Američani si pod sebou podřezali větev. A Evropa jásá: napůl dementní Biden jako manžel Kateřiny II. Veliké car Petr III bude snadný terč a už to začíná. Zmanipulováním voleb roztažených do pěti týdnů a v prazvláštním systému, kdy Trump tahal tuto zchátralou monarchii zoufale z bahna musí už mít demokracie silné žaludky, ale zdá se, že jde Demokratické straně víc o vládní funkce a moc, než o blaho amerického lidu.

 

Ve Francii skončila moc na gilotině

Zaslepenost mocí většinou končí špatně. Zažehnutá americká revoluce Black Lives Matter se nespokojí s úlitbou Bidenovou. A Potěmkin Biden moc možností nemá: buď povede dál USA směrem od ztracené prosperity nahoru na výsluní a zradí voliče, nebo bude plnit to co slíbil, rozdá majetky pracovitých heterosexuálů migrantům a zrychlí se pád do bezvýznamnosti. Zbyde válka, nebo chudoba. A možná rozpad USA, protože fanatické hnutí Black Lives Matter propojené na gender hnutí a LGBT už nic nezastaví.

Prostě Biden je v kleštích, i když je dnes v opojení: pokračování cesty Donalda Trumpa za cenu střetu s voliči, nebo...

Trump vyvolal bouře, pak dojednal smlouvy, které zrovnoprávnily postavení s Mexikem a Kanadou. Totéž připravil pro Evropu a další státy. Zvýhodnění za loajalitu a úpadek USA odmítal. První fázi zadlužení provedl, druhou fázi práce pro občany USA a zablokování migrace jako zneužívání zdravotnictví těmi, co do něj nepříspivali také, dal lidem práci a nyní měla být fáze prosperity.

Bohužel covid a volební systém se zneužil proti němu.

A Biden slibuje zdravotnictví všem, výhody pro Evropu a celý svět a na dluhy se neohlížet.

Mezitím Rusko snížilo opět dluh, který už takto byl malý, s Čínou vytvořilo tandem, na který se připojuje Japonsko, Jižní Korea a další státy, které už ve spolupráci s USA nevidí budoucnost.

Bude zajímavé sledovat, zda se Biden nechá oškubat Evropou a zelenou environmentální šíleností, nebo to byla jen předvolební bublina.

Každopádně prezident Trump ukázal světu, na jak hliněných nohou západ stojí a jenom jaderné zbraně a minulost je drží nad vodou, zatímco budoucnost je na východě.

 

První ránu zločinným tajným službám zasadil

Edward Joseph Snowden, bývalý zaměstnanec CIA a sub-kontraktor pracující pro Dell na zakázce pro americkou Národní bezpečnostní agenturu (NSA), který do tisku vynesl informace o masivním a do té chvíle před veřejností utajovaném celosvětovém sledování telefonů a elektronické komunikace ze strany bezpečnostních služeb USA. Nyní zasadila Demokratická strana v čele s Bidenem další ránu západní demokracii, kdy z jejich volebního systému si už utahuje celý svět včetně Lukašenka či afrických diktátorů. Strašné. Za ten morální úpadek, který se prohlubuje a že svět prohlédl tu nadutou špínu vděčí prezidentu Donaldu Trumpovi, který se nenechal zastrašit nikým a bude zapsán jako další z velikánů americké historie.

Díky, Donalde Trumpe, skutečný prezidente USA za čtyři roky naděje!

 

 Nyní budeme pozorně sledovat, co se za rok, dva z výše popsaného vyplní.

 

Související

Rusko: proč se západ šíleně zadlužuje? Stále méně států ve světě se nechává okrádat!

Volební mikroanalýza: Trump se inspiroval Putinem. A Putin se inspiroval kde? Hádejte...

USA provedly preventivní kybernetické útoky proti Rusku a Íránu

Jede Biden v největším VOLEBNÍM podvodu za éru existence USA?

Volební zvěrstvo v USA: je to vážně ještě demokracie, nebo už banánová republika?

Porážku Trumpa zvládl... Jeden poštovní sklad u Los Angeles. A rotačky chrlí lístky, dokud Biden nezvítězí

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  V odpovědi na: Mainstream media oznamily vitezstvi Bidena.

  Hlavně pozor, aby Rudy Giuliani neudělal stejnou chybu jako Gore v roce 2000, aby obrátil se na správný soud. Právnický tým G. W. Bushe se obrátil na Nejvyšší soud USA, aby zastavil přepočítávání hlasů na Floridě (guvernérem Floridy byl jeho bratr Jeb, určitě bylo špatně spočítáno). Bushovci tvrdili, že floridský Nejvyšší soud neměl pravomoc nařídit přepočítávání. Nejvyšší soud USA Bushovcům vyhověl a přepočítávání zastavil.
  12. prosince 2000 Ruční přepočítávání hlasů na Floridě bylo opět pozastaveno
  V sobotu večer středoevropského času nařídil federální Nejvyšší soud pozastavit ruční přepočítání sporných hlasů ve všech 67 volebních obvodech státu Florida, které naopak v pátek přikázal floridský Nejvyšší soud. Gore, který byl pátečním verdiktem floridského soud opět ve hře, protože cítil naději, že přepočítání hlasů pomůže smazat jeho ztrátu několika set hlasů na Bushe, tak utrpěl citelnou ránu. Do 12. prosince, kdy má Florida jmenovat své zástupce do sboru volitelů, mu už zbývá jen minimum času. Kdo získá 25 floridských volitelů, bude mít i nadpoloviční většinu a bude 18. prosince formálně zvolen prezidentem.
  Bushův zástupce na Floridě, bývalý ministr zahraničí James Baker po rozhodnutí federálního Nejvyššího soudu prohlásil, že Bushe verdikt soudu potěšil. Uvedl, že částečné ruční přepočítávání hlasů vytváří nebezpečný a protiústavní paralelní systém.
  Zdroj:
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rucni-prepocitavani-hlasu-na-floride-bylo-opet-pozastaveno.A001204_175246_zahranicni_tom

