To není hoax či fake news - Aleppo - To, co nesmíte slyšet!

 

Hluboká, hluboká poklona kanadské novinářce, která jasnými a konkrétními odpověďmi - důkazy - smetla nadutého zastánce jediné pravdy a nikdy jinak novináře Christophera Roneberga z deníku Aftenposten z Norska. A to, co se dozvídáme z OSN a z Kanady potvrzuje důkazy, které nám předkládá Tereza Spencerová, naše " odstavená" nejlepší novinářka!

 

Umírání v Aleppu

Pondělí, 12 Prosinec 2016 08:24 Tereza Spencerová

 

Protože to není schválená mainstreamová zpráva, která se hodí oficiální propagandě, zaštiťující to ČTK, mohl by někdo zpochybnit namluvené, které není profesionální. Proto je ještě jednou možné ověřit v autentickém znění s titulky.

 

Toto je to ve Slovenštině, ale měl by to vyposlechnout každý slušný, soudný člověk!

 

Prostě masakr na lži: hluboká poklona ještě jednou!

 

 

A zde to najdete v originálu bez překrytí včetně jednoho ze zdrojů

Eva Bartlett o propagande a mainstreamov

 

A všimněte si dalších důkazů. Když jsme psali: ještě pod názvem Pařát dnes o tom, co je vlastně SOHR, bylo to tenkrát bráno jako český hoax a fake news, jak se dnes honosně píše. Nyní to říkají oficiálně i na půdě OSN a je zajímavé, že nikdo z CNN., BBC, New York Times a dalších ze "zaručeněpravdivýchnehoaxů" nevyšle svůj štáb, aby se do Coventry podíval. Ale místo toho připravuje ministerstvo propagandy tým, který má těmto informacím zakroutit krkem!

 

 Proč nevyrazí Česká televize do Coventy a nevyvrátí, že je to jeden člověk, který si píše, co ho napadne a sbírá to na internetu? Jak je možné, že to i v Kanadě, dokonce v OSN  vědí, ale u nás to v České televizi nikdo neřekne? A co pornoherec Jakub Janda z Evropských hodnot nic neví?

Nesmí zapadnout! Kdo zpracovává v Londýně zprávy pro BBC a Bloomberg o Rusku?

 

 Naopak když USA bombardovaly nemocnice, dokonce Assange nabízel 50 000 dolarů tomu, kdo předloží důkazy. Jinak OSN a mainstream byl němý!

50 000 dolarů za video amerického masakru nemocnice nabízí WikiLeaks

 

 Vyhlásili válku na pravdu. Jak vidíte, stačí předkládat důkazy a jsou v koncích. Pak už zbývá jediné: zablokovat vše jako to zkouší Facebook či iDNES