Občan (senátor) John McCain má i vyšinutý duševní stav od pětiletého zajetí ve Vietnamu (Ho Či Minovo Město - Saigon) a do třetice se stalo něco, co zdemolovalo i prapodivné tělo rodiny McCainů.

Válečné námořnictvo USA sdělilo, že raketový torpédoborec John McCain, který se srazil s obchodní lodí v blízkosti Singapuru, má značná poškození trupu. A zatímco lidé se smějí, že papírový obr - US ARMY vyhrožuje celému světu válkou, torpédoborce USA kapou jeden po druhém v běžném provozu jak transportéry armády České republiky před bývalým Národním shromážděním na Václavském náměstí.

 

Ono to s tím poškozeným mozkem senátora McCaina úzce souvisí

Mnozí s prominutím dementi z USA mají představu, že je Bůh předurčil, aby vládli světu a kdo jim nezmizí z cesty, toho chtějí zdemolovat. A stále častěji narážejí na tvrdou realitu, že toto zjištění neučinil Bůh, ale láhev whisky, kterou stále používají.

 

Po srážce amerického torpédoborce se pohřešuje deset námořníků

Americké plavidlo nese jméno po otci a dědečkovi amerického senátora Johna McCaina, oba se jmenovali stejně a oba byli admirály. Senátor John McCain na twitteru uvedl, že on i jeho manželka se za námořníky modlí.

Raketový torpédoborec John McCain narazil 21. srpna na obchodní loď Alnic MC, když plul na východ ze Singapuru a Malackého průlivu. A zatímco americký torpédoborec zdemoloval sám sebe a je  pohřešováno 10 námořníků a  pět dalších utrpělo zranění, z tankeru, který převážel 12.000 tun ropy,  neunikla ani kapka ropy, natož aby byli zranění, sdělila posádka telefonicky agentuře Reuters. Podle informací singapurských úřadů na tankeru nejsou žádní zranění a lodní provoz v oblasti není narušen.

Šéf operací amerického námořnictva, admirál John Richardson, v pondělí nařídil „operační přestávku“ amerických plavidel po celé světě. Podle agentury AFP tak chce předejít dalším podobným incidentům. Letos v červnu zahynulo sedm amerických námořníků při srážce torpédoborce Fitzgerald s nákladní lodí plující pod filipínskou vlajkou v japonských vodách poblíž přístavu Jokosuka.

 

 

Mnozí se opět ptají: ohlásí CNN, senátor McCain a Clintonová, že v pozadí je prezident Putin? U každého průšvihu tak činí a prezident Trump je prý jeho agent...

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  "Byly zaplaveny přilehlé oddíly včetně ubikací pro posádku, strojovny a komunikačních místností," uvedla flotila v prohlášení s tím, že dalšímu šíření vody v podpalubí se námořníkům podařilo zabránit.

  Bezpečnostní rizika Malackého průlivu - doufám, že Američani nezamýšleli zablokovat Malacký průliv poškozeným torpédoborcem John McCain s 90 raketami na palubě? To by jim bylo podobné... Malackým průlivem plují kontejnerové lodě se zbožím z Číny do světa a ropné tankery s arabskou ropou do Číny a Japonska, skrze průliv Japonsko dováží 90% ropy.

  wikipedia Malacký průliv je jednou z nejdůležitějších dopravních tepen na světě, tzv. škrtící bod z hlediska mezinárodního obchodu. Přes Malacký průliv propluje ročně asi čtvrtina veškerého přepravovaného zboží a čtvrtina objemu ropy. Průliv je hluboký jen 25 metrů.

 • Návštěvník - Jan

  McCain je valecny zlocinec a psychopat, dnes s nadorem na mozku. Ten ho ale neomlouva za jeho ciny, protoze ten psychopat je stale senatorem. Ztelesnuje to nejhnusnejsi, co v USA existuje. Ve Vietnamu bombardoval vesnice, na Uktajine podporoval Neonacisty Bandery a puc CIA a Nulandove, vymysli stale nove sankce na Rusko. Je to reptil bez jakehokoliv svedomi. Srazka neni nahodou ani to, ze se zrovna lod jmenuje jako tenhle zlocinec.

 • Návštěvník - HJ

  Mc Cain je mluvcim Chazarske mafie a Deep Satu, ktere ovladaji USA On je valecnym zlocinsem z valky ve Vietnamu, kde bombardoval vesnice a mesta, zucastnil se ökologicke devastace zeme rozprasovanim Dioxinu (Agent orange), ktera se projevuje jeste dnes u narozenych deti jejich znetvorenim, chybejicimi a zakrnelymi udy!!! O tom se nikde nepise, protoze US ambasada, kde je sidlo nasi protektoratni vlady to nepripusti. McCain jako sthaci pilot odpalil raketu na letadlovou lod, znicil nekolik letadel a vyradil ji z boje, musela byt opravena v doku. Byl sam sestrelen nad Hanoi a leta veznen. Predstavuje to nejhnusnejsi, co v US politice hecuje do valky s Ruskem , vymysli stale nove sankce, aby Rusko oslabil.

 • Návštěvník - Kristin

  Interpersonal intelligence is among the most overlooked, underutilized skill sets. In school, as we form our careers or level-up our professional life we sometimes think about technical skills https://lms.jdindia.com/members/getsude83/