Tak proces britsko-americké vakcíny běží opět dál. Prý vakcínu dostal "majitel roztroušené sklerozy". A tuto špičkovou vakcínu by měli dostat (snad) pouze zdraví lidé?

 

Zdá se, že naše vláda a výrobce "skvělé vakcíny" britsko-americké AstraZeneca nám toho asi neřekly podstatně víc.

Takže skupiny, které jsou nejohroženější, by tuto vakcínu dostávat neměly? Prý je běžné, že při zkouškách vakcín se zjistí, na koho všeho se tato vakcinace nehodí. Že prý je běžné přerušení schvalování, protože sem tam někdo zemře, nebo ho to vážně poškodí. Nebo se neví. Nebo tak nějak...

Nic proti tomu, pokud je to běžné. Ale neměl by to pak výrobce občanům celého světa oficiálně oznámit než vláda podepíše s výrobcem vakcíny smlouvu?

Ta záhada se ukrývá v dodatcích, které jsou v pozadí souboje mezi ruskou a britsko-americkou vakcínou.

 

Agentura Reuters uvedla, že společnost AstraZeneca získala od řady států ochranu před právními následky vedlejších účinků jejich vakcíny proti koronaviru.

Státy se zavázaly, že firmě proplatí odškodnění, které budou muset případně poškozeným poskytnout.

 

Takže výrobce vakciny AstraZeneca je právně nepostihnutelný, pokud tato vakcína bude šmejd a poloviční podvod? Nebo jak tomu má prostý občan - neimunolog neprávník -  jako jsme my porozumět?

Miliardové zisky poplynou do kapses britsko-amerického konsorcia, ale případné ztráty (mrtvé a odškodnění)  zaplatí stát, potažmo občan?

Jakou další hru nebo ruskou ruletu s námi hraje Brusel, potažmo naše vláda?

Není na místě začít pozorně sledovat, proč jeden z předních odborníků v Čechách Prymula poprvé vyslovil názor, že ruská vakcina Sputnik V není špatná?

 

 P.S. Mě jako nezajímá, zda je to americká, či ruská vakcína. Mě zajímá rozdíl a kvalita, případně bezpečnost. A pokud veřejnoprávní média totalitně o ruské vakcíně mlčí a my vše musíme vyhledávat přimo u zdrojů, zatímco o britsko-americké nadšením kvílí, až příliš to smrdí a občan se stává pouzte rukojmím propagandy.

 

Vakcína AZD1222

Látku AZD1222 vyvinula univerzita v Oxfordu ve spolupráci se svou dceřinou společností Vaccitech.

Látka využívá nereplikující se šimpanzí virální vektor založený na oslabené verzi viru běžné chřipky (adenovirus), který způsobuje nákazu u šimpanzů a obsahuje genetický materiál spike proteinu SARS-CoV-2.

Po vakcinaci je vytvořen povrchový spike protein, který způsobuje, že imunitní systém zaútočí na virus SARS-CoV-2, pokud později tělo napadne.

Zdroj: AstraZeneca

 

Sputnik V

Vakcína používá unikátní technologii dvouvektorového lidského adenoviru, kterou na celém světě pro covid-19 nemá nikdo jiný. Vektory jsou šlechtěné viry, neschopné reprodukce, které nesou genetický materiál koronaviru.

Technologie používá dva vektory adenoviru, Ad5 a Ad26, pro první a druhou injekci. Tato technologie pomáhá překonat stávající imunitu vůči adenovirům. Rusko mělo výhodu – pro covid-19 modifikovalo existující dvouvektorové vakcíny platformy vytvořené v roce 2015 pro horečku ebola. Ta prošla všemi fázemi klinického testování a byla použita pro vítězství nad epidemií eboly v Africe v roce 2017.

Důvod, proč se ani Putinova dcera nebála vakcínu testovat. A to nejzajímavější: Některé firmy kalkulovaly s cenou třeba i 100 dolarů za dávku (asi 2200 Kč), přitom v tomto případě se pohybuje kolem 4,5 dolaru za dávku (99 Kč).“  Takže i kdyby se k nám ruská vakcina nedostala, dokázala tržně  zlikvidovat vysokou cenu dřívo monopolního západního farmaceutického vydírání a tím pro mnohé nedostupnosti. Prostě západ už hraje vabank. A zoufalé mlčení o ruské vakcíně veřejnoprávní a ZBĚSILÉ útoky Forum 24 či Deník N či dalších vypovídají...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Rusove uzivaji lidske Adenoviry.

  Nechat se na zapade ockovat opicim virem namisto lidskym?
  Nejsem fachman, ale tohle je preci prasarna! Vedle toho tam jsou latky, ktere se nikdy nedozvime, jako aktivatory (Nano aluminium). vytazky z lidskych a mozna i zvirecich embryi, jedy jako formaldehyd, Dioxin, atd. Uz mam z toho horecku, jen jsem to napsal...
  Ze po takovem jedovatem kokteilu clovek i skape je snad jasne...

 • Satanova synagoga: Kontrolní otázky

  Co mají společné farmaceutické koncerny a drogové kartely? Správná odpověd zní - cíle a vlastníky. Současná hysterie s koronavirem (pravděpodobně laboratorně modifikovaným virem SARS s fragmenty viru HIV ve Fort Detrick, stát Maryland) má několik cílů:
  1. dále zadlužit již tak nesplatitelně zadlužené státy v důsledku výrazného poklesu ekonomik,
  2. dále omezit práva otroků,
  3. redukovat počet otroků,
  4. mít zbylé otroky pod totální kontrolou.
  Ty cíle jsou úplně stejné jako během světových válek, které z bezpečného zákulisí vyvolali prapředkové těch, co zaplatili současnou pandemii Covid 19. Na jadernou válku totiž "elity" nemají koule a také pochopily, že takovou válku nemůžou vyhrát.
  Kdo má prospěch ze zadlužených států, firem, měst, občanů? Správně, jsou to banksteři, kteří emitují bilióny pouhou klávesnicí, a to už jen ze začouzeného luftu. Zadlužení států, firem, měst a obcí milují "elity" nejvíce. Přináší totiž tučné úroky z ničeho.
  Kdo chce omezit práva otroků? Správně, jsou to opět "elity" Západu, kterých je relativně stále méně než otroků a práva otroků jsou pro ně nebezpečná. Co kdyby například otroci chtěli, aby zákony nebyly šité jen pro "elity". Hrůza.
  Kdo chce redukovat počet otroků? Zase ti samí, protože otroků už je zbytečně až nebezpečně moc a zbytečně spotřebovávají omezené přírodní zdroje.
  A kdo a jak chce mít otroky pod totální kontrolou? Stejní lidé.
  A jak to chtějí udělat? Pomocí nanočipů vpravených do těl otroků s povinným očkováním proti Covid 19, mobilů a internetu využívajících 5G sítě, platebních karet, kamerových systémů a svých médií, která hlásají jedinou pravdu.Samozřejmě tu jejich, která se jim hodí pro dosažení jejich patologických cílů. WHO je také jejich služka, stejně jako OSN, MMF, WB, NATO atd.
  (okopírováno ze Zvědavec.org)

 • Naprosty souhlas.

  V odpovědi na: Satanova synagoga: Kontrolní otázky

  Jenom k tomu, ze elity nemaji koule. Abyste se elitarem stal, musite hrat jejich hru - to je lhat lidem, podporovat cizi zajmy bank, Deep Statu, globalistu. Opatreni COVID maji udelat z lidi ustrasenou masu, ktera bude snadno manipulovatelna, svolna s ockovanim a dalsimi opatrenimi, ktera omezi jejich svobody. Vse za propagandisticke pomoci medii, ktera oni take ovladaji!!!!
  Je to strasny vyvoj, ktery lidi sami mohou tezko zastavit, protoze jejich protesty a demonstrace vlady potlacuji a media odsuzuji. V byvale DDR je lidi prokoukli nejdriv. Tam ale demos zakazuji.

 • *

  Inu, MUSÍME SKUTEČNĚ TERORIZOVAT BURŽOAZII. Rudé brigády Brigate Rosse, Frakce Rudé armády RAF, Baskická skupina ETA. Únosy a podobně a bojovat za své třídní zájmy.

  Buržoazie se musí třást strachy jako v 60. až 80. letech. Ne se nudit, financovat neoliberální fašistické úderky BLM a ANTIFA a plánovat války a jedovaté vakcíny.

 • Tehle hydre musite utnout hlavy, ne drapy!

  V odpovědi na: *

  Jako v pohadce zlemu drakovi. Ty hlavy jsou 200 nejbohatsi zidovske rodiny, ktere prostrednictvim svych organizaci a poskoku ridi tento svet. Videt jsou jenom Soros, Rothschildove, Rockefellerove. Ten zbytek se ovsem take podili zejmena na financovani a ovladani medii. Spolupracuje s CIA a 15 US tajnymi sluzbami. Sve lidi maji vsude. Proto nemuze Trump vyhrat, dusi ho, pomlouvaji, nuti ho delat veci, ktere nechce a za ne ho pak kritizuji. Bez VRSR to nepujde, emericti souzi! Rijen a listopad mozna osvobodi svet od skrceni zidovskymi chazary.

 • *

  V odpovědi na: Tehle hydre musite utnout hlavy, ne drapy!

  Rockefellerové jsou Němci, křesťané, baptisté (radikální protestanti). Jak se mohli nechat tak zmanipulovat Sorosem a Kissingerem, aby jim sloužili? Rockefellerové si teď myslí, že něco šéfují, a přitom jsou zmanipulovaní jak Trump. Smutné.

 • Pepe Escobar: Nixon-Trump versus strategie napětí

  "MAGA, nebo ještě tvrdíší korporátní model? Leopardí syndrom: „Pokud chceme, aby věci zůstaly tak, jak jsou, budou se věci muset změnit“. Pomyslete na covid-19 jako na urychlovač částic, který používají páni vesmíru, aby trochu dopilovali „věci“, takže věci nejenže zůstanou tak, jak jsou, ale páni přitáhnou otěže.
  Určité korporátní skupiny urychlují svou vlastní prioritu: vehnat americkou dělnickou třídu do stavu neustálé anomie, přičemž poroste nová automatizovaná ekonomika. To může vždycky nastat, když je Trump prezidentem. Ale bez Trumpa to bude rychlejší.
  Koneckonců, většina populace je považována za nahraditelnou. Pomáhá to, že ti, co jsou nástrojem, hrají svou roli k dokonalosti, což mainstreamová média zcela legitimizují. Nikdo neuslyší, že bohatě financovaná organizace Black Lives Matter se zaměřuje na skutečné jádro věci: restart predátorského projektu Obnovený neoliberalismus, sotva očištěného od pozlátka hybridního neofašismu. Detailní plán, zvaný Velký restart, má zahájit Světové ekonomické fórum v lednu 2021."
  (okopírováno ze Zvědavec.org)
  https://cz24.news/nixon-trump-versus-strategie-napeti/
  https://www.zvedavec.org/komentare/2020/06/8355-nixon-trump-versus-strategie-napeti.htm

 • Ano, lide pro generovani zisku

  V odpovědi na: Pepe Escobar: Nixon-Trump versus strategie napětí

  a bohatstvi pro bohace uz nebudou tak potrebni, budou nahrazovani roboty. A tak tedy se nas budou zbavovat. Ten proces zacal COVIDem.

 • *

  Co?! Co je šimpanzí vektor?! Vyhoďte zločineckého blba a gaunera Babiše! Nejsme Kongo!

 • Simpanzi vektor

  V odpovědi na: *

  je v zapadni vakcine, kterou mame byt ockovani. Jsou to oslabene simpanzi viry, ktere vam vstriknou do tela, aby vam zacala fungovat imunita proti CoVidu. Jestli to nastane praxi, nevedi ani vyvojari a zenou vse bez zkousek do vyroby.
  Rusove pouzivaji lidske adenoviry (oslabene) ve dvou davkach (vektorech). Tato metoda byla uspesne uz drive pouzita pri jinych epidemiich.
  Ja se nenecham ockovat ani ruskou vakcinou.
  Prodelana infekce vas nejlepe imunizuje.