V březnu 2017 požádal Porošenko NATO o pomoc údajně na hlídání skladů po výbuchu skladu v charkovské oblasti a na odminování území. Od té doby se z východní Ukrajiny nesou (samozřejmě lživé, proruské) informace, že pod rouškou odmítání se na území Ukrajiny pohybují vojska NATO a často jsou viděna na přední linii, kam údajně má jít "chránit" svobodu i naše armáda.

 

Na každém šprochu pravdy trochu

Byť náš bolševický generál Petr Pavel v NATO obviňuje ze lživých informací celou Českou republiku, včera vydaly agentury zprávu o prvních mrtvých a zraněných vojácích NATO z Kanady a USA.

 

Na Ukrajine pri výbuchu míny zahynuli traja kanadskí príslušníci NATO

Vo vyhlásení operatívneho velenia ozbrojených síl samozvanej Doneckej ľudovej republiky (DĽR), ktorú v noci na piatok zverejnila proseparatistická tlačová agentúra DAN, sa uvádza, že príslušníci NATO v sprievode predstaviteľov ukrajinskej armády navštívili styčnú líniu v blízkosti mesta Avdijivka, pričom ich podľa agentúry DAN "zámerne" zaviedli na mínové pole, kde automobil s cudzincami nabehol na mínu.

Explózia si vyžiadala životy troch Kanaďanov. Zranenia utrpeli aj dvaja Američania. Agentúra DAN dodala, že podľa rozviedky DĽR boli zranení aj traja ukrajinskí vojaci.

O incidente informovala aj ruská tlačová agentúra RIA Novosti a viaceré ruské médiá.

 

A lidé se začínají ptát: co zase pohledávají vojska NATO bez mandátu OSN tajně v bojích na Ukrajině? Nesouvisí to zase nějak z útokem na Rusko před mistrovstvím světa ve fotbale jako před olympiádou v Soči a americkou armádou v Černém moři, kdy Putin na poslední chvíli zabránil válce obsazením Krymu?

 

O co zase sakra jde?

 

SME

 

Na Ukrajine pri výbuchu míny zahynuli traja kanadskí príslušníci NATO

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Voloďa

  "A lidé se začínají ptát: co zase pohledávají vojska NATO bez mandátu OSN tajně v bojích na Ukrajině? " ----- jaký mandát OSN, je výsostným právem Ukrajiny si na své území pozvat koho chce, k čemu je zapotřebí v tomto případě mandát OSN, co? Když už chcete fabulovat a oblbovat lidi, tak to KURVA DĚLEJTE POŘÁDNĚ!

 • bikina

  V odpovědi na: Voloďa

  No to si tam zvete slušnej póvl....

 • Pepik

  V odpovědi na: Voloďa

  ale aspoň víme že tam jako vždy nikdo není :p

 • Max

  NATO jako obranna koalice je podle lez USA bastardu. NATO je nastrojem USA a plni jejich zajmy za penize clenskych statu NATO!!!
  Pavel je normalni prevlekac kabatu, komous, ktery v sobe objevil lasku k zapadu a nenavist k Rusku. Zmenil polaritu sveho presvedceni a potvrdil svou licomernost a pokrytectvi. Takovy jako on je vetsina, nacpali se vsude do funkci a jedou dal. Protoze si to lide nechaji libit! Omezme pusobnost politiku ve funkcich na nekolik let. To jim zabrani delat si z funkci dobre placenou zivnost naprosto bez rizika a odpovednosti.

 • Max

  Ukrajina slouzi USA po puci, ktery tam zorganizovaly USA a EU s neonacisty jako nastupni zeme ve valce s Ruskem. Lokajska vlada Porosenka plni ukoly USA, kasle na Ukrajince. Nebyla nikym zvolena a nici zemi korupci a rozkradanim. Prosenkova vlada ma za ukol proti sobe postvat do valky Ukrajince a Rusy, dva slovanske narody, ktere spolecne porazily Nacisty ve druhe svetove valce! To nebrani Porosenkovi, aby dovolil neonacistum na Ukrajine jako Pravy sektor neustale stvat proti Rusku a terorizovat Ukrajince!!!

 • Mia

  http://www.afrocadre.com/forums/users/urcounta29/ Yellow teeth can be aging, yet can be whitened professionally or with in-home whitening products. Drink water after eating any tooth-staining berries, coffee, wine, catsup, mustard or strong teas. And if you smoke or drink, you must quit for obvious health reasons, wrinkly skin, also as yellow teeth. Discover smile and laugh more with white teeth, which will always make you feel better and look more youthful!