Děsivá zpráva přímo z místa, doložená obrovskou Exilovou Syrskou organizací pro lidská práva (SOHR z Coventry) a důkazem je i to, že CIA mlčí! Děsivé. CIA mlčí a mlčí! Česká televize vysílá do Moskvy Votápka, Romancova a Rosího, kteří budou mít přímý přenos.  Britská vláda do Moskvy posílá Skripala (USA mu nabídli jinou změněnou identitu)  a Johnsona, protože ti už jsou prý proti nervovým plynům jako novičok imunní a vše přežijí!  To, co by nikdo nevěřil, se stalo skutkem.

 

Jaká je skutečnost? Co nám zatím tvrdili a co se stalo?

Putin je drsňák - třikrát umřel a přesto žije.

Navíc otravuje Skripala a jeho dceru, hází chemické bombičky tu v Sýrii, tu zase jinde, manipuluje s veřejným míněním přes Hlas Ameriky a Svobodnou Evropu Radio Free Europe, kam se vloupal zadními dveřmi a vniká do éteru, a likviduje nejzabezpečenější tajné počítačové systémy srpem a kladivem, neb prý žádnou lepší technikou nedisponují. Jsou totiž nevzdělaní, tupí, blbí, negramotní, zaostalí a vůbec.

Takže když provedl Putin chemický nálet na Moskvu a po chemických zbraních tam pošle jaderné bomby, žádná škoda nebude.

 

Doplnění: mnozí na facebooku nepochopili, že je zde pouze popsán styl, který s námi hrají!!!
 
Prosíme, učte se čelit propagandě!
 
Samozřejmě Putin není idiot, aby bombardoval svoji zem.
 
Ale západní propaganda takto s námi manévruje!

 

 A nyní fakta

  1. Rusko oznámilo společně s Bašárem Asadem vítězství v Sýrii (poslední ostrůvky byly obklíčeny)
  2. Británie oznámila chemický útok na Skripala a jeho dceru
  3. Rusko oznámilo, že kontroluje bezpečí v Sýrii
  4. Velká Británie oznámila, že Skripala a jeho dceru otrávil novičokem Putin, vyhosťují se diplomaté
  5. Rusko žádá důkazy a projednání v OSN
  6. USA vše zablokují
  7. Lavrov oznamuje, že se připravuje kapitulace poslední povstalecké skupiny Džajš al-Islám, očekává chemickou provokaci
  8. Zoufalý Asad, aby zvítězil (tvrdí USA) použil chemické zbraně v Dúmě (přitom už pod Asada patří prakticky celá Sýrie zpět)
  9. Poslední povstalecká skupina Džajš al-Islám oznámila, že se s vládou dohodla na evakuaci z Dúmy.
  10. Trump obvinil ruského prezidenta Putina a Írán z podpory "zvířete Asada".
  11. USA žádají projednání Asada, Ruska a chemických zbraní v OSN, je svolána schůze.
  12. ZÁPAD SE DEFINITIVNĚ ZBLÁZNIL...
  13. PŘED CHVÍLÍ IZRAEL OZNÁMIL, ŽE JSOU RAKETY Z BOMBARDOVÁNÍ SÝRIE JEHO!!!!

 

Strašné, ale zatím se vždy prokázalo, že zabíjí USA (Vietnam, Irák, Libye a další)

Zajímavé je vždy v Sýrii, že Bašár Asad nepoužije chemické zbraně na obranu když prohrává, což by bylo logické, ale v okamžiku, kdy má vítězství na dosah, blíží se mír a  Asad a Rusko prý to dělá ze zábavy, aby na sebe poštvaly celý svět.

Ta zpráva z USA, Velké Británie a Francie že za tím stojí Rusko a Asad je věrohodná asi tak jako ironický nadpis, že Putin bombarduje Moskvu. 

Ale Česká televize to tvrdí, aniž by tam vložila nadpis: americký HOAX a Fake News.

Ta si (zatím) prostě může dovolit manipulovat, jak americká ambasáda nařídí.

 

 Přitom chemické zbraně vždy používají USA, aby proti nim mohly bojovat! Co si zjistit podrobnosti o chemických zbraních ve Vietnamu?

