že tam budou všichni ze stejného bolševického světonázoru Evropské unie, zachováme tím pluralitu a svobodu názoru, šokuje i Zaorálek.

 

Neuvěřitelné: takže to bolševické svinstvo vůdci ČSSD veřejně přiznávají,

což úzce souvisí s cenzurou facebooku hlavního cenzora z kachlíkárny Hamáčka a éra Čepičky, Urválka, a Gottwalda díky ČSSD je zpět!

 

Nebo to Babiš nepřipustí a schváleného svobodně zvoleného Jakla tajnou volbou v parlamentu podepíše?

 

Zatím je nejdůležitější, že jsme dostali jasné a důkazy, že svinskou propagandu veřejnoprávních médií drží ministr vnitra Hamáček, ČSSD  a cenzorní komando při ministerstvu vnitra za pomoci TOP 09, která se k bolševické cenzuře také hlásí. A je venku, kdo a proč defiluje v České televizi, zatímco jiný tam mají zakázaný vstup. Například Robejšek.

 

Zde jednoznačný důkaz, kdo za zločinem goebbelsovské propagandy ve veřejnoprávním prostoru stojí!

„Hnutí ANO jsme několikrát jasně sdělili, že bychom nebyli rádi, kdyby podpořili pana Jakla,“ zdůrazňuje šéf poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka. „Nepodporuji lidi, kteří vyhlašují podobné názory. Zásadně s nimi nesouhlasím. A nejsem pro, aby tito lidé dostávali prostor k ovlivňování činnosti médií,“ říká exministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Podle něj stejné stanovisko mezi oranžovými převažuje.  

„Dostali jsme ho dokonce do programového prohlášení vlády. Je to principiální věc. Proto si myslím, že se to (výsledek tajné volby – pozn. red.) musí řešit na koaliční radě a musí se z toho něco vyvodit. Protože pokud by to takhle pokračovalo, může to mít zásadní vliv na to, jak ona média fungují,“ dodal Zaorálek. 

V programovém prohlášení je skutečně bod věnovaný médiím veřejné služby. „Budeme důsledně podporovat jejich nezávislost,“ píše se v něm mimo jiné. To znamená, že dle vyjádření Chvojky a Zaorálka "nezávislost" znamená, že to bude názor ČSSD a Evropské unie a tím je svoboda zaručena!

Šílené, zvrácené a zločinné!

A my všichni víme, jak je Česká televize "nezávislá a objektivní"! Zajímavé, jak se dá NEZÁVISLOST ohýbat!

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/zvoleni-jakla-rozezlilo-vladni-cssd-ta-v-pondeli-vytkne-ano-udajne-poruseni-dohody.A190329_222830_ln_domov_zdp

 

Už je vám jasné, proč jsou na facebooku a v diskuzích šikanováni a trestáni pouze přispívající z protiunijního spektra, zatímco extrémisté z řad vítačů a milovníků Bruselu jsou adorováni a mohou si dovolit cokoliv či dokonce jiným vyhrožovat?

Budete vážně ČSSD volit, když se konečně jako strůjci cenzury odkopali a k té prasárně se omylem přiznali?

 

 

RRTV zahájí další řízení s ČT ohledně Newsroomu a Reportérů. Ale o objektivitě ČT se přece nepochybuje. Je něco jako axiom

 Ostrý protest a žádost o prošetření pořadu Fokus Václava Moravce Doba dezinformační radě RRTV

KOMENTÁŘ: Wollner z ČT se na besídce o fake news dušoval, že nedělá propagandu.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Rudolf Kavan

  Co od nich cekate? Byl to Zdenek Fierlinger, kdo privedl komunisty k moci.

  Hleda se cesky Orban, Kurz, Conte, Le Penova!

  PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
  https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

 • Dan

  CSSD se dostala do vlady jedine diky obstrukcim opozice. Nema tam co delat, reprezentuje pouze minimum obcanu. Je to banda smejdu, zlodeju a patolizalu. ANO melo jit s SPD, te se ale stiti. Vsak se ji to jeste vrati.

