Když v roce 2008  John Alam z americké Cambridge jako lékař a vedoucí výzkumník v biotechnologickém ústavu ve významném lékařském časopise Lancet uvedl, že Mc Cain zemře do deseti let na rakovinu, vypadalo to, že je to opoziční zpráva z týmu budoucího prezidenta Obamy.

Stejně tak, když Mc Cain podporoval všude americké zabíjení a lidé žasli nad jeho šílenstvím organizovat války a v místech, kde se objevil, byly náhle chemické zbraně připisované tu Rusku, tu Sýrii a a Asadovi, či Iránu a následným hrůzám, kdy v důsledku falešného obvinění zemřelo na milión obyvatel, mnozí zkušení odborníci to přičítali šílenství ze zabíjení ve Vietnamu a následnému letitému uvěznění v kobkách vietnamských věznic.

 

Šílené navíc je, že tento mezinárodní terorista doposud je významným americkým senátorem. Dokonce mnohdy mnohými ještě uznávaným.

 

A právě proto, že tenkrát tuto desetiletou prognózu vyslovil vlivný lékař z týmu Baracka Obamy (Demokratické strany), byla jeho vyjádření brána jako drsný předvolební útok.

 

Výsledek obrázku pro washington post logo

Blíží se desátý rok a...

Washington - Vlivný senátor Spojených států John McCain má mimořádně zhoubný nádor mozku, takzvaný glioblastom. V prohlášení se souhlasem arizonského senátora to ve středu místního času (dnes nad ránem) sdělila podle agentury AP klinika Mayo, kde se McCain podrobil odstranění krevní sraženiny nad levým okem. Glioblastom je označován za nejagresivnější typ mozkových nádorů. Studie uvádí, že pacienti s touto diagnózou umírají v průměru do třech měsíců a pokud jsou optimálně léčeni, pak v průměru jeden rok. Například senátor Edward M. Kennedy zemřel na stejné do pověstného roka a dne - za čtrnáct měsíců. Zda je to dobré, či špatné pro prezidenta Trumpa dnes nelze odhadnout. Ale...

 

Lidské je přát uzdravení, či hezkou, bezbolestnou smrt. Jsou však jedinci, kteří si zaslouží umírání a smrt takovou, jakou připravovali jiným. Americký senátor Mc Cain je jedním z nich...

 

 Psali jsme

Kdo je vlastně šílený zabiják USA John McCain?

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jan

  Valecny zlocinec z valky ve Vietnamu, kde jako pilot bombardoval vesnice a podporoval pouziti Agent Orange (Jed Dioxin na odstraneni listi stromu, aby US Army mohla sledovat pohyb vientnamskych jednotek). Ohromne ekologicke skody skrze Dioxin na prirode i lidech USA nikdy nekompenzovaly. Dodnes se tam rodi znetvorene deti kvuli ucinkum Dioxinu. Po sestreleni byl nekolik let veznen ve Vietnamu, coz ho urcite psychicky zlomilo a formovalo jako komunistobijce a pak rusobijce. Je dnes nejvetsi rusofob a valecny stvac v USA proti Rusku, ktery vymysli a prosazuje na Rusko stale nove sankce.
  Zda se, ze uz ho bozi mlyny zacaly po zasluze konecne drtit.

 • Návštěvník - Jan

  Jeste doplnuji, ze McCain ma podil i na puci na Ukrajine, ktery organizovala CIA a V. Nulandova ze State Department s Neonacisty Pravy sektor a Banderovci a financovaly 5 miliardami $. Mc Cain sam byl na Ukrajine a mel pak projev k Neonacistum, kde vyzdvihnul jejich hrdinstvi. On je to nejhorsi, co v politice USA je aktivni. Veliky odpurce Trumpa, rusofob a paranoidni valecny stvac.

 • Návštěvník - novota

  A amící tvrdí, že ve Vietnamu podepsal spolupráci z KGB

 • Návštěvník - ondrej

  Bezesporu je to důkaz, že pověstné "boží mlýny" občas nemelou, jestli vůbec kdy melou, protože McCain se dožil docela "požehnaného" :) věku. A bude ještě zajímavé sledovat, jak to dopadne, protože normální smrtelníci umírají tak do 3 měsíců. Pokud se tento pán dožije několika let, nebo dokonce vyléčení, pak to bude důkaz, že lékařská věda pro vyvolené je už někde úplně jinde než se nyní většina z nás domnívá.

 • Návštěvník - lubajs

  Letos už natáhl brka Rockefeller a Brzezinski. Teď to vypadá, že přichází na řadu McCain, ale furt ještě zbývají další židovské zombie kreatury, co celý svůj život jen lidstvu škodí. Třeba Soros, krvavá madla Albrightová. Nejhorší je, že jejich smrt stejně žádný klid po světě nepřinese, neb tyto kreatury si vychovávají zdatné nástupce.

 • Návštěvník - ondrej

  V odpovědi na: Návštěvník - lubajs

  U nás máme také dost zoombie a lidi jsou dost hloupí a další rychle dodají. Na jednoho zombie dokonce klany nechaly střílet kuličkovkou a ochranka ani nehla prstem, to aby ten zombie měl jasno, že když nedá amnestii všem grázlům, tak příště už to nebudou jen kuličky. :))

 • Návštěvník - Tanya

  Interpersonal intelligence is among the most overlooked, underutilized skill sets. In school, even as form our careers or level-up our professional life we sometimes think about technical skills http://13workshops2.com.au/futureu/members/conssiri/