Teda pokud jsou vyhlášené zprávy tajných služeb jako BIS, CIA či bruselských expertů pravdivé včetně kancléřky Merkelové, o čemž se však nesluší pochybovat!

 

Poslední dobou se rojí tak děsivé zprávy o bezpečnosti cestujících na letištích, že to nemá obdoby. Nejdříve spadla dvě letadla USA a svět se vyděsil.

Když minulý rok na jaře spadlo druhé letadlo 737 MAX a počet obětí vzrostl na 346, vypadalo to pro americký Boeing na velký problém. „Toto letadlo navrhli klauni, kteří jsou sami pod dohledem opic,“ uvedl ve zprávě z roku 2016 určené kolegům jeden z firemních pilotů.

 

To ještě netušili, co se bude dít v Evropě.

Že na nás číhá smrtelné nebezpečí už všude a cestovat po letišťích Evropy je jako hrát ruskou ruletu potvrzuje i kancléřka Merkelová. A Rusové jsou za to trestáni, ale asi to nepomáhá. V České republice, která v tom také vyniká dle BIS běžně cestují ruští občané s kufry ricinu, flašky z novičokem létají mezi Omskem a Berlínem v cestovních zavazadlech, nebo se flašky s vodou namáčejí do roztoku novičoku a pak se předávají na veřejných místech, takže jsou v nebezpečí celá města Prahou počínaje a Berlínem konče.

A to zase prrrr, to je konec legrace, pokud to největší experti Koudelkové z BIS nezastaví a Piráti dotyčné neudají na příslušných místech v Bruselu. Takhle by to dál nešlo vážení, vyhnu se pandemii Covid-19 a někdo mě poleje novičokem nebo ricinem?

Jen tak mezi námi, i mě to připadá jako totální zhovadilost nesvéprávných magorů a totalitní dezinformace z Bruselu, ale když nám to říkají hlavy pomazané, senátoči Drahošové, Vystrčilové, které údajně zaštiťuje naše drahá Merkel a podobné "von Lejno", tak jsem povinnen uvěřit, i kdybych stokrát nechtěl.

Jsou to přece VŮDCI!

A hlavně nás informují

NAPROSTO SPOLEHLIVÉ ZDROJE!!

 

Zaručeně spolehlivé zdroje

Lahev s novičokem. Navalného tým oznámil, že opozičník byl otráven v hotelu v Tomsku

iROZHLAS

 Muž s ricinem: Respekt (Ruský kufr plný ricinu)

 Ondřej Kundra a BIS nachytala vrahy, jak chtěli otrávit Koláře a Hřiba a museli být vyhoštění. Strašné. Ricin mohl zamořit celou Prahu.

Merkelová: Šlo o pokus o vraždu. Navalnyj byl otráven ...

Deník N  bojovým nervovým plynem ze skupiny novičoků.

 

Takže to přece nemůže být dezinformace, vždyť renomovaná a neprolhaná média to potvrzují...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Krucipísek, 10 ruských vůdců na Donbase bylo zavražděno ve stylu sicilské mafie - bombovými náložemi, samopalem v autě! Tak mně řekněte, proč se pořád mazat s gestapáckým vnuky Koláři, udavačským vnukem Neumanem-Novotným, který uštval Ivetu Bartošovou, klerofašisty Drahošem, Kalouskem, Schwarzenbergem, zaměstnancem kmotra Janouška Hřibem? Chtějí pokračovat ve 2. světové válce, chtějí zvrátit výsledky 2. světové války, tak fajn, tak jim dejme. To není žádná legrace, nechat takové kolaboranty řádit v politice na českých radnicích. Minimálně je to mezinárodní ostuda.

  Likvidace vůdců Donbasu:
  Alexandr Zacharčenko - poslední velký velitel Doněcka, zavražděn 31. srpna 2018 bombou v restauraci "Separ" v Doněcku, zraněno bylo dalších 11 lidí.
  Alexandr Timofejev, přezdívka "Taškent" - pravá ruka Zacharčenka, "ministr daní a příjmů DLR", při atentátu utrpěl těžké zranění.
  Michail Tolstych, přezdívka "Givi" - zavražděn 8. února 2017 v kanceláři, když ho zabila exploze nádoby s hořlavinou vypálené z plamenometu. Atentát byl spáchán v den, kdy byl v sesterské Luhanské lidové republice pohřbíván náčelník luhanské Národní milice Oleg Anaščenko.
  Oleg Anaščenko - zahynul v sobotu 4. února 2017, kdy v jeho autě vybuchla nálož.
  Arsen Pavlov, přezdívka "Motorola" - zavražděn 16. října 2016 bombou ve výtahu doma v Doněcku.
  Pavel Dremov, přezdívka "Baťa" - populární kozácký ataman, zavražděn 12. prosince 2015 bombou v autě, chtěl vstoupit do politiky, aby od Achmetova dostali ekonomický podíl na uhelných dolech.
  Alexej Mozgovoj - zavražděn 23. května 2015, Mozgového automobil najel na minu a explodoval. Atentátníci pak po troskách vozu a lidech, kteří v něm jeli, ještě vypálili několik salv ze samopalů a dokonce i lehkého kulometu. Na místě zemřel velitel Mozgovoj, jeho tisková mluvčí, řidič vozu, dva velitelovi bodyguardi i náhodně kolem projíždějící pár.

  Likvidaci vůdců Donbasu zjevně neprovedli nějací ukrajinští diverzanti od prezidenta Porošenka, protože pachatelé dokonale znali pohyb zavražděných obětí. "Drtivá většina komentátorů skloňuje dvě jména: kliku kolem Plotnického napojenou na oligarchu Achmetova."

  Ukrajinský Bakala - Rinat Achmetov (53 let) - byl na Donbase znárodněn. Achmetov ve zločinecké „privatizaci“ ukradl v 90. letech na Donbase státní uhelné doly, ocelárny a elektrárny. Povstalci na Donbasu mu je znárodnili 1. března 2017, celkem převzali kontrolu nad 40 Achmetovovými podniky. Achmetov jim z pomsty odřízl pevné telefonní linky, neboť mu patří i Ukrtelecom. Achmetov je Turko-Tatar, praktikující sunnitský muslim, narodil se v Doněcku 21. 9. 1966, jeho otec byl horník, matka prodavačka. Achmetov má podnikatelské aktivity nejen na Donbasu, ale i v Rusku a v evropských zemích. Letos se zločinec Achmetov stěhoval s nakradenými miliardami na francouzskou Riviéru, kde si koupil za 220 milionů dolarů (více než 5 miliard korun) nejdražší vilu na světě, dříve patřící belgickému králi Leopoldovi II. Francie umožňuje praní špinavých peněz, místo aby je zkonfiskovala a poslal zpět Ukrajině, ukrajinskému lidu, hanba!
  Nejdražší dům koupil největší boháč z nejchudší země Evropy
  http://www.zenyprozeny.cz/art/9235-nejbohatsi-clovek-z-nejchudsi-zeme-evropy-si-koupil-nejdrazsi-dum/

 • Vrazdy vudcu na Donbase

  V odpovědi na: *

  ukazuji zlocinnost, brutalitu a potencial SBU a tajnych sluzeb zapadu (technika zarizeni pouzitych pri atentatech pochazi od nich, i organizace). Ty atentaty nesly udelat bez uplaceni spolupracovniku tech zavrazdenych vudcu.
  Kdyby to tak bylo i obracene a Turcynov a jini smejdi, ukrajinsti lokajove zapadu byli taky odpaleni, to by zapad rval a uvaloval sankce!!!!
  U nas se smejdum nic nestane, ani kdyby to ruplo. Cesky smejd je vzdy hajeny mocnosti, ktera jeho sluzby vyuzivala ke svemu prospechu. Tajne sluzby, jejich struktura i praskaci a spolupracovnici zustavaji i po prevratech ve sluzbe a chrani se navzajem.
  Co dodat k nasim zradcum? Nesmeji se dostat nikde do pristich struktur, na to musi byt zakon a tvrdy postih. Rozkradeni statu oligarchy a prodeje vody a zdroju do zahranici za uplatu bude tezke napravit. Dnesni soudci budou stale u lizu a budou je chranit. Jako dodnes chrani ukradeny majetek z totace. Zijeme v krasne zemi. Cesi byli odjakziva podvodnici, zlodejove, praskaci a zmrdi. Nejak si nezaslouzime v tehle zemi zit. Slavime svatky jako PNP, ktere jsou ve skutecnosti narodni tragedii a meli bychom se za ne stydet. Oslavujeme nase Legie v Rusku, ktere bojovaly na strane zapadu proti Rusku, usilovaly o rozdeleni zeme a ukradly carsky poklad. To se zamlcuje, pochopitelne!
  Dalo by se libovolne pokracovat. Treba o vyznamu a skodach Husitu za husitskeho radeni v Cechach.
  Zeptejte se Rakusaku. 'Never nikomu z Böhmen!'
  Obklopujeme se mythy a nechceme znat pravdu a videt dnesni realitu. Jednodussi je sedet v hospode u piva a zavidet a kritizovat.

 • Sorry, zadny Donbas, Donecko a vychodni Ukrajina

  V odpovědi na: Vrazdy vudcu na Donbase

  Lugansko.

 • *

  Já s tím nemám etické dilema, bumerang se vrací zpět.

 • j.j.

  Nejlepší lék na koronavirus je novičok. Po jeho užití pacient nikdy neumírá.

 • *

  "Poslední bitva vzplála" a "Aurora" jsou symboly dělnické třídy a tábora míru a socialismu, který prohrál již v roce 1989/1990. Za vydatné pomoci agentů CIA Gorbačova a Havla. Tohle jsou neoliberální fašisté, kteří v roce 1989/1990 vyhráli, a jejich podivný politický program LGBT, feminismus, legalizace drog, boj proti CO2, boj proti bělochům, defundovat policii a hlavně aby kapitalisté neplatili žádné daně.

  Titulek a obrázek jsou pro čtenáře velmi matoucí, už takhle je české obyvatelstvo politicky negramotné. To je jako kdybyste článek o Hitlerovi opatřil nadpisem "Povstaňte děti vlasti" (francouzská hymna La Marseillaise).

 • *

  "Poslední bitva" to ovšem je. Až se Biden dostane k jaderným kódům, vystřelí atomovku - starý křáp na Moskvu, jenže ta omylem dopadne na Českou republiku. Všichni ti odporní chazarští zloději i jejich čeští přisluhovači se vypaří, to jsem si vždycky přál. I když my s nimi, ale to nevadí, hlavně že bude po zlodějích. Tak si ještě vyřiďte, milí čtenáři, co potřebujete, navštivte rodinu, přátele, oblíbená místa. :-D