DŮKAZY: Přesně před dvěma roky jsem napsal velice, velice populární článek, který se šířil napříč internetem. Lze dohledat skoro všude. Za dva, tři měsíce po zveřejnění se polovina zprvu šokovaných lidí začala smát, že skočili na nějaký blábol a lep potrhlého blázna. A nešlo jim vysvětlit, že to není otázka měsíců, ale otázka, dvou, tří let.

 

BUDOUCNOST JE NA VÝCHODĚ, NIKOLIV NA ZÁPADĚ

 

Dnes létají politici ze stále více států s prosíkem do Číny a Ruska o připojení (i přes sankce, takže potají a USA to vyšetřují - dokonce zvoleného prezidenta Trumpa) a to, co jsem popsal s úžasem pozorují, snažící se tento trend zachytit.

Petr Pokorný

 

Zde je originál:

Den, kdy se zhroutil americký sen – dramatický světový převrat nastal

 

Včera - dva roky po tomto článku (analýze) pokládám v úvodu otázku, na kterou skutečně neznám odpověď:

 

Je extrémní načasování ČSSD, KDU - ČSL, TOP 09 a ODS jako frontální útok proti připojení České republiky k Hedvábné cestě a zastavení odletu prezidenta Zemana, aby to předjednal, nebo děsivý pád preferencí všech stran proti Babišovu ANO? Pro první hovoří fanatický protest  Hermana a Bělobrádka proti odletu, kteří jsou spojkou na USA + Kalouskovo - Fialovu triádu, zatímco pro preference hovoří pomatení Sobotky a jeho přátel včetně ortodoxního Pospíšila. A koordinovali čas před odletem do Číny, aby prezidenta a ministry od jednání o Hedvábné stezce zastavili? Tři z ČSSD byli odvoláni. A jsou zde potřeba?

A nepodařilo se, proto to bude projednávat Brusel na nátlak českých prounijních extremistů. Práskačů, že prý sami si nemůžeme vládnout. Kdo to je?

 

 Další důkaz předkládám zde, kam nasměroval předseda vlády Sobotka naši (ještě z Pařátu dnes) žádost o informaci - datum vidíte v originále.

 

Že to nebylo tenkrát fantasmagorické psaní, či HOAX a fake news potvrzuje i diskuze expertů dnes

Úžasný dialog byl na Čt2 (skutečně úžasný, nikoliv pejorativně) a lze vysledovat přesně to, co jsem popisoval v roce 2015. Možná se to někomu bude zdát zdlouhavé, proto vy, kdo nechcete trpělivě poslouchat celé, dejte si tam padesátou minutu vysílání. Fascinující závěr, který přesně ukazuje skanzen a anachronismus Evropy, neboli jakýsi archetyp, kdy fanatický zastánce EU Petr Kolář se nezmohl na žádný argument a odevzdaně odlétá do Bruselu. Ale geopolitický popis, co kdo vlastně dělá včetně Číny a Afriky stojí za poslech. Žasl jsem, že to Česká televize odvysílala, byť na Čt2 a přesně TO vystihuje dnešní svět - kdy se hroutí americký, ale především evropský svět.

 

 Vraťme se však k vládní krizi: to načasování před odletem prezidenta Zemana a pokus ho zde zastavit ukazuje, jak kope (nejen) Soros - Evropské hodnoty v našem státě stále silněji a už se nezastaví před ničím. Totéž je vidět v USA, Bruselu, Francii a Německu, jaká hrůza jímá ty, co nás vedou do záhuby stejně jako to bylo pod vedoucí úlohou ÚV KSČ A ÚV KSSS. Dnes tito zoufalci žádají likvidaci Maďarska (Sovětský svaz dělal totéž v roce 1956), zastavení Čechů (Sovětský svaz to udělal v roce 1968) a přesně dle těchto symptomů, které věští strašné zhroucení lze lehce rozpoznat, v jakém jsme stádiu úpadku.

