Pane poslanče, víte kolik jsme před pěti léty investovali do sociálních služeb? 6 miliard a já jsem vyjednala šestnáct...

 

Ta bez prominutí blbka vůbec netuší, která bije. Stejně jako skupina lidí, co vytlouká dluh dluhem. Může tohleto dělat ministryni? To dodávaná plejáda géniů z ČSSD je nekonečná: Škromach, Sobotka, Špidla, Marksová a nyní Maláčová...

Ta děvenka netuší ve své hlavince a zmalované pusince, že to není o číslech, ale co se v hlavince ukrývá. Ano, sociální služby jsou podfinancovány. Já plánuji a až naplánuji, tak to zplánuji, hlásá zmalovaná pusinka. A až to doplánuji, tak budete koukat, jak to vykomunikuji a až to dokomunikuji, tak budeme násobně bohatí...

Nezdá se vám, že se lidé domluví lépe s těmi, co mají Downův syndrom, či dokonce co mají postižení Hydrocefalus než s lidmi z ČSSD?

Vy se všichni díváte na čísla a peníze, ale já se na to dívám jinak, hlásá zmalovaná pusinka. Vtipné je, že tato zmalovaná pusinka, se hlásí k tomu, že je ekonomka!!!  Proboha, kde studovala, když ji čísla míjejí? Na inkluzivní škole v Británii pro východní politické kádry? Ne vážně, to tele, když na ní vybafnou s čísly, tak vůbec neví, která bije a tak se ukryje za fráze. Kdyby ekonomika, ale jednoduché počty. To je strašné, jak se takové tele bezmozkové může dostat na takouto funkci! (Ano, studovala na škole London School of Economics, ale politickou ekonomii, nikoliv ekonomiku!)

Takže výrok po "Moravcovi od Kalouska" výjimečně sedí:

Ta paní Maláčová má ekonomické vzdělání z Londýna?

 

 Pane poslanče Niedermayere, já mám ekonomické vzdělání z Londýna a na mě nemáte, vypadlo z tého zmalovaní pusinky. Chudák Niedermayer, bylo mi až líto, že s takovou blbkou šel vůbec diskutovat. Ona nic nezná, je blbá jak rádio a vždy jenom oznámí, že hovořila s dělnicemi a ví, že dělnice ženy jsou na tom hůř. Nevypadne z ní žádné číslo, nezná nic, je neuvěřitelně tupá.

Nyní vážně stejně jako pan Niedermayer: jedná se o aritmetiku. Má dáti dal. Nic víc. A Maláčová by měla předstoupit před národ a udělat veřejně zkoušku z aritmetiky, matematiky, možná i z počtů a veřejnost by měla vědět, jak na tom z mozkem a počítáním je. A lze jedině tušit, co se děje na vládě, když se tato zmalovaná pusinka otevře.

Výše vypadá, že je zde moc urážek: prosím, vyslechněte si celou debatu u Moravce. Fráze, fráze, fráze, fráze, nic, fráze, fráze a fráze a nic. Jak je možné, že takové pako není trestně právně zodpovědné za rozvrácení všeho? A co zítra?

Proboha vykopejte ji z vlády, dokud je čas!

Nominovat tohle do vlády by mělo být trestné!

 

Odmítám už být slušný. Tohle vygumované nic se stará o naše peníze, o naše důchody. Rozdávám a nevím z čeho. Dejte mi peníze a já vám je vrátím, vykládá tohle pomatené divné. A násobně víc.

A tohle dílo spravuje největší rozpočet vlády. Studovalo to divné prý v Británii a to stačí. Čísla nic. Mozek nic. Má prý nápady a ty tají. A když jí předloží čísla, tak čumí, jak umí. Maláčová jak Káťa Jau Jau Biomasová Bursíková. Hrůza, děs do čích rukou jsme se dostali. To je ČSSD! Ta debilita Maláčové odzbrojí každého. Dokonce i Moravce...

 

 P.S. A k úvodu šesti a šesnácti miliard. Má výjimečně pravdu. Ale jaksi se míjí její hlavince, co se za tyto peníze spravovalo a jaké položky se dotují nyní. Jako u inkluze. Ve třídách je učitel a pět asistentů a nikdo se nenaučí nic. To zase Valachová. Také ČSSD...

P.S.S. Výše napsané mělo být o ekonomice, ale nikde se na to u Moravce nenarazilo. A Moravec za to nemohl...

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  Píšete samozřejmě úplné hlouposti a nedocházejí vám systémové souvislosti. Zdaleka největší položkou kolem 440 miliard ročně jsou peníze vyplácené na důchody. Za posledních 6 let se objem peněz vyplácených na důchody zvýšil mandatorně o více než 100 miliard ročně !!! Z tohoto jednoduchého srovnání je zdaleka největším přerozdělovatelem hnutí ANO, které si za tyto peníze kupuje hlasy důchodců.
  Objektivně si ale důchodci ty peníze zaslouží, protože pravičáci je okrádali ve velkém a vlády Sobotky a Babiše to musí teď dohánět, podobně jako musela ČSSD splácet v konsolidační agentůře dluhy po Klausově zlodějské transformaci.
  Je to pořád stejná píseň, pravičáci dělají skrytý dluh a ČSSD to pak za ně platí.
  Dále, peníze na dávky se za posledních 6 let výrazně snížly až o 60% toho, co se muselo vyplácet lidem na konci roku 2013 kdy bylo na Úřadech Práce přes 630 000 nezaměstnaných. Už za Marxové se zavedl systém, že když nezaměstnaný nemá více jak půl roku práci a je na ÚP, tak mu dávky klesnou o 30%, což je sice naprosto hanebné, ale to nyní nehodnotíme, ale znamená to, že socani, jak vy je nazýváte, dávky nezvyšují a objem peněz na sociální dávky za socanů výrazně poklesl.
  Jestliže Maláčová požaduje zvýšení životního minima, tak je to zcela oprávněné, protože současná výše absolutně nedpovídá výkonu české ekonomiky. Hanebně nízké životní minimum je dědictví Kalouska, který jej dokonce snížil z již dosažených 4200 za socanů v roce 2006 na 3400, které je platné už 10 let. Je to naproso systémový úlet, když na Slovensku mají v přepočtu přes 5 tisíc a v Německu dokonce přes 12 tisíc.
  Na jedné straně neustále vyřváváte, jak jsme na tom ve srovnání se Západem špatně a na druhé straně pak pomlouváte Maláčovou, když to chce alepoň částečně napravit.
  Mohl bych toho ještě napsat hodně, ale toto je dostatečné na osvětlení toho, že jste jen zmanipulovaní ************** negramotní voliči, kteří absloutně ničemu nerozumí a jen papouškujete populistické bláboly Okamurů a Babišů.
  Jasně se ukazuje a fakta do dokazují, že pravice byla vždy ZLO pro občany ČR.

 • novota

 • *

  Maláčová je vzdělána na Obchodní akademii Uherské Hradiště.

 • Vlastimil Nowak

  Opět jsme museli vidět každý jiný pořad. Já viděl jak Maláčová u Moravce s tím neschopným EU poslancem doslova vytřela studio. Nidermaier neznal ani jeden ekonomický údaj, zcela evidentní to bylo v případě, kdy kritizoval Maláčovou, že prý se dává málo peněz na pečovatelskou službu a přitom vůbec nevěděl, že za dob pravice ro bylo 6 miliard a nyní je to 16 miliard. Prostě účelová kritika jak vyšitá, stejně jako tento naprosto nesmyslný článek bez jediného relevantního argumentu.
  Další perla byla, když Nidermaier, stejně jako tento nesmyslný člíáněk tvrdil, že Maláčová rozhazuje a přitom nevěděl, stejně jako tento článek, že ČR dává jen 8% HDP na sociální výdaje, zatímco země na západ od nás, ale i třeba takové Polsko, dávají 3 x více. Jak jsem napsal, Maláčová s tím idiotem doslova vytřela studio.
  Tímto uzávírám tvrzením, že článek je jen snůška naprostých nesmyslů, že autor tohot článku nezná data ani fakta a jen zcela účelově útočí na Maláčovou, které odborností nesahá ani po kotníky.

 • RUDÁ GARDA

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Žid Niedermayer (TOP09) chce méně na sociální výdaje, Židovka Maláčová (ČSSD) chce více na sociální výdaje! Jaký je mezi nimi rozdíl a co dělají v českém parlamentu, proč poroučejí Čechům?
  Toto je, prosím, vedení ČSSD: neoliberální a nečeští Hamáček, Maláčová, Petříček, Onderka, Veselý, Šmarda, Chvojka, Štěch, Poc, Váňa, Vícha!
  Už Program Československé sociálně demokratické strany dělnické, schválený XVI. sjezdem strany ve dnech 27. - 29. září 1930, se obecně vyslovil pro „přestavbu stále zhoubnější kapitalistické soustavy výrobní v soustavu socialistickou, v níž by nebylo námezdního poměru a soukromého vlastnictví výrobních prostředků, pokud by jich mohlo býti používáno k vykořisťování člověka člověkem“. Konkrétně ČSSD požadovala v roce 1930 progresivní zdanění, zrušení spotřebních daní (i dnešní DPH je spotřební daň), zavedení max. 40hodinového pracovního týdne, přísnou kontrolu kartelů a monopolů. A to tehdy ČSSD odmítla marxismus a šlo jí pouze o tržní socialismus! S Vaším současným vedením ČSSD je zbytečné diskutovat o čemkoli.

 • novota

  U socana rafaje našli 2 mega ...na co to měl na zaplacení altnerovi za lihový dům...:p

 • navstevnik

  co to je za clanek autor to psal v hospode po peti pivech nebo co no uroven naprosto priserna

 • novota

  Na ministerstvu ji říkají socanská lůžková prasnice.....:p, kolega co tam pracuje zažil různé exoty, ale tahle od soroše je hvězda..:p

 • *

  V odpovědi na: novota

  Sorosova Karkulka Maláčová a Sorosova Karkulka Čaputová.

 • novota

  Soudruzi socani zdroje máte? a budete je mít i po tom co se bude dít za 5-6 měsíců...a nebo bude válka???:p basilej III.. http://www.iarex.ru/articles/65626.html