Tak asi český národ se opravdu liší od ostatních. Dobrý voják Švejk (Jaroslav Hašek) zesměšnil Němce a válku, sametová revoluce nebyla revoluce, ale odchod komunistů od válu a partička na Letné, která si říká "Milion chvilek" přivedla cirkus do dokonalosti.

 

A lidé, (90% národa mimo České televize) místo aby nadávali, se třískají smíchy.

Stačí se podívat na internet, Facebook a Twitter. (Přesvědčte se)

 

Češi jsou prostě sví...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Milion chvilek pro kleptokracii s farářem Minářem (student teologie)...

 • *

  Vždyť nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana si vybral plzeňský kmotr ODS Roman Jurečko, zvaný "tatínek od Jirky", a 3. ledna 2011 Zemana jmenoval Jiří Pospíšil, tehdy místopředseda ODS a ministr spravedlnosti, dnes předseda TOP06! Taková sprostá zlodějská mafie!
  ČSSD: Ministr Pospíšil musí vysvětlit obsah schůzky Pavla Zemana a Romana Jurečka
  12. dubna 2011
  https://www.cssd.cz/aktualne/aktuality/ministr-pospisil-musi-vysvetlit-obsah-schuzky-pavla-zemana-a-romana-jurecka/
  Nečas na Jurečka vytáhl schůzky s žalobcem Zemanem
  10. července 2012
  https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/necas-na-jurecka-vytahl-schuzky-s-zalobcem-zemanem_239881.html?showTab=nejnovejsi
  Babišovky Benešová a Bradáčová jsou samozřejmě úplně stejná justiční mafie, které pilně sedí jak žáby na prameni a dodnes kryjí gigantické privatizační a bankovní zlodějny Babišů, Kellnerů, Komárků, Bakalů, Rittigů, Chreneků, Bakalů, Pitrů, Mrázků, Kocábů...
  Český stát rezignoval na své základní funkce a státní byrokracie se věnuje buzerování občanů.

 • *

  Kdy budou zrušeny skandální Pospíšilovy SVĚŘENECKÉ FONDY pro praní špinavých peněz a pro Babiše! Ani ANONYMNÍ AKCIE (listinné akcie na majitele) dodnes nejsou v Česku úplně zakázány!

  Na Slovensku anonymní akcie zcela zrušili jednoduchou novelou zákona o cenných papírech již v roce 1999 (před 20 lety!!!), v Česku dodnes zrušeny nejsou! Je možné je uložit do depotu v bance, třeba v bance J&T...

  "Plzeňská parta" se pokusila české občany podfouknout Novým občanským zákoníkem (autor profesor Eliáš z Fakulty právnické ZČU Plzeň), který rekodifikuje SVĚŘENECKÝ FOND jako zcela novou právní formu, která zaručí plnou anonymitu, a orgány činné v trestním řízení jsou vůči této nové právní formě zcela bezmocné.

  V Česku zrušení ANONYMNÍCH AKCIÍ schválila v květnu 2012 Nečasova vláda, ale hned přispěchal právní revolucionář z Plzeňské právnické fakulty Jiří Pospíšil (tehdy ODS, nyní TOP09) se "svěřeneckými fondy" v novém občanském zákoníku s účinností od 1. ledna 2014!
  https://www.top09.cz/files/photos/large/20171126110752.jpg