Tomu neuvěříte, co se zase povedlo veřejnoprávní hvězdné pěchotě.  Co na to RRTV v rukách ČSSD?

Chronologie snímků z přímého přenosu snad ani nemusí mít průvodní komentář. Dle Karase brutalita nezná mezí, koneckonců je to i na obrazovce Čt. Jaká je skutečnost? Mladík s batohem se vrhá mezi policii a pak jakoby zoufale volají o pomoc. A nakonec zavěšeni do sebe se policii smějí a vyplazují jazyky, jak je ruská policie blbá. To je ta brutalita?

Pozorně si prohlédněte zvětšené snímky této frašky!

Nebo už to redakce dělá schválně, aby si lidé všimli? Nevím...

Na zvětšenině dokonce vyplazuje jazyk

A západní novináři filmují, fotografují, protože tu strašnou brutalitu musí celý svět vidět. Bohužel pro Karase a Českou televizi jdou záběry zvětšit a dokázat, kdo co ve skutečnosti dělá a dokonce v záběru s Karasem, který vykládá o strašném údělu ruské opozice, kdy brutální zásahy Putinova režimu...

To nemá chybu. Ještě schází BIS a novičok.

Ve skutečnosti vidíme domluvenou provokaci pro naše a západní média, aby ten "demokratický svět" mohl odsoudit "ruskou brutalitu".

 

 Neviděli jsme tu frašku už někde jinde?

 44 vteřina - on mi láme ruce...

 

 
 
 
 

Také se učíte jako děti ve školách Člověka v tísni, jak čelit dezinformacím? Zde je to v praxi...

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Rudolf Kavan

  Proc jim tak vadi, ze policie mlati ty primitivni, komunisticke muziky?

 • Eduard

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Tu fiflenu ŽAK normálně zpacifikovali, mohla být ráda, že nedostala více na budku. To minulý rok jeden radikál ze Svobodného vysílače, Hlávka se jmenuje, také to zkoušel na policajty a ani si nevšimnul, že si už jeden nasazuje rukavičky a pak už to šlo rychle.Naprostý souhlas, že radikálům je třeba počádně naložit obuchem na záda.

 • cloud

  V odpovědi na: Eduard

  S tím "radikálem" Hlávkou to bylo jinak,najděte si video a znovu se na tu frašku podívejte.

 • Dan

  V odpovědi na: Eduard

  Biomasa ovsem profitovala sz toho, ze ji ubohou vlceli policiste do auto a lide si mysleli, ze nepravem. S Bursikem pak na cas z toho profitovala a dostala do funkce. Az pak lide zjistili, co jsou to za primitivy. Pomatenec Bursik ani nezna rozdil mezi kW a kWh a vydava se za ekologa.
  Komentator Karas musi jen rikat co rika, jinak by uz ten job nemel! Jako redaktori Rudeho prava za totace!

 • Dan

  Macron ve Francii, kde policie zabila pri demonstracich pres deset lidi! Tenhle Zidak pokrytec vyzyva Rusy, kteri vynaseji zatknute demonstranty na rukou k odstraneni brutality! Sam nechal na demonstranty strilet gumove projektily, ktere spoustu lidi zranily a zmrzacily.
  A media, vsude ovladana US Zidy a oligarchy mu pritakavaji. V Rusku vysilal Google primy prenos a podporoval demonstrace. Napomahali otevrene nepokojum i diplomate z US ambasady a nemecky denik Die Welt. Vsichni byli urady predvolani. V USA naopak hledaji ovlivnovani voleb Rusy a zadne nenasli!
  Zapad se zoufale snazi tento rok vyvolat nepokoje pomoci sve uplacene 5. kolony v Rusku i jinde. Nejvice jim vadi Putin, protoze zvednul Rusko z kolenou, kam je srazil Jelcin a jeho proamericti 'partneri', poradci Gajdar aj. a oligarchove co si nakradli. 2019 je kriticky rok nejenom pro USA, Rusko, ale cely svet. Zapad se taktez snazi organizovanym Majdanem v Hongkongu vyrvat tuto byvalou britskou kolonii z vlivu Ciny. Mlcici vetsina, co tyto nepokoje pozoruje a nesouhlasi s nimi se zacne brzy hlasit ke slovu, protoze si zadnou destabilizaci nepreje. A to je zamer - vyvolat obcanskou valku. Demonstranty utocici brutalne na policii v Hongkongu zmlatila skupina vyzbrojena holemi. Demonstranti si pak stezovali, ze je policie nechranila a prijela az za hodinu. To je jediny recept, jak je privest k rozumu. Zlute vesty ve Francii skoncily ve ztracenu, nahradily je cerne vesty (ekonomicti migranti), kteri obsadili svatostanek Pantheon a diktovali Francouzum sve pozadavky na trvaly pobyt.
  Doufejme, ze pres usili vitacu Piratu, CSSD, Cernoprdu, Schwarzenberga, Top09 u nas tyto pomery nenastanou. SPD do vlady a CSSD ven! A rychle Babisi!