Odkazy a připomínky mimo téma

Mnozí sem přidáváte do diskuze velmi zajímavé odkazy mimo téma, které však vzápětí zapadnou a je to škoda.

Proto je do lišty vložen stálý odkaz, kde se bude moci cokoliv ukládat a případně se k tomu vrátit.

Napsat novou zprávu
 


DŮLEŽITÉ: Jak bojovat proti klimaterorismu? Zkuste octování.

Musíme si skutečně nechat klimateroristy zničit kompletní úrodu, lesy, stromy, domy, majetek a mnoho jiného????? Už Vám na ničem nezáleží???? Pokud ano, začněte všichni mohutně octovat a bojovat úspěšně proti chemtrailování a následným katastrofickým bouřkám a tornádům. Sjednoťme se a začněme okamžitě jednat. Nevymlouvejte se, že nemáte čas. Máte.

Stačí zakoupit kdekoliv za 10 Kč láhev octa a misku, talíř nebo pekáček s octem umístit na okenní parapet nebo do zahrady.

Octová pára velmi silně ionizuje vzduch kolem zařízení, které vypařuje ocet. Vytváří množství negativně nabitých částic. Díky různým reakcím kyseliny octové se vzduchem a vodní párou získají tyto nabité části poměrně velkou energii a tak stoupají vzhůru. Řetězovou reakcí nabíjí okolní částice. Přispívá k tomu výrazně také rychlé snižování tlaku a teploty se vzrůstající výškou (nižší teplota = menší energie částic) a tím pádem mají negativně nabité částice oproti okolí stále větší energii a dokáží tak řetězovou reakcí ionizovat obrovské množství vzduchu. Jakmile se tato „řetězová reakce“ dostane až do mraku, který byl vytvořen umělým nasprejováním kondenzačních jader, tak se nabijí jádra i kapičky vody kolem nich a voda se z kapiček vypaří do plynného skupenství, aniž by kapky spadly na zem. Ocet způsobuje v mraku likvidaci pozitivních jader a hlavně reaguje také s chemtraily a vyčistí atmosféru. Nedojde k drastickým bouřkám. V oblaku jsou potom částice hliníku nereaktivní s HAARPEM a jeho vysílanými energiemi. Ztrácejí svoji vlastní schopnost být ovládány elektromagnetickými vlnami.

"Přesně takhle to funguje. Mám na parapetu okna misku s octovou vodou stále položenou, jen občas přilívám vodu nebo ocet. Když padá mlha, všude v okolí je a okolo našeho domu mlha není. Udělala to i jedna paní, a také kolem domu mlhu neměla. Tohle byl první důkaz, že to funguje. A to že tady prší jen zalíváček, to je přece ideální, jak pro přírodu tak i pro nás."

"testování octování praha-pankrác, neděle 22.05.2011 je to zvláštní zážitek a stojí za vyzkoušení: 7 malých talířů průměr 30cm a 2dcl octa umístěných na parapetu...výsledek v neděli ráno vyčistilo oblohu cca za 30min...navečer začala bouřka a hádejte kde byla modrá obloha, no na pankráci...je to zvláštní pohled, mraky kam se podíváš a jenom nad domem, kde bydlím modrý koláč...děkuji za hračku a všem upřímě doporučuji:)"

Další vynikající vlastnost octu: jestliže zalejete 3 – 8 % octem trávu nebo bodláčí, během jednoho dne zhnědne a uschne. Je to daleko lepší přípravek na likvidaci trávy a plevele než DRAHÝ SMRTELNĚ NEBEZPEČNÝ ROUNDUP (VÝROBCE AMERICKÝ MONSANTO, PRODEJCE V ČESKU BABIŠŮV AGROFERT), který stojí skoro 1000 Kč a ocet jenom 10 Kč. Můžete si všichni vyzkoušet a doporučit všem Vašim známým. Ocet je přirozeně odbouratelný.

Více na:

Jak na přívalové srážky? Zkuste octovat.

