Musí se říkat pravda, i o tom, že existují i daleko větší nebezpečí,“ domnívá se. Že jsme se neosvědčili, například Česká republika, jako důstojný partner Evropské unie,“ řekl. Důležité je nyní táhnout za jeden provaz. A to je velmi obtížné. 

 

Odpovědi na tupost poslance TOP 09 Štětiny a Čt, že zabíjel polský kamion, nikoliv vrah a Merkelová je chudák nenechaly dlouho čekat:

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. „Visegrádský islamismus je vrcholné zlo. Štětina má pravdu,“ podotkl. „A každý, kdo bude dál na Facebooku šířit jakékoli dezinformace kromě pravdivé verze, že zabíjel polský kamion, půjde k Chovancovi na výslech. Tak bacha. Chovanec má oči a uši všude,“ řekl.

 

A Passer ťal do živého:

Celý příspěvek Zbyňka Passera:

V Osvětimi vraždily plynové komory ve zločinném spolčení s nákladními vlaky, ruského velvyslance zastřelila zákeřná pistole a Kvitovou pobodal psychicky narušený nůž. V Mosulu porazily zlé islamisty hodné spojenecké sily, zatímco stovky nemocnic v Aleppu, plných bezbranných kojenců a bílých jednorožců zbořil zlý Asad (pěstí) a Putin kopal do nosné nástěnky v přízemí. Jinak - díky za otazku - Palata, Klvaňa, Janda, Mánert, Barochová, Žeryk, Macháček a Fendrych se mají dobře, medikaci snášejí standardně, vycházky jim svědčí, stěžují si na skotské střiky (Janda na absenci výstřiků) a nedostatek podpory dosluhující americké velvyslankyně.

 

Ano, demence z Eurofanatiků tryská plným proudem! A to je možná vážně horší než smrt!