Facebook a jeho sestra Instagram před pár dny permanentně zrušili účty Alexe Jonese, Milo Yiannopoulose, Paul Joseph Watsona a Laury Loomer. Označili je za nebezpečné osobnosti, které propagují násilí a nenávist. Z FB už dříve odstranili Tommyho Robinsona nebo stránku Britain First či Infowars. Pro většinu z těchto „nebezpečných individuí“ to není žádná novinka, už je předtím exkomunikoval také Twitter.

 

Zlikvidování nejhlasitějších kritiků liberální demokracie, islamizace a osekávání svobody projevu na sociálních sítích proběhlo bez většího odporu. Levicové plátky se rochní blahem, pravicové jen upozorňují, a to je vše, co zmůžou. Mezi kritiky tohoto kroku je také prezident USA Donald Trump nebo jeho syn Don Jr a já bych se ani trochu nedivila, pokud by Facebook i Twitter smáznul také je.

Řekla bych, že naopak schvalují tento krok dva typy lidí. Jednak levicoví idioti, kteří žvatlají cosi o trollech a těmito udavači já se zabývat ani nehodlám. Druhou skupinou lidí jsou pak tací, co berou omezování svobody slova za právo Facebooku na ochranu svého soukromého vlastnictví. Jenže to je iluze, to je lež. To je pokřivený a zjednodušený pohled.

Tito giganti komunikací už dávno nejsou jen soukromými sociálními sítěmi, ale největšími globálními sociálními platformami s tak obrovským dopadem, že umějí ovlivnit politiku, trh, ekonomiku a také výsledky voleb. Tohle selektivní odsekávání legitimních pravicových názorů a kritiků dnešních vládnoucích elit z veřejného prostoru opravdu není totéž, jako když vás hospodský nepustí s mrnětem do dveří své krčmy.

Pokud by se Facebook s Twitterem rádi vrátili do dob, kdy jim tam lidé postovali své obědy a štěňátka, jednak to prostě mají takhle říct. A druhak by fakt měli být důslední.

Musela by z obou platform zmizet mimo jiné teroristická organizace Antifa a všichni její podporovatelé, včetně českých Pirátů. Museli by odsud zmizet všichni islámští hlasatelé nenávisti a propagátoři džihádu. Museli by zmizet Čecháčci, kteří otevřeně přejí smrt vlastnímu prezidentovi – a je mi u dírky, že ho nevolili.

 

A především by musela z Twitteru zmizet rasistická mrcha Sarah Jeong, která nikoli náhodou dělá také editorku pro levičácký New York Times.

Například milá Sarah píše:

Idiotští bílí lidé si značkují internet svými názory jako psi ochcávající hyndrant.

Jsou bílí lidé geneticky predisponováni hořet rychleji na slunci, logicky tak patří pod zemi žít jako goblinové.

Zrovna mi došlo, proč nemůžu vystát koukat na Breaking Bad nebo Battlestar Galactica. V obou jde hlavně o „utrpení bílých lidí“.

Bílí lidé přestali rodit. Vy všichni budete eliminováni. O to mi celou tu dobu šlo.

Jejda, je to až zvrhlé, jak moc mne baví, že mi pořád prochází krutost vůči starým bílým lidem

 1. Bílí lidé jsou sračky.
 2. Nikomu na ženách nezáleží.
 3. Můžete na internetu vyhrožovat komukoli kromě poldů.

#ZrušteBíléLidi

 

 

Facebook ani Twitter prostě nešíří pravdu ani nehájí soudržnost společnosti

Je paradox, že Facebook, Twitter a další chrání názory těch, kteří by je nejradši zdemokratizovali stejně jako všechno dalšího, co vydělává peníze. Pravicové názory už byly dávno odstraněny ze soukromých médií, kde neomarxisté kážou své idiotské bludy o tom, jak migrace je prospěšná a kdo tvrdí opak, je ultra-pravicový, extrémistický, nenávistný, nevzdělaný zmetek. A nepatří se, aby se vyjadřoval na sociálních médiích.

 

V těch veřejnoprávních médiích je situace samozřejmě ještě horší. Tam, kde by nebezpečné individuum, šiřitel dezinformací, trol a pravicový extrémista prohlásil, že „migranti přepadli loď, která je zachránila, a pod pohrůžkou násilí přinutili posádku změnit směr plavby“, tak tam velmi eufemisticky a někdo by mohl říct i sakra lživě Česká televize bez uzardění napíše, že „zachránění uprchlíci radši převzali kontrolu nad tureckou nákladní lodí a posádku donutili zamířit k Maltě“.

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Rudolf Kavan

  Kdo to jsou ti "neomarxisté"?

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Rudolf Kavan

  Progresivní neoliberálové, Rudolfe.

 • Návštěvník - *

  Americký Mastercard nelegálně zablokoval Tommyho Robinsona! Tommy Robinson je bojovník proti muslimským gangům v Británii, které znásilňují bílé školačky!
  Samozřejmě banka, taktéž i Mastercard, nesmí nikomu svévolně blokovat účet bez legálního podnětu oprávněných orgánů jako policie, exekutor, ministerstvo financí!
  https://www.buzzfeed.com/markdistefano/mastercard-activists-cut-off-donations-far-right

 • Návštěvník - *

  Skrytá pravdo, KORPORÁTNÍ FAŠIZMUS V AKCI! Americké firmy Facebook, Mastercard, Twitter, Google, kotované a veřejně obchodované na newyorské burze NYSE, si drze dovolují porušovat zákony i americkou Ústavu. 1. dodatek Ústavy zaručuje již 228 let svobodu vyznání, tisku, projevu a shromažďování!

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  USA se rozkladaji sami sankcemi navenek i podlosti ve vnitrni i zahranicni politice. Je to jenom otazka casu. Zalezi na jejich ritolezcich vsude ve svete u moci, jestli se oni vzchopi k sankcim na otrokare.

 • Návštěvník - *

  Tommy Robinson bude nový poslanec Evropského parlamentu (kandiduje za UKIP), postavte se třeba na hlavu, satanisti.

 • Návštěvník - Dan

  Facebook byl pry iniciovan tajnymi sluzbami, usa jich maji 16. Jejich cilem bylo zejmena zjistit mineni verejnosti i jednotlivcu. V posledni dobe se stal Facebook platformou pro lidi, kteri uz nemaji pristup k verejnym mediim, protoze jejich nazory neodpovidaji ocekavani vlastniku medii a politiku. A tak se pod zaminkou zabraneni sireni nenavisti, konspiraci a fake news zavedla na Facebooku cenzura, ktera i tyto lidi a jejich prispevky maze.
  Zbyva nam uz jenom par novin na internetu jako tento, jinak prevlada lez, dezinformace, zamlcovani zlocinu migrantu, NATO a US Army.
  Nezbyde, nez zase vse znarodnit, aby vse zacalo znovu a skoncilo pak zase tam, kde jsme dnes. Tak vypada vychvalovana zapadni svoboda nazoru a medii!!! Mlcici vetsine je to jedno, zije svym vlastnim zivotem a mysli si svoje. Uvidime...
  Vzdy pred volbami politici zvedaji zadky a leta opomijena temata jako media a jejich lzi a faky pry chteji resit. Taky treba zdaneni bank a korporaci, ktere funguje vsude jenom ne u nas. Neverme jim, je banda vyzirku a lharu, nechce se jim od penezovodu. Zase nas oklamou jako vzdy.

Nejčtenější články za poslední měsíc