Tak takto nás krmí ti "novodobí šmejdi" z mainstreamu a prý jsou lidé, co tomu i věří, nám nepřetržitě vysílají ČTK, následně Manipulátoři.cz, FORUM.24, Aktuálně.cz a silné osobnosti z kavárny. Samozřejmě se špičkovou a nezmanipulovatelnou Českou televizí...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - *

  Spousta médií informovala už 12. března 2018 - před měsícem, že syrská armáda našla ve východní Ghútě dílnu, v níž povstalci vyráběli chemické zbraně!!!
  Tajemník syrského ministra zahraničí Fajsal Mikdal (Faisal Mekdad) k tomu tehdy řekl, že se domnívá, že povstalci připravovali provokace, aby vina za chemické útoky padla na syrskou armádu. Zbytky látek používaných k výrobě chemických zbraní se našly po stažení povstalců z jižního sektoru východní Ghúty. Také řekl, že teroristé ze skupiny Tahrir al-Sham měli plán "obětovat" několik žen!!! Stěžoval si, že organizace požadující zákaz chemických zbraní OPCW nevěnuje dostatečnou pozornost syrským zprávám o tom, že chemické zbraně používají rebelové!!!
  Zdroje:
  https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/syrska-armada-nasla-dilnu-v-niz-povstalci-vyrabeli-chemicke-zbrane_471169.html
  https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/465907-syrska-armada-roztala-vychodni-ghutu-na-tri-casti-nasla-chemickou-munici.html
  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/syrska-armada-povstalci-vyrabeli-v-ghute-chemicke-zbrane/1596513
  http://tass.com/world/993534">http://tass.com/world/993534
  http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/217948-povstalci-vyrabeli-v-ghute-chemicke-zbrane-syrska-armada-nasla-dilnu-tvrdi-rusko/
  http://tass.com/world/993534">http://tass.com/world/993534

 • Návštěvník - *

  Izrael by mohl velmi brzy ztratit okupované Golany, které jednou tak jako tak ztratí.
  SAA "Golan 300"
  [img]https://www.aktualnikonflikty.cz/download/file.php?id=3943&t=1&sid=daeaae15a3503524a1530338d567c528[/img]

 • Návštěvník - Vrtěti psem

  Na otázky novináře ABC News Jonathana Karla: "Pane prezidente, chcete ještě odejít ze Sýrie?" před chvílí Trump odpověděl, že on (vláda USA) učiní velmi rychle, do konce dnešního dne, "zásadní" rozhodnutí o Sýri, my nemůžeme dovolit zvěrstva jako toto, řekl, Putin ponese zodpovědnost, každý zaplatí svou cenu, přičemž ve hře zůstávají všechny možnosti.
  VIDEO
  http://abcnews.go.com/Politics/trump-major-decisions-syria-coming-24-48-hours/story?id=54337412&cid=social_twitter_abcn

 • Návštěvník - *

  Tak zase poletí tomahawky, jak před rokem? Na civilisty v Damašku, v Íránu? A Rusko co?
  Sorosovy Bílé helmy a zpravodaj ČT Jakub Szántó budou štěstím bez sebe, "Chemické zbraně" se jim tentokrát opravdu povedly.

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Rusko odpoví na americký útok - tak to vůbec nebude jako loni
  13. března 2018
  Povstalci v Sýrii připravují provokační akci s chemickými zbraněmi, aby se zdůvodnil chystaný americký útok na vládní cíle v Damašku. Řekl to dnes náčelník generálního štábu ruské armády Valerij Gerasimov. Ruská armáda podle něj na případný americký útok zareaguje protiútokem na rakety a na zařízení, z nichž budou vypáleny.
  Gerasimov řekl, že pokud budou ohroženy životy ruských vojáků v Sýrii, odpoví Rusko protiútokem. Haleyová o případném americkém zásahu mluvila v souvislosti s tím, že se nedaří zastavit útoky na syrské civilisty. Gerasimov také uvedl, že připravovaná provokace má Washingtonu posloužit k obvinění syrské armády z použití chemických zbraní.
  "Spojené státy chtějí dodat takzvaný důkaz o smrti mnoha civilistů jako důsledek chyby syrské vlády a ruského vedení, které ji podporuje. Za to Washington plánuje raketový a bombový útok na vládní čtvrť v Damašku," řekl Gerasimov. Upozornil, že v objektech syrského ministerstva obrany jsou i ruští vojáci. "Budou-li ohroženy životy našich vojáků, ruská armáda odpoví odvetnou akcí na rakety i na odpalovací objekty," řekl Gerasimov.
  "Případný útok (na Sýrii) bude mít vážné důsledky. Paní Haleyová by si měla uvědomit, že jedna věc je zneužívat nezodpovědně mikrofon v Radě bezpečnosti OSN, a druhá to, že ruská a americká armáda si prostřednictvím svých komunikačních kanálů sdělují, co udělat lze a co se udělat nesmí. Koalice, jíž USA velí, o tom dobře ví," řekl Lavrov.
  http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-zpravy/529963/rusko-pohrozilo-odvetou-za-pripadny-americky-utok-na-damasek.html