 

„Podle názoru pozorovatelů slouží velký hlad Pekingu po zlatě (stejně jako Moskvy) k vytvoření nové valuty zajištěné zlatem, jež v budoucnosti může nahradit krizemi zmítané peníze s nuceným oběhem (fiat peníze). Díky tomu bude pro dolar stále složitější zachovávat svoji dominující globální roli," říká německý magazín. Contra Magazine si všímá , že díky těsné ekonomické, finanční a geopolitické spolupráci Ruska a Číny „mohou být vytvořeny podmínky pro nové globální standardy a díky tomu ukončit nynější vládu USA a amerického dolaru". „Útok na americký dolar, jak je vidět, probíhá hned na několika úrovních," zdůrazňuje Contra Magazine. „Pokud se k Rusku a Číně připojí ještě několik zemí, tak bude mít dolar stále méně kyslíku. Washington bude mít ve výsledku stále menší možnost ovlivňovat geopolitiku. V současné době je skutečně možné hovořit o tom, že Moskva a Peking neutralizují dolar — i když jen nevelkými kroky," uzavírá autor článku.

 

A přesně o toto jde celou dobu: Spojeným státům nevyšel útok na Rusko přes ropu a plyn, kdy excelentně guvernérka Nabiullinová vykormidlovala cenu včetně sankcí, které si na něj vymyslely ratingové agentury pod vedením USA. Mezitím rozjelo Rusko vlastní ekonomický systém, rozjíždí ratingovou agenturu a s Čínou rozjelo technologická centra na Hedvábné stezce.

 

Zoufalci z Evropské unie a USA (Trump se to asi snaží zastavit) rozjeli poslední - vojenskou doktrínu proti Rusku a Číně. Jenomže přepadení přes Krym zabránil Putin rozkazem Krym obsadit a ohlídat Černé moře, nyní se hraje o nás a pobaltské státy, Čína už se začíná USA vysmívat a Evropu bere jako zaostalý světadíl, kde může umístit firmy a my budeme pouze jejich zaměstnanci (Čína už vede v počtu nových technologií nad USA, takže přestává kopírovat - což naopak začínají USA) a Evropa dostává trochu kyslíku na uměle vytištěných eurech, ale jejich ukončením se sesype jak hromádka karet a tisknout nejde donekonečna, zatímco USA už jsou nejzadluženější stát světa.

Mnozí se ptají, jak to dokáže Japonsko, které má skutečně největší zadlužení světa, o mnoho větší, než Řecko: snadné vysvětlení. Je na tom strašně, ale vzhledem k tomu, že má neomezený vývoz do USA a Austrálie, zatímco do Japonska nikdo z nich (smluvně dohodnuto) nevyváží, aby Japonci nevyhnali základny USA a sami opět nerozpoutali válku, drží se nad vodou. (Mnoho lidí o této dohodě neví) Velká Británie blížící se katastrofu tuší a proto se rychle od skanzenu a archetypu Evropy odvrací, USA chtějí smlouvy přepracovat, protože ty minulé byly pro USA zločinné a my najednou stojíme před výběrem: pokračovat dál s chřadnoucím se skanzenem Evropské unie, nebo nabrat dech a připojit se k obrovskému tempu, které nabralo spojení Rusko - Čína na Hedvábné stezce?

 Výsledek obrázku pro nabiullina

prezident Putin a guvernérka Nabiullinová

 

Podíváte li se zpět, uvidíte, jak jsem prezidenta Zemana zesměšňoval ve vnitrostátním vedení státu. (Samozřejmě nejen já) Ale v geopolitickém vedení České republiky má úžasný prognostický tah (už s tím začal Václav Klaus) a vzhledem k tomu, že osobní averze vůči tomuto prezidentovi musí ustoupit stranou, protože je to v zájmu našich spoluobčanů a České republiky, jednoznačně nyní stojím na jeho straně.

Evropská unie je úpadek a katastrofa, Hedvábná stezka je budoucnost a možnost pro naše děti na lepší život. Samozřejmě Hedvábná stezka není míněna jenom práce v technologických centrech, ale filozofie pro 21. století. A jenom zločinec přilepený na dotační programy a pohrdající Českou republikou, pohrdající našimi dětmi a vnoučaty, nebo naprostý hlupák jde proti proudu!

