Otevřený dopis předsedovi ODS

 

Pane předsedo Fialo,

 myslíte, že Vaše chování šaška přispívá pravicové politice?

 

Nelze už mlčet nad arogancí, kterou pohrdáte občany České republiky. Vážně místo urážek nejste schopen sebereflexe a veřejně se omluvit, že jste zničil ODS s paní Němcovou, byť jste dnes o čtvrt stopy větší než ministrana? Stále nechápete, proč voliči zuřili a mnozí vám, jako ODS dali hlas pouze proto, že díky podvodům České televize třeba Realisté pana Robejška neměli šanci národu sdělit, v čem jsou lepší, než vy? Nebo díky panu Klausovi?

Zkusím Vám, pane předsedo, polopaticky vysvětlit, proč jste se stali ministranou proti vítěznému ANO, a proč lidé dávali hlas panu Okamurovi a panu Babišovi, kteří by jinak tolik hlasů nedostali. Domnívám se totiž, že jste natolik politologicky vzdělán, že už asi nedokážete selsky přemýšlet.  

Píši to jako pravicový, slušný volič, který však všeobecný přehled relativně má, rozumí programům stran a umí rozlišit rozhazování peněz na získání voličů od poctivé práce jiných a co se táhne mezi lidmi jako červená nit: strach a lži.

ČSSD za finanční podvody (legální, avšak volebně zločinné) tvrdě zaplatila. Oprávněně, protože kupovat si hlasy voličů za peníze, které nejsou jejich, je morální zločin. (To se vás netýká dnes, ale zítra možná ano)

ČSSD místo aby oprávněný strach z nepřizpůsobivých (viz např. Matiční) řešila, nechala raději díky Šabatové, Dienstbierovi a především parazitujícím Evropským hodnotám stylu Lidových milic sledovat slušné a poctivé občany, platící daně právě na ty, kteří ještě v životě nepracovali, ač je mnohým více jak třicet let. Pouze je ministr Chovanec učil udávat a lhát, podvádět, urážet a osočovat. A každý nesouhlasný názor či dokonce protest ze strachu nechal onálepkovat razítkem: ruský špion, podplacený Putinem. Bez důkazů, s prapodivnou BIS za zády.

A v neposlední řadě drze a arogantně premiér Sobotka oznámil 10.10.2017, že ho občan – blázen a poloblázen nezajímá, on žádá euro a rychlou podřízenost Bruselu v prvním sledu. Strana ČSSD za to byla odměněna. Jak, to asi víte.

 

 

Možná jste překvapen, zda jsem se nespletl, když píši předsedovi ODS a popisuji ČSSD.

Nespletl: všechny tyto zločiny proti svobodě a lidu vy, jako zbytek původní demokratické pravicové strany v čele s Vámi jako předsedou nejen že jste tvrdě neodsuzovali, ale v mnohém jste společně s paní Němcovou a neodbytným Kalouskem ještě posilovali. Že mají lidé na severu z nepřizpůsobivých strach? Tak je potrestáme a umlčíme, hřímala Šabatová, Chovanec a Dienstbier a vy jste s tím souhlasili.

Že mají rodiče z inkluze oprávněný strach, navíc úspěšné brzdí a pomalým nepomáhá? Jedině poslanec Klaus rázně ukazoval, co je to za hrůzu pro rodiče slušných dětí, zatímco Vy jste se schovával pod sukně paní Šabatové a inkluzním fanatikům, abyste sem tam něco zablábolil a paní Němcová hájila Evropské hodnoty. Jaké to jsou, už raději však ani nehlesne. Je to snad třetí, čtvrté či desáté pohlaví, kopulace do všech otvorů a slipové orgie na veřejnosti, ze kterých vytéká AIDS? (Dnes oficiálně: AIDS je už epidemie a přitom nedávno poslanec Svoboda jásal nad zvrácenostmi Prague Pride)

Jistě, řeknete že celá tato komunita nemá AIDS, že všichni nepřizpůsobiví nekradou. Problém je, že to nikdy nemůžeme vyvrátit, protože už je skoro trestné tyto lidi evidovat a především zařazovat.

Takže Vaše úsloví by se dalo shrnout: držte voliči demokraticky „ústa“, než vám je demokraticky uzavřeme, o což se stále silněji ministr Chovanec a jeho Lidové milice snažily. A Vy osobně jste nikdy veřejně tvrdě toto neodsoudil, nikdy jste tvrdě neoznámil, že svoboda je to, o co nám v roce 1968, 1989 ale i dnes jde. Nikoliv Vaše svoboda, ne vaše svoboda či jakási svoboda, kde svobodně můžeme psát a říkat pouze to, co nám dovolíte, jak tvrdí nějaké hybridní centrum prapodivných lustrátů.

