V době, kdy mnozí lidé brali "orgie jedné skupiny" jako folklór, schylovalo už se k dramatu. A když si bohatí začali stavět místo sklepů bunkry, zdálo se nám, že jsou to vyšinutí jedinci, kteří narozdíl od nás nevědí, co s penězi.

 

Hluboky omyl, oni si nekupovali od podvodníků pozemky na Měsíci, ale prosté bezpečí. A berte prosím po létech moji omluvu. Je to hrozné a začínám přemýšlet stejně.

Před šesti léty v Paříži, minulý rok ve Stockholmu, a doplňuje americký Senát

 

 

 Přece zrušením slova "rasa", zrušením slova "černoch", stejně jako zrušením vědeckofantastické literatury, článků a pálením knih problém nezmizí. Naopak, potlačovaním bude ještě narůstat, doutnat a lékaři - psychologové toto vědí naprosto přesně. Nikdo nezpochybňuje zvěrstva vyvražďování indiánů, zabíjení černochů a sekání rukou v Africe jak popisuje Jules Verne v "Patnáctiletém kapitánovi", ale přece historii nelze smazat. 

 

Je přece velice známé pravdivé přísloví: kdo nezná svoji minulost, nepozná budoucnost a brodí se stejnými zvěrstvy, které neprožil a musí si jimi opět projít. A je něco jiného kult osobnosti Václava Havla či Stalinův pomník a sochy, vytvořené pro určité období a toto.

A Česká republika nemá problém s rasismem, až na několik desítek sledovaných magorů. My máme problém s cukrem dávajícím bez biče a ten je zneužíván. Vybydlené byty, zdevastované a vybydlené domy a většinová společnost jim další bez jejich přičinění nechce dát. A oni se bouří.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Plan na prevrat.

  Sibel Edmonds, Američanka tureckého původu a bývalá překladatelka pro FBI. Byla propuštěna krátce po 9/11 proto, že odhalila nevhodné chování agentů a mezery v zabezpečení svým představeným, které kdyby nexistovaly, tak by k útokům na WTC mrakodrapy v New Yorku nedošlo. Edmonds dává návod na provedení státního převratu.

  Ekonomický kolaps (nezaměstnanost)
  Vytvoření krizové situace (COVID-19)
  Protesty a pobouření (Black Lives Matter)
  Převzetí policie (rozpuštění policie, což žádají všichni protestující)
  Původní generálové a noví generálové (v Americe: Mattis a Powell)
  Převzetí medií armádou (oznámení změny za účelem obrany země)
  Zákaz vycházení po určité hodině (oznámit, že je to pro naši bezpečnost)
  Jmenování dočasného presidenta (podle jejich výběru)
  Nové volby (podle jejich cílů)

  Jak jednoduche v tzv. 'demokracii', zmanipulovane a prolhane! Lide si ani neuvedomuji a ani nechteji znat pravdu, protoze jim oficialni medialni zumpa tvrdi, ze jsou to konspirace.
  To bude procitnuti! Nejak prisli zidaci na to, ze ten liberalismus se neda zvladnout a ze lepsi bude vlada vojenske junty!

 • Black Lives Matter a realita cerni - bili:

  Kriminální zpráva organizace FBI z roku 2013 vykazuje následující údaje (čísla jsou udána jako množství zabitých na 1 milion populace) Zdroj ZDE:


  Množství bílých, zabitých černými, 9.83
  Množství černých, zabitých bílými, 0.77 – PROTI TOMUTO BLM PROTESTUJÍ
  Množství bílých, zabitých bílými, 10.22
  Množství černých, zabitých černými, 53.94

 • Bili - cerni podrobne.

 • Zanedbatelne mensiny financovane

  V odpovědi na: Bili - cerni podrobne.

  zlocinci jako Seres nas lidi zenou do kouta. Budeme mit odvahu alespon te krysy, ktera za nebezpeci prejde do utoku a vsechny ty sracky, ktere na svem hrbetu neseme shodime a rekneme dost? A ze tech sracek je! Vazalstvi k USA, jejich poskoci vsude v mediich a v politice. Uz aby to v te vysnene Emerice, zemi neomezene pandeeemie poradne ruplo! V Seattlu uz zavadeji socialismus. Je to jiny, nez ten, co by chteli v Rusku. Rusove uz zmoudreni z 90 let maji za sebou. Krute za ne zaplatili. Emericany to teprve ceka...

 • *

  V odpovědi na: Zanedbatelne mensiny financovane

  Ale dávno mohl Trump proti Sorosovi zasáhnout. Petici s žádostí uznat Sorose teroristou podepsalo 100 tisíc lidí.

 • *

  Dědův strýc bojoval v americké občanské válce, na straně Jihu, bydlel u Atlanty. A už je tady občanská válka zase... "Demonstranti v Atlantě v americkém státě Georgia zablokovali dálnici a zapálili restauraci řetězce rychlého občerstvení Wendy's poté, co tam policie zastřelila černocha, který se pokusil při zatýkání uprchnout."

 • Pavel

  Co je pravdy na tom, že se na tomto svobodném webu blokují ip adresy pro přístup a lidé jsou timto cenzurováni?

 • XX

  V odpovědi na: Pavel

  Ten dement Jiří jsi ty?

 • Pavel

  V odpovědi na: XX

  Ne, četl jsem to na facebook skrytepravdy.cz tak nevím.

 • Rozzlobil jsi mne?

  Uvalim na tebe sankce! Absurdita Trumpa a USA spociva i nadale k udrzeni svetove hegemonie USA za kazdou cenu. Zprava:
  USA proti Haagu. Trump podepsal výnos o sankcích vůči pracovníkům Mezinárodního trestního tribunálu. Mezinárodní trestní soud schválil vyšetřování válečných zločinů v Afghánistánu.'
  Nikdo nema pravo nase zlociny vysetrovat rika Trump!!!

Nejnovější články