Za demokratické hlasování 9 - 13 let stejně jako za Adolfa Hitlera! Kde jsou naše demokratická komanda, co v Číně hulákají o lidských právech a uráží Čínu, uráží Rusko a  Putina? Kde jsou "spravedliví" Piráti a další patolízalové Bruselu? Kde jsou Kolářové, Hřibové a další bojovníci za svobodu?

 

A vůdci Evropy opět jako zrádci v roce 1938, kteří zradili Československo opět mlčí a někteří dokonce tiše schvalují!

Evropo (občané) braň se!

 

Navalnyj dostal tři měsíce, ale za demokratické referendum sazba v Evropě 13 let!

Bývalý katalánský viceprezident Oriol Junqueras, který byl za svou roli v neúspěšném katalánském tlaku za nezávislost odsouzen k 13 letům vězení, varoval v pondělí, že separatistické hnutí „se vrátí ještě silnější“.

Nejvyšší trest (13 let) dostal bývalý katalánský vicepremiér Oriol Junqueras, dalších pět regionálních exministrů má tresty od deseti do 12 let a dva aktivisté Jordi Sánchez a Jordi Cuixart dostali devět let vězení. K 11 letům a šesti měsícům vězení byla odsouzen bývalá šéfka katalánského parlamentu Carme Forcadellová.

 

 Proti bezprecedentnímu verdiktu v novodobých dějinách země vyšly miliony občanů Katalánska do ulic!

 Pozorně sledujte na videu: obrněná zvířata z Madridu útočí a masakrují, občané Katalánska beze zbraní se pouze brání a protestují!

 

A zatímco miliony lidí v Katalánsku masakruje komando těžkooděnců z Madridu, zrádci v Evropě odklání zpravodajství na Rusko, Čínu, Turecko, ale o masakrování obyvatelstva, které neudělalo nic horšího, než zvolilo demokraticky politiky a následně provedli svobodné referendum za svobodnou správu své země Katalánska a za to padají drakonické tresty prakticky mlčí!

 

Zvířata - těžkooděnci z Madridu masakrují Katalánce
Beze slov
Pár tisíc tvrdí mainstream - letiště v Barceloně
Pár jedinců, narušujících pořádek: Barcelona v ulicích ve 23:00

A naše sdělovací prostředky, hlavně veřejnoprávní televize a rozhlas přečtou dvě, tři útrpné věty, že pár tisíc Katalánců protestovalo proti rozsudkům. (Větší reportáž v Čt až před půlnocí, kdy sledovanost je malá. A dnes? ) Jaká je skutečnost po šílených rozsudcích, které by ani Čína či Rusko neudělily, si můžete posoudit sami. A navíc: zatímco v Hongkongu  se lidé chovají jako sběř a masakrují vše na co narazí a vedení Číny zatím žádá, aby demonstrovali a jednali pokojně, zde občané Katalánska pokojně demonstrují, pokojně udělali referendum a španělská sběř z Madridu - těžkooděnci napadají pokojné občany Katalánska a masakrují je.

 Tak sakra, kde ta skutečná svoboda a demokracie je: v Evropě, nebo v Číně či Rusku? Fakta kdo lže si ověřte sami!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Ivan Frost

    Souhlasím a zvedá se mi žaludek nad celou EU. Celá EU je jeden velký moloch, na kterém parasitují jedinci z různých členských zemi , které zajímá jen jejich koryto a do ostatních nepopularnich záležitostí nestrkají nos, natož aby sami něco inicializovali. Je to ostuda celé EU, že nechají celý bezprecedentní rozsudek bez jakékoliv odezvy a neumravní tamní vládu, která se podílí také na řízení EU. Hanba jim.

  • Ja

    V odpovědi na: Ivan Frost

    K tomu byla EU zalozena. Ne k prosazovani opravdove demokracie, ale ke zruseni suverenity statu a ovladnuti trhu globalisty.
    Vy se naivne domnivate, ze EU je neco prospesneho pro nas, protoze media EU vychvaluji bez realneho pohledu na jeji problemy. Je to podobne, jako se USA podarilo ze sve zeme udelat priklad demokracie a svobody, kterou maji ostatni nasledovat. Musite jenom ovladnout media, umlcet kritiky na internetu a maji ovcany jako vas v hrsti. Proto je ted zapas o media a CT tak dulezity. Zustane-li vse jak je, bude to konec nasi identity.