Veřejnoprávní médía propukla v obrovský jásot. Hrdinka Slovenka Čaputová se nezalekla Číny a donutila ji k pláči: buď lidská práva, nebo...

 

Nebo Slovensko nevyveze do Číny mléko a mléčné výrobky a Čína umře hlady. Tak asi by se dalo parafrázovat "mohutné" gesto lidskoprávní slovenské prezidentky Čaputové, před kterým se dozajista Čína hroutí a nebude moci strachy spát.

No, zlé jazyky zase tvrdí, že co Slováci chtěli, a co si zvolili, to mají...

Jenom ve vzduchu visí otázka, zda se stejně zachová k pronásledování svobodně a demokraticky zvolených poslanců Katalánska do Evropské unie, zda se stejně zachová k věznění katalánských poslanců za demokratické referendum v rámci španělské ústavy a k propuštění politických vězňů, zda se stejně silně zachová k výhrůžkám "Bruselu", když nebudeme přijímat migranty z afrických a arabských zemí.

Je pravdou, že ministr zahraničí Slovenska Lajčák je normální a jedná logicky, ale když naše veřejnoprávní mainstreamová média a jejich klony tak úžasně adorují Velkou ženu slovenskou a Česká televize ji vyzdvihuje výš, než komunisti Lenina, je těžké nepodlehnout této úžasné zprávě, jak se Čína roztřásla před Velkou Čaputovou.

A éterem zní: stále kvoká, stále kvoká...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  Za všechny zlodějny? A kdo byl u moci, když se v devadesátkách rozkrádaly bilióny majetků po komunistickém režimu? Kdo byl hlavním strůjcem privatizace a všech privatizačních zlodějen v devadesátkách? Nebyl nahodou u lizu nejdříve jako ministr financí a později jako premiér nějaký Václav Klaus a jeho pravičácká parta? Kdo v devadesátkách po domluvě s MMF devalvoval českou korunu o 250%, aby si nás mohl zahraniční kapitál levně zkoupit? Ano správně, byl to Václav Klaus! A Klaus byl v ČSSD?
  Máte to hodně popletené člověče!
  A nejvyšší soud rozhodl v případě Altner naprosto správně, když označil smlouvu jako nejasně formulovanou.Celý fígl byl v tom, že Altner vytáhl doslova z rukávu jakýsi nárok na odměnu také z hodnoty pronájmů Lidového domu.A pak se o to 15 let soudil. S naprosto nemravným výsledkem 300 miliónů penále. Souběžně běželo kvantum mediálních lží, že ČSSD Altnerovi nezaplatila. Přitom poslední soud jasně ukázal, že Altner, respektive jeho dědicové, bude ČSSD ještě vracet, portože dostal zaplaceno hned po zapsání Lidového domu rejstříku.
  Nic o tom nevíte, jen plácáte nesmysly jako každý druhý zoombie bio robot masírovaný ČT propagandou.

 • Ferda Mravenec

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Kalvoda a Rychetsj´ký, blbečku.

  Krátká URL:
 • Reyes Kai

  V odpovědi na: Dan

  Vse je v souladu se smernici z US ambasady. basketball legends game

 • novota

  24 dilů co u nás provádí politici a hlavně jak kradou včetně socan bande v čele s Alí Hamackem, chovancem, sobotkou atd.. https://www.youtube.com/results?search_query=michal+a+petr

 • Dan

  V odpovědi na: novota

  Sobotka, Hamadi maji v ruce vnitro a ucinne mohou chranit korupcniky. A nikdo jim to vnitro nevezme. Ovlivnuji i soudce. Dluznych 320 Mio za Lihovy dum nemusi podle posledniho rozsudku dedicum Altnera zaplatit! To je neskutecne, v jakem stavu u nas je justice! Jeden soud rekne zaplatit, maji narok. Druhy rekne narok nemaji!!! A nikdo s tim nic nedela ani s medii, CT, Cro. Nechavame si kalet na hlavu.

 • Pepan

  Když se nad tím našinec zamyslí tak začínám chápat araby proč ženy musejí chodit zahaleny od hlavy k patě a proč je mají za méně než slepice. Ten politický post jim snad zatemní i to málo co mají v hlavě.

 • Dan

  Mylite se, Lajcak haji zajmy Bruselu a Deep Statu a jejich agentu. Ve funkci vydiral, ze kdyz nebude po jeho, odstoupi. Nebylo a neodstoupil. Dela si z huby WC, bezzasadovy smejd je to. Takove politiky ma ted Slovensko. Caputova se zaradila a vime alespon ke komu patri! Uz podruhe oblafli Slovaky, ona je Kiskou II.

 • Dan

  Protoze Stanek odhalil zlodejny a korupci na kulture, chce ho Hamadi uminene odvolat. Hamadi ho tedy tresta za to, ze odhalil nezakonnost a podal trestnou zalobu na zlodeje v kulture. Hamadi tedy logicky jako Do Cicco mafian chrani zlodeje a korupcniky! Ze k tomuto zaveru nikdo neprijde a proc se zamlcuje v mediich, ze prezident nechce odvolat Stanka, protoze bojoval proti zlodejnam nasich dani? Tady je videt absurdita nasi politiky a medii, jejich zvracenost a prolhanost!
  Zeman nekona, protoze to neakceptuje a vsichni smejdi z opozice se utrhli jako pes ze retezu a na neho a na Babise namirili srackomety. Pomahaji jim i media.
  Zeman hraje mistrne koncovku a prosadi co chce!.Diky mu za jeho statecnost!

  Krátká URL:
 • Dan

  Caputova alias Kiska II prave tim odrizla Slovensko od One belt one road a Slovaky od kseftu s Cinou. Orbanovi radi co by mel delat! Vse je v souladu se smernici z US ambasady.

 • Mimozemštan

  Tak tomu říkám ekonomika.Vyveze mléko,vajíčka,ta slepice,a děti řvou hlady,že nemaj co jíst.No,vidím to tak,že chce jen ...prachy...Kdybych byl já tvůj manžel,tak bys byla bita jako žito,že rozdáváš bohatství z gruntu.