 • Návštěvník - wolfram

  Američani chtějí srovnat se zemí vládní čtvrť v Damašku, chtějí tam hodit superbombu a zavraždit Bašára Assada, Asmu Assadovou a děti, nikdo jiný stejně pak už Sýrii pohromadě neudrží.

  Pro Donalda Trumpa je Assad zvíře a i Trump ztrácí i zbytky svého vlivu, vždyť stažení ze Sýrie musel oznámit na shromáždění se svými příznivci v Ohiu a americké Centrální velitelství (U.S. Central Command), které řídí bojové operace v Sýrii, skoro Trumpa úředně popřelo. Kdyby Trump vyhlásil stažení ze Sýrie v Bílém domě, vypnuli by Trumpovi asi mikrofón.

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  "Republikánští „jestřábi“ požadují větší zapojení USA v Sýrii a horlivě kritizují rozhodnutí Trumpa se ze Sýrie stáhnout. Naznačují, že právě vedlo k chemickému útoku. Podle Grahama není žádná „náhoda“, že k chemickému útoku došlo po Trumpově veřejném projevu o stažení USA ze Sýrie. Též prominentní člen republikánské strany, John McCain, připisuje Trumpovi částečnou vinu za chemický útok.
  Trump ve svém odsuzujícím tweetu jako viníka uvedl i Rusko. Jedná se o doposud nejtvrdší kritiku, kterou Trump spustil na ruského prezidenta Vladimira Putina. Podle republikánské senátorky Susan Collinsové by se tento tvrdý tón měl projevit i v přísnějších protiruských sankcích. Podle ní by Asad nebyl u moci, kdyby nebyl podporován Ruskem.
  The Washington Post podotýká, že podle některých komentárů je Trumpovo jednání v Sýrii plné pokrytectví. Když byl v úřadu jeho předchůdce, Barrack Obama, Trump jej vyzíval, aby nereagoval žádnými leteckými údery za chemický útok, kterým měl Asad překročit „rudou linii.“ Jako prezident začal Trump kritizoval Obamu za to, že nebyl dostatečně tvrdý na Asada. „Pouze Trump může kritizovat Obamu za to, že dal Asadovi zelené světlo v páchání zvěrstev a zároveň dal Asadovi zelené světlo v páchání zvěrstev“ napsal na Twitter komentátor Postu Josh Rogin." (komentátor Josh Rogin je z židovské rodiny emigrantů ze SSSR)
  http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/220272-muze-za-chemicky-utok-v-syrii-trump-z-rad-americkych-senatoru-se-ozyva-kritika/

 • Návštěvník - wolfram

  CENTCOM
  UNITED STATES CENTRAL COMMAND
  General Joseph L. Votel, commander of U.S. Central Command, narozen 14. února 1958 (běloch)
  Lieutenant General Charles Q. Brown Jr. , Deputy Commander, narozen 1962 (černoch)
  http://www.centcom.mil/

 • Návštěvník - Ten, co to cáluje

  Problém ale je, že tam možná Rusko ještě nemá počet obranných systémů, které by zvládly útok hodně střel naráz. A Izrael se asi přiživí. Američani jsou zoufalci a už svět neví, co mohou udělat. Jsou nevypočítatelní.

 • Návštěvník - Karel

  Trump už nemůže po těch velkohubých prohlášeních couvnout a tak budeme čekat, co všechno chtějí v Sýrii rozbombardovat a kolik lidí při tom zabít. Napadená země má právo se bránit, i za pomoci jiných a tak budeme také čekat, jak Sýrie a hlavně Rusko a Irán na tuto agresi odpoví.