Takže dnes na závěr: v tomto novém, obrovském  přerozdělení světa, které jsem v celkové podobě popsal jako první na českém internetu (stejně jako předvídal americké zhroucení před rokem 2008) a lidé se často vysmívali, dnes, dva roky po té, už to projednávají všechny instituce světa a prezident Zeman letí napravit to, co Sobotka  se strachem zarazil. I proto měl prezident Zeman Sobotku holí přerazit, nikoliv jenom zesměšnit. Budoucnost je na východě, zatímco západ se hroutí pod neuvěřitelnou hromadou papírů, usnesení, kontrol a zločinných dotací. Ne, že by dotace pro nemocné apod. neměly být, ale abychom se pod tíhou dotací a policejních sborů hroutili? Dnes je jeden den před totálním pádem. Pouze je otázka, zda se dřív zhroutí Evropská unie, nebo Brusel nechá zhroutit Českou republiku, aby žil o den déle!

Jenom je šílené, že den před smrtí Evropské unie sem zveme americkou armádu a prudce zvyšujeme peníze na zbrojení. Nebo snad právě proto? Zachrání nás Rusko a Čína?

 

 P.S. To načasování dramatu v České republice, kdy do Číny letí i Pavel Nedvěd jako reklama a dvě stě nejdůležitějších ekonomických subjektů České republiky včetně nátlaku na zastavení prezidenta Zemana je prostě až příliš podezřelé, takže dnes odpovědět, zda jsou to padající preference ČSSD, či velké setkání půlky světa kolem AIIB dnes nelze. Ale obětovat Českou republiku je prostě Sobotkova a ČSSD totální špína! (O Hermanovi, Bělobrádkovi a Kalouskovi ani nemluvě)

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Co mne nepřekvapilo, že v žádné aféře nefiguroval Bohuslav Sobotka.
  Bohuslav Sobotka je osobnost nejvyšší mravní integrity.

 • Návštěvník - Antisobotka

  V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Nakradl si na byt z náhrad, umožnil vznik zloděje Bakqaly jako jiní Veolii a prodal kontrolní balík a zločin největší jako je včlánku, odmítl pro nás obchod s Čínou, protože je strachy podělanej z americý ambasády a má hrůzu se připojit k Rusku a Číně. Buď je podělanej, nebo mu zaplatili jako škodné!!!

 • Návštěvník - jirizkolina

  Poslanecké náhrady jsou paušální součást platu.

  Vážně mi chcete tvrdit, že je možné si ukrást vlastní výplatu? :)

  https://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=683&z=3729

  Paušály dostávají všichni poslanci a senátoři na ruku a nikomu je nemusí účtovat. Zda peníze projezdí, nebo zda je spoří, či zda někoho pohostí nebo si koupí deset obleků, nikdo nekontroluje, jelikož je to paušální náhrada:

  a) víceúčelová paušální náhrada podle § 5 odst. 1 písm. a) a f) ve výši 16 % platové základny,

  b) víceúčelová paušální náhrada podle § 5 odst. 1 písm. b) a c podle vzdálenosti obce, v níž má poslanec trvalý pobyt, od sídla komory Parlamentu nebo od obce, v níž má poslanec kancelář [§ 6 odst. 1 písm. f)], při vzdálenosti

  Proto zákon kontrolu neukládá !!!

  Jinými slovy, zákon říká, na co poslanec ty peníze dostává, ale zákon nikde nepřikazuje, že je všechny skutečně musí za toto utratit. Proto, to ani nikdo nekontroluje. Pokud ty peníze ušetří a utratí jako Sobotka za nákup bytu, tak žádný zákon neporušil a ničeho se nedopustil ani v zákonné ani v mravní rovině.

  Sobotka Bakalovi nikdy nic neprodával ani se s Bakalou nikdy nestkal.

  Sobotka nikdy neodmítal obchodování s Čínou.

 • Návštěvník - Antisobotka

  V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Vy jste debil, ale utajený. Babiš také nic neukradl, ale sralbotka tvrdí, že neplatit větší daně z dluhopů je neetické. A stejný špindíra, ale jenom neetický, je Sobotka. Jestli se nemýlím, nahoře je dokument, co odhlasovala Sobotkova vláda. Nebo to je fake? Navíc Sobotka ani do Číny neletí a tři šašci tady zůstali taky. Brusel si to nepřeje, tak sralbotka stáhl kalhoty. To je premiér, když má pořád z Bruselu průjem?

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - Antisobotka

  Babiš je v podezření, že si účelově vydal dluhopisy sám sobě a tímto optimalizoval daně. Dluhopisy nejsou určeny k tomu, aby si někdo optimalizoval daně!
  FÚ nejedná, protože lidé napojeni na Babiše to blokují.
  Zaorálek to jasně řekl, že Shilerová to blokuje.
  Zaorálek jasně řekl, že doposud neproběhlo v Agrofertu konkrétní šetření. Není co řešit!

  To je diametrálně odlišné od situace, kdy Bohuslav Sobotka si nemohl ukrást vlastní výplatu.

  Kdežto Babiš je v podezření, že okrádá stát na daních v rozsahu deseti miiónů ročně, jen co se týká dluhopisů.
  A Babiš dělá vše pro to, aby to nikdo nikdy nešetřil, aby to skončilo promlčením jako spousta jeho prohřešků z minulosti.
  Já bych vyrazil Janečka i tu Shilerovou a pak byste viděl, jak rychle by byly důkazy na světě.

 • Návštěvník - Antibabiš

  V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Sobotka zneužil náhrady ke svému obohacení a okradl stát, místo aby peníze vydal na řádné výdaje, aby reprezentoval Českou republiku. Je sprostý zloděj. Navíc ohrozil investice z Číny do České republiky, nevyhnal dokonce tři ministry k dojednání obchodů a místo toho zneužívají své fuk´nkce na politické hádky. A za to snad půjde Sobotka do kriminálu. Kdybychom byli právní stát, tak by dostal za tyto zločiny deset let. Kájínek je proti Sobotkovi neviňátko!

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - Antibabiš

  Píšete nesmysly, všechno bylo přesně naopak.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Dracula

  Vy jste legrační, se hádáte, kdo je menší/větší zloděj, tak ten může být politikem, jo?

 • Návštěvník - Dracula

  Zeman je Chazar, Babiš je Chazar, Sobotka Šabatka se k nim taky hlásí.
  (Sobota je typické "židovské" jméno, v roce 1670 bylo 1 600 Židů za údajnou spolupráci s Turky vypovězeno z Vídně a usadili se převážně na jižní Moravě)
  Je to podřadný asijský národ, vždy snažili infiltrovat do Evropy, USA, aby tu parazitovali a kradli.
  Vaši předkové byli obezřetnější a nepouštěli je do politiky a jiných vedoucích míst ve společnosti, protože na jejich zlodějské manýry nebyli zvědaví (numerus clausus).

 • Návštěvník - Jan

  Naprosto trefna analyza situace. Ze setrvacnosti USA stale vzdorovite trvaji na roli hegemona a chteji staty, ktere se jim nechteji podrobit znicit. I treba za cenu 3. svet. valky. A to je vellice nebezpecny cas, kterym my prochazime. Lide jako Soros, McCain, Clintonova, velka cast politiku a armady USA se o tuto katastrofu snazi. Nemaji sanci! Mirova spoluprace v Eurasii bez sankci a zasevani konfliktu a prevratu ve svete, neustaleho vyzbrojovani vselikeho ksindlu ve svete, ktery pak terorizuje bezbranne civilisty, doufam tedy, ze vse toto skonci ve prospech miru ve svet na zaklade, rovnych sanci a bez vydirani a parazitovani hegemonem USA.
  Ten drive nebo pozdeji zbankrotuje a dolar kolabuje. Rusko i Cina v obchodu stale vice pouzivaji sve meny namisto dolaru.