 • Bez cenzury lesba Čaputová

  Víte, proč Čaputová podporuje LGBT??? Protože Čaputová má v Rakousku milenku a její "nový partner" Peter Konečný, který se živí jako hudebník a fotograf, byl jen narychlo vybraný komparzista, pořizoval totiž Čaputové volební fotografie!!! No, chudáci Slováci... Slováci pěkně nalítli na izraelský marketing.
  https://uploads.disquscdn.com/images/434b416cf6a25bf73fbd89cffc3ee3c770748bb6b00c5a4dde9ea37b4387fabc.jpg

  Ve středu 12. září 2018 se - tehdy jen pouhá nadějná kandidátka na prezidentku - rozvedla.
  “Áno, rozišli sme sa už dávno, dva roky nežijeme v spoločnej domácnosti a včera bolo rozhodnuté o rozvode,” potvrdila samotná Čaputová. So svojím bývalým manželom, ale podľa jej slov udržiava priateľský vzťah a korektný vzťah. Dôvodom sú aj ich dve spoločne deti. “A v takom duchu prebiehal aj náš rozchod,” dodala.

 • Anonymní

  V odpovědi na: Bez cenzury lesba Čaputová

  Jenže prezident Slovenska má poslední slovo a právo podepsat souhlas se vstupem amerických vojsk na území Slovenska. Zřejmě proto má Čaputová takovou podporu proamerických médií a neziskovek. Na Slovensku se už mezi lidmi šíří (a zřejmě to bude pravda), že Američané mají eminentní zájem obsadit na Slovensku některé vojenské výcvikové prostory a letiště.

  Cílem je uzbrojit Rusko
  "NATO se svými 28 členskými zeměmi je jedna obrovská válečná mašinérie a všichni dobře vědí, že zbrojařský průmysl je nejdůležitějším hospodářským odvětvím USA, ale také některých států Evropy (Německo, Francie, Velká Británie). Dnes to vypadá tak, že cílem USA je znovu "uzbrojiť" Rusko, jako tomu bylo za éry Ronalda Reagana v 80. letech minulého století, kdy Spojené státy neustále zvyšovaly vojenské výdaje, což nutilo Sovětský svaz reagovat stejným způsobem. Tyto závody ve zbrojení oběma světovým velmocím nadělaly obrovské finanční problémy, což v případě Sovětského svazu kromě dalších příčin vedlo až ke kolapsu ekonomiky a k jeho následnému rozpadu.
  Tehdy se zdálo, že USA studenou válku vyhrály, ale bylo to jen z toho důvodu, že mohly tisknout americké dolary, protože celý finanční systém je založen na ****odolarech - a tak své finanční problémy přesouvaly na celý svět. A tak 25 let po skončení studené války jsou Spojené státy nejzadluženější zemí na světě s gigantickým dluhem více než 20 biliónů dolarů.
  Americký vládnoucí establishment však chce jít i v současnosti touto cestou, ale nyní už i ve spolupráci s členskými státy NATO, které doslova nutí zvyšovat vojenské výdaje až na úroveň 2% HDP, což je, i když se to možná nezdá, obrovské číslo. Vždyť už nyní USA se svými spojenci z NATO dávají na zbrojení 70% světových vojenských výdajů, což je skutečně mnohonásobek částky, kterou do armády dává Rusko. Ani to Washingtonu evidentně nestačí."
  zdroj:
  Miro Lisál Nejprve vytvořit, poté vyčerpat nepřítele. Jsme rukojmími zbrojařských koncernů. Aliance, která tu dávno neměla být (10. 2. 2017)
  http://www.protiproud.cz/politika/2951-nato-se-dale-opevnuje-zakladna-na-slovensku-otevrena-clenstvi-neznamena-pomoc-nejprve-vytvorit-pote-vycerpat-nepritele-jsme-rukojmimi-zbrojarskych-koncernu-aliance-ktera-tu-davno-nemela-byt.htm