 

Vážně nás (nemohu mluvit za všechny, ale většinu, kterou znám) můžete sprostě osočovat, že v případě nesouhlasu s Bruselem jsme podplacení agenti Ruska, bez důkazů, bez jasných důkazních materiálů BIS stejně tak, jako v Čepičkově éře padesátých let minulého století v případě nesouhlasu s KSČ? Tehdy to byli rozvraceči republiky, dnes zářných zítřků Bruselu. V čem je rozdíl?

 

 

Pochopte, že my, normální občané, nejsme placení agenti Kremlu.

Pochopte, že my, normální občané, nejsme pro obnovu ruského impéria.

Pochopte ale, že nechceme ani jiné impérium, pouze svobodu!

Tak nelžete!

 

Ale stejně tak už konečně pochopte, že nejsme ani poddaní jakési party, která prohrála ve volbách v USA a divného mírového sboru z Pentagonu, který posílá mírové bombičky do všech koutů světa. Od Vietnamu, přes Iráky, Libye, Jugoslávie, až po Sýrie. Všude tam jsou americké mírové rakety, kterými se prý brání ruské hrozbě.

Vážně si myslíte, že nejen u nás je lid tak negramotný, že nevidí další a další zabírání území raketovými základnami USA, které nám nutí, abychom je platili?

Ne, nemá cenu psát dál: byla by to obžaloba na celou knihu. Pronásledujete pana Babiše za dotace, ale ty dotace jste vymysleli vy, i když my byli proti. Dokonce pan Kalousek odmítl sdělit, kolik stojí obsluha dotací mimo OP Technická pomoc od justice po státní úředníky. Pronásledujete pana Okamuru, ale jenom proto, že se zastává slušných a poctivých občanů, platících daně, zatímco druzí se smějí a pobírají dávky. Divná to svoboda. Taková zvrácená. A jenom proto, aby nám údajný demokratický svět nevynadal, že na zloděje a příživníky (jak zajímavě dnes toto slovo opět zní) nechceme doplácet.

 

A poslední šaškárna s políbením prstenu byla tak trapná, že jsem musel sednout k počítači a napsat otevřený dopis, abyste společně s Kalouskem už žádnou další ostudu pravicovému voliči nedělali a společně s Bohuslavem Sobotkou odešli do dějin politického zapomnění. Za to, že na většinou slušné a poctivé občany necháte kydat hnůj a pak žebroníte i o naše hlasy místo, abyste se postavil do čela jako lídr a špínu zachytával.

A jedna rada: zarazte včas pane politologu  a začněte se starat místo politikaření o občany! Pokud se budete chovat jako hloupé ministádo agresivních, uražených zbabělců, kteří neunesli svoji porážku, může se stát, že další, mimořádné volby budou referendum „občanského hnutí“, kdy i my se přidáme k volbě lidí jako je pan Babiš, abychom vaše agresívní a podlé ataky vymetli z Parlamentu. Jste menšina v celém státě, ale chováte se jak komunisti, co uchvátili absolutní moc. Od vaší České televize po neziskové organizace. Nic z toho vám nepatří, v demokracii je vláda lidu. A lid vás deleguje, nikoliv jak se někteří vyjadřují, že lid bude poslouchat politiky proti jejich vůli. Nechápete li princip demokracie, nemáte tam co pohledávat.

Pane Fialo, měl byste s Bohuslavem Sobotkou opustit politickou scénu jako první!

 

Petr Pokorný

Dlouholetý bývalý volič ODS, zastánce demokracie a skutečné svobody

(Odesláno 29.11.2017)

 ______________________________________________________________________

Pod čarou

Jsem si vědom, že pan Fiala jako paní Němcová mohou operovat s tím, že lidé kolem Evropských hodnot je volili, kroužkovali a vynesli do Parlamentu. Že mají právo zastupovat občany v Parlamentu. Že Robejškovi Realisté mandát nedostali. A mají pravdu. Teda, pouze v tom, že zastupují nátlakovou skupinu Evropských hodnot a socialistické Evropské unie. Jenomže celé je o tom, že část dnešní ODS se prezentuje jako pravicová strana zastupující svobodu a svobodné podnikání. A to je lež. To je podvod na voličích, kteří nečtou podrobně program, ale volí známé tváře a z nostalgie značku ODS. A jejím jménem nemají právo mluvit. Je to evidentní podvod na voličích a to je také hlavním spouštěčem otevřeného dopