Evidentně zničený a zlomený Babiš už nemá sílu vzdorovat bolševickému ataku Pirátů a ČSSD, kdy KSČM se dokonce dostala do stadia prosebníčka, aby totální rozvrat státu alespoň trochu Babiš blokoval. Svět se v zadek obrátil. Komunisti jsou méně komunističtí, než Piráti a ČSSD. (A ANO?)

 

A evidentně nejblbější a nejzaostalejší voliče (bez nadsázky) mají Piráti a ČSSD

A je třeba hned razantní příklad: představte si milující rodiče, kteří den po výplatě nakoupí dětem za všechny peníze cukrovinky, značkové oblečení a pak mají jejich děti do příští výplaty hlad a chodí žebrat. Je to normální?

To přesně žádá ČSSD a Piráti. Málo vzdělání a sociální dávky. Kdo však peníze na dávky vytvoří? Marťani?

 

Maláčová chce obrovské sociální dávky snad pro 120% občanů ze 100% možných, mandatorní výdaje se blíží roku 1989, kdy se státní rozpočet zhroutíl a komunisti šli do pryč, protože čestně přiznali, že je finále. Valachová rozvrátila inkluzí školství, učitelé se nudí, protože jsou ve třídě i tři pomocníci, ale vzdělání jde od deseti k nule. A Babiš, místo aby tuhle zběř z ČSSD vyrazil i s futry z vlády, ještě se jich zastává. Drží ho Hamáček pod krkem a je vydírán? Jinak si to totiž vysvětlit nejde!

Výhodou mít tyto divné lidi (ČSSD) ve vládě je mimo mísu a příští dny si to rozebereme. Zoufalá opozice sice tvrdí, že Babiš strhává ČSSD a leze po jejích zádech, ale je to nesmysl. Naopak. Všechny ukazatele totiž jasně vyvrací, že bude líp. Dokonce už je hůř, protože přídavek například důchodcům o 800 Kč je méně, než 40 Kč za Kalouska. Nebo snad jídlo chudých - brambory - za 25 korun v červenci, zdražení masa a dalších potravin včetně zvedání nájmů a cen bytů to pokryje? Za Kalouska bylo 40Kč plus, protože inflace jídla byla nula. Dnes utratí důchodci měsíčně o 1500 Kč víc, ale dostali 800 Kč. A Maláčová se prsí, že přidala 800, ale že je to méně, než v době bez inflace 40 Kč už svědomitě mlčí.

Stoupáme níž, jak se zpívá v písni od Olympiku. A tento paradox táhne Babiše do propasti. Přidejme k Maláčové a Valachové Jourovou a s Babišem je konec.

Finito. Je zlomený, bez síly, je utahaný.  Ale z Čapího hnízda to není. To je napráskaná bonzáckými Piráty a TOP 09 zhovadilost.

Tak jaký nůž mu drží Hamáček pod krkem?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Dejte odkaz, kde jsem tvrdil, že ANO bude brutálně sílit a Piráti brutálně oslabovat. Pokud to zde do hodiny nebude, dostanete opět padáka a už navždy.

 • wolfram

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Prosím, nezakazujte, nebo jste jak Facebook?!

 • wolfram

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Pane ********, musím Nowakovi potvrdit, že pan Havránek psal 3. 5. 2018 "Není to tak dávno, co jsem tady tvrdil, že tihle nešťastníci - čeští Piráti moc dlouho nevydrží" http://skrytapravda.cz/domaci/1609-mozna-jsem-ty-piraty-opravdu-spatne-odhadnul

 • V odpovědi na: wolfram

  Nevšiml jste si, že je to v jiném kontextu? Ale především: ta špína Opus napadla mě o brutální prognoze. Už to udělal po několikáté, že si něco vycucal z prstu navíc bez kontextu, a odrazuje slušné, kteří uvěří, že jsem to skutečně napsal a pak jsem za idiota. On nepředkládá oponentní důkazy, ale vymyslí si, co jsem údajně napsal a pak mě jakoby nachytá, jaký jsme pitomec. A zesměšní či nadává. Takže to prosím nezaměňujte s nějakou cenzurou. Ta nikdy nebude, ale nesmí,nesmí znevěrohodnotit lživě něco, co jsem nenapsal. Nebo nechť rovnou vloží odkaz a mě oponenturou zpochybní, abych mohl reagovat. Na výmysl však nejde reagovat. I zde jste vložil "Havránka" a nikoliv mě. Navíc to bylo myšleno jinak. Takže ještě jednou: nebudeme nikdy mazat oponentní názory, ale smyšlené a zneužité urážky. Snad jste to pochopil.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: wolfram

  Jsem lhář a všichni to vědí.

  Komentář naposledy upraven v před 6 měsíci od Petr Pokorný
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Jsem lhář a všichni to vědí.

  Komentář naposledy upraven v před 6 měsíci od Petr Pokorný
 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Za to muze neustala nenavistna kampan a propagando Cro a CT proti Babisovi, vlade a prezidentovi. Ta generuje i demonstrace dutolebcu na Letne. Kdyz neustale tvrdite, ze vlada dela vsechno spatne a ze jeji volici jsou blbci, tak to se to u dutolebcu ujme garantovane!

 • VM-82

  Cituji - roku 1989, kdy se státní rozpočet zhroutíl a komunisti šli do pryč, protože čestně přiznali, že je finále. - konec citátu.Jak může Admin, nebo snad i majitel webu s názvem "Skrytá pravda", napsat takovou kravinu? Měl byste si pane trochu prostudovat historii. Ne až tak dalekou, stačí od roku 1945 do 1990, abyste pochopil, co vše bylo vybudováno v tomto státě za doby vlády těch Vámi zesměšňovaných komunistů. Stovky tisíc bytů, státních, družstevních, podnikových, několik jaderných elektráren, desítky přehrad, ač vnitrozemský stát, vlastnili jsme flotilu obchodních lodí, Stát dokázal vyváže kompletní investiční celky "na klíč", byli jsme soběstační v zemědělství a potravinářském průmyslu, naše školství bylo dáváno za vzor ostatním státům a to nemluvím o zdravotnictví K tomu jsme měli vlastní, poměrně dobře vyscičenou armádu s kompetní bojovou technikou. Poté si nastudujte co se zde vybudovalo za přibližně stejnou dobu (29 let), pod vedením "nekomunistických" vlád. V roce 1990 byl státní dluh ČSFR cca 300 miliatrd korun, což k celkovému rozpočtu celé federace bylo nula, nic. Co jsme dnes? Kolonie "Západu" a montovna aut zahraniočních korporací bez vlastního průmyssslu, závislí na dovozu potravin, s mizerným školstvím o bytové výstavbě ani nemluvím a s dluhem cca 2 biliony korun. Ale jsme DEMOKRACIE a ne tza hnusná komunistická totalita, i když si myslím, že poslední novely trestního zákoníku tu demokracii nějak kazí. Přejí Vám hezké letní dny.

 • Antikomunista

  V odpovědi na: VM-82

  Hele, něco ti uniklo, nebo jsi nedávno odložil dudlík? Viděl jsi jak to vypadalo v 89 v Rakousku a Německu, když jsme byli před Rakouskem za první republiky? Víž, že bylo šílený vnitřní zadlužení a stroje z roku nebreč? Viděl jsi vybavení na sídlištích? Elektrárny bez odlučovačů? No nic, tuším, že nemáš páru, co bylo. Vexláci byli proč? Jak jsme byli bohatí? 120 tvrdě konkurovala Ferrari. Nebyl jsi ještě na nočníku?

 • VM-82

  V odpovědi na: Antikomunista

  1) Nevšiml jsem si, že jsme spolu chodili do školy a tykáme si.
  2) V lednu letošního roku mi bylo 82 let, tak si myslím, že o životě za války, za komunistů a po hadráku vím pravděpodobně daleko více než Vy.
  3) Chtělo by to pár odkazů na to "Vnitřní zadluižení", jinak to jsou jen kecy.
  4) Škodovka Ferari nekonkurovala, ale byt 3+1 v Praze, byť v Havlově králikárně, jsem od podniku dostal zdarma a nájem jsem platil 315.-Kčs včetně inkasa. Dnes ten můj byt, starý 50 let, se prodává za 3 miliony. Nemluvím o cenách za nový byt.
  5) Ferari jsem k životu nepotřeboval, v rocee 1964 jsem si našetřil + malá půjčka z ČP a koupil Škodu Felicií a byl jsem s ní naprosto spokojen. Na tu dobu spolehlivé popojíždědlo.
  6) Dudlíka v puse máte asi Vy, protože z Vašeho příspěvku vyplývá, že o skutečně ekonomických problémech a vztazích nevíte nic.