Babiše žádný "demokrat" nepodpoří, protože když udělal tu drzost a dovolil si vyhrát volby, tak ať si udělá většinovou vládu sám, i když většinu nemá. Zajímavá matematika. Všichni se křižují, že rasismus nedovolí a extremistické strany ve vedení jsou hrůza, ale nové volby demokratické strany odmítnou.

 

A ten Babišův hnus, že si dovolil vyhrát volby s takovým náskokem je znamení totality, protože žádný demokrat by s takovým náskokem nemohl vyhrát. A kdyby náhodou vyhrál, tak by to bylo demokratické, protože by to vyhrála demokratický subjekt.

Že se také ztrácíte v logice toho, co pidistrany říkají v čele se STAN, kdy se 20 minut před ukončením voleb třásli, zda přelezou do Parlamentu a dnes jsou připraveni v počtu šesti obsadit třicet výborů a Babiš jim to snad ani nedopřeje?

 

Ale nebuďme příliš kritičtí k českému písečku. Pár strejdů v Německu, kteří jsou další vyvolení a říkají si Ústavní soud rozhodlo, že jsou muži, ženy a pak něco tajemného jako polopindík, nebo ženy s minipindíkem na čůrání a to je vše. Takže prý je naše povinnost (vlastně německá) tyto minipindíky měřit a dle toho třetí pohlaví ohodnotit. Zda na veřejných WC budou Ústavní soudci držet pohotovost a každého rozdělovat zatím německé ústavy nezdělily a agentury nevysvětlily.

 

A pokud pojedeme ještě o pár metrů dál, dozvíme se, že Le Penová je opět stíhána, že zveřejnila na třech snímcích veřejně šílené záběry zvrhlých vrahů islámských fanatiků, což prý znamená nebezpečí pro francouzkou sebedůvěru. Čímž prokuratura naznačuje, že znásilnění a následné zabití francouzské ženy je sice problém, ale proti zveřejnění zvěrstev IS v Sýrii je to jenom prkotina.

 

A tak vůbec nepřekvapí, že po přesunutí se o dalších pár kilometrů dál, kdy přelezete Pyreneje, je vláda, která vyslechla vůli lidu po svobodě a proto byla nazvána teroristickou a postavena na pranýř s hrozbou třiceti let vězení. Holt si Katalánci mohou vybrat, ale z počtu jedné: s Madridem a nikdy jinak. Velký výběr jak u nás za bolševika. Kdo nebude souhlasit, za katr s ním...

 

A když se pak vrátíme zpět do Čech a dozvíme se, že byl Drábek vyhozen a jeho náměstek souzen za strašné škody, které se odhadli na velikost nula (zajímavé číslo ztráty oficiálně zdělené), aby se po dobu následujících čtyř let nic nedělo, systém se naprosto rozvrátil a všichni pod genderovou ženou na ministerstvu sociálních věcí žasli, co se ještě může zhoršit, příjde zákaz České pošty provádět poštovní služby dle příslušného zákona, neb se dokonce nikdo další nepřihlásil, aby následně tomu, kterému stát zakázal dle jednoho nařízení ve jménu příslušného paragrafu tyto služby provádět nařídí, že dle druhého paragrafu dokonce stát nařizuje poštovní služby České poště provádět, už nemá selský rozum sílu oponovat.

 

Ta věta je tak dlouhá, jak dlouhé vedení má vedení v příslušných politikách nejvyšších politických pater. Proto zasedá kulatý stůl ve tvaru šestiúhelníku, aby si každá pidistrana dupla nožkou, že je třeba vše většinově schválit, ale v počtu menším, než malém, což sice opět matematicky nevychází, ale hrdě to zní. To by tak hrálo, aby se kulatý čtvereček nevymyslel a do praxe neprosadil.

 

Evropské hodnoty ví své a na ně nikdo nemá. Dokonce ani velký bratr bolševik. A to že byl pan Někdo.

 

Prostě neurážejte klasický bordel, ten má proti dnešní Evropě řád a pořádek...