http://orgo-net.blogspot.cz/2011/05/jak-na-privalove-srazky-zkuste-octovat.html

Bez čištění oblohy vlastními silami se dnes neobejdeme, pokud nechcete nechat dojít k tomu nejhoršímu

http://tadesco.cz/category/klimaterorismus/


čtvrtek 20. červenec 2017
*: Ázerbajdžánské Silk Way Airlines převáží zbraně s diplomatickým odbavením do Sýrie, Iráku, Pákistánu...
USA poslaly zbraně za jednu miliardu
Mezi hlavní zákazníky diplomatických letů se zbraněmi poskytovaných Silk Way Airlines jsou americké společnosti, které zásobují zbraněmi americkou armádu a velitelství zvláštních operací. Společným prvkem těchto případů je, že dodávají zbraně neodpovídající americkým standardům a zbraně nejsou používány americkými silami.
Na základě registru federálních smluv bylo americkým společnostem za poslední tři roky poskytnuto plnění za smlouvy v hodnotě jedné miliardy v rámci speciálního amerického programu pro dodávky zbraní neodpovídající americkému standardu. Všechny používaly Silk Way Airlines pro transport zbraní. V některých případech, kdy neměly Silk Way Airlines dost letadel, přepravovalo vojenský náklad Ázerbajdžánské letectvo, i když se zbraně do Ázerbajdžánu nikdy nedostaly.
audská Arábie – sponzor a distributor zbraní
Vedle USA, další země, která nakupuje velké množství východoevropských zbraní a exportuje je pomocí diplomatických letů Silk Way Airlines, je Saudská Arábie. V roce 2016 a 2017 bylo provedeno 23 diplomatických letů dopravujících zbraně z Bulharska, Srbska a Ázerbajdžánu do Jeddah a Rijádu. Smluvními stranami byly vojenský závod VMZ a Transmobile z Bulharska, Yugoimport ze Srbska a CIHAZ z Ázerbajdžánu.
Království samo nekupuje tyto zbraně pro sebe, když saudská armáda používá jen západní zbraně a tyto dodávané zbraně nejsou kompatibilní s jejich vojenskými standardy. Proto zbraně transportované diplomatickými lety končí v rukou teroristických ozbrojenců v Sýrii a Jemenu, které oficiálně Saudská Arábie nepodporuje. Arabské království také distribuuje vojenské náklady do jižní Afriky, regionu zmítaného válkami o kontrolu nad bohatstvím zlata a diamantů.
…………
Stejná izraelská společnost Elbit Systems na letu z Brna (Česká republika) přes Tel Aviv (Israel) do Bratislavy (Slovensko) re-exportovala obrněná vozidla (TATRA T-815 VP31, TATRA T-815 VPR9). Byly poslány od Real Trade, Praha k Elbit Systems. Konečným příjemcem bylo však Ministerstvo obrany Ázerbajdžánu. Letadlo přistálo v Tel Avivu a potom v Bratislavě, kde byl náklad dovezen jinou společností – MSM Martin, Slovensko. Obě společnosti vlastní Jaroslav Strnad.
Zdroj:
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/07/19/diplomaticka-letadla-a-jejich-naklad/

středa 19. červenec 2017
*: Kamarád a sponzor prezidenta Miloše Zemana Jaroslav "Excalibur" Strnad dodával zbraně Islámskému stá...

Donald Trump českého prezidenta Zemana do Bílého domu nikdy nepozve, protože ho má plné zuby. Trumpovi se totiž nelíbí, jakým způsobem Česká republika rozvíjí obchod se zbraněmi.

Strnadovy společnosti Real Trade Praha a MSM Group se podle reportáže bulharských novin Trud měly účastnit ohromného černého trhu se zbraněmi. Ten údajně kryl Ázerbájdžán tím, že letadlům se zbraněmi poskytoval diplomatické krytí. Podle webu Real Clear Defense se část těchto zbraní dostala do rukou zabijáků z IS.

http://www.info.cz/cesko/trump-nemuze-zemanovi-prijit-na-jmeno-pise-server-kvuli-cernemu-trhu-se-zbranemi-13083.html

Babišovec Stropnický (ANO) dělá největší obchody s trestně stíhaným Strnadem. Ministerstvo obrany letošní a loňský rok podepsalo s českými zbrojařskými a dalšími podniky smlouvy za více než 17 miliard korun. Největší sousto z tohoto koláče si ukously firmy Jaroslava Strnada zastřešené pod holding Czechoslovak Group. Získaly smlouvy za 3,8 miliardy Kč.

https://www.novinky.cz/ekonomika/443538-nejvetsi-obchody-s-armadou-dela-strnad-a-aero.html


středa 19. červenec 2017
*: NGO Free Uber Libye - Sicílie

VIDEO Takhle nějak probíhá záchrana migrantů. Na moře se prakticky nedostanou, neziskovky jim k tomu nedají příležitost.

https://www.facebook.com/BrainfreeCZ/videos/1743112602366354/?fref=mentions

 


úterý 18. červenec 2017
Jaroslav Matuška: Putin odpověděl Polákům, kdo začal válku Titulky CZ

https://www.youtube.com/watch?v=-Yg2Sqj9E9U&feature=youtu.be


sobota 15. červenec 2017
 
Powered by Phoca Guestbook