 • Přes facebook dostávám mnoho dotazů na téma, proč Trump toto nezablokoval a nyní už nepodal žalobu. On nemohl, jedna komora je Republikánů a druhá Demokratů a prostě by to dříve neprošlo. Za druhé je v USA 50 států a každý má jiný volební systém, tak musí dát 50 žalob. (V tomto případě 6-10 rozdílných žalob) Všimněte si, že média dle volitelů (pozor, nepoplést s voliči) uznávají jako vítěze Bidena, ale příliš to smrdí, tak i masmédia protitrumpovská jsou tentokrát velmi, velmi opatrná. Samozřejmě to podvod je, ale otázka je, zda to soudy demokratických soudců přijmou a spravedlivě rozsoudí. To není o přepočítávání hlsů, ale KONTROLE, zda ten volič je volič a o koho se jedná. A do toho se nikomu nechce, může to být strašný průšvih a v případě většího množství anulování voleb. A hlavně: naprostá ztráta kredibility demokracie USA: a z toho mají strach, proto by se musel najít superodvážný soudce, který by se nebál. Už takto se USA směje celý svět. Takže...

 • *

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Jde o princip.

 • Schwarzenberg a Taci z Kosova.

 • BIDENGATE

  BIDENŮV VOLEBNÍ PODVOD, KROK ZA KROKEM
  Filadelfie ve státě Pennsylvania byla klíčovým místem, kde se mělo rozhodnout o výsledku letošních prezidentských voleb. Filadelfie má v souvislosti s volebními podvody špatnou pověst, v minulosti zde například byly započítány volební lístky ze sousedního města Camden ve státě New Jersey, ležícího přes řeku. V minulosti tam byly započítávány hlasy zesnulých a neexistujících osob. Korespondenční hlasování má i podle The New York Times největší náchylnost k volebním podvodům.
  DOBRÉ RÁNO, BIDEN TU MÁ 120 000 HLASŮ NAVÍC!
  V této Filadelfii došlo k tomu, že se 4. listopadu ve 3 hodiny ráno objevilo 120 tisíc volebních lístků navíc pro Joe Bidena. Nikdo neviděl, jak se tam dostaly, protože do volební komise nebyl vpuštěn nikdo z Republikánské strany. Vše probíhalo v režii komisařů nominovaných za Demokratickou stranu. Když se tam chtěli zástupci Republikánů dostat, nebylo jim to dovoleno, mohli volební místnost sledovat z deseti metrů. V řadě volebních místností volební komise zabednila okna dřevotřískovými deskami, aby nebylo okny vidět dovnitř, co se tam děje. Tím byl ale hrubě porušen volební zákon spojených států a volby v těchto státech by se měly zneplatnit a konat znovu. Stejně jako se konaly znovu druhé kolo prezidentských voleb Van der Bellen vs. Hofer v roce 2016 v Rakousku, když vyšlo najevo, že se manipulovalo s desítkami tisíc hlasů. Nechám vás hádat v prospěch koho bylo v rakouských volbách manipulováno. Volební komise má u všech korespondenčních hlasů zkontrolovat, zda byly podepsány a zda prošly poštovním úřadem. Namísto toho prostě naskočilo hausnumero ve prospěch Bidena a nikdo původ a pravost těchto korespondenčních hlasů nemohl ověřit.
  TOTO VÍME OD RUDI GIULINANIHO
  Stejná situace nastala v Arizoně, v Nevadě a v Detroitu, stát Michiganu. Tedy ve všech státech, které měly rozhodnout do té doby nerozhodný volební prezidentský duel.

 • *

  Biden půjde mručet za volební podvod a Demokratická strana se přejmenuje na PIRATES.
  :-DDD

 • Bidenovo vítězství

  Saturday Night Live - Biden Victory, Joe Biden (Jim Carrey) a Donald Trump (Alec Baldwin) 7. 11. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=vJYL4Osyipc

 • NIRP_BTFD

  Lidé zvolili Great Reset a Agenda 2030. Přivedli sami sebe ke zkáze.

 • j.j.

  Trump ví co dělá. Hlasovací lístky v amerických volbách byly tajně označeny vodoznakem, schyluje se k zatýkání.
  https://www.infovojna.sk/article/video-hlasovaci-listky-v-americkych-volbach-byly-tajne-oznaceny-vodoznakem-schyluje-se-k-zatykani

 • Co se deje a proc.

  Clanek, ktery vam osvetli to, co vam verejna zumpa medii u nas zatajuje.
  http://www.nwoo.org/2020/11/08/mozaika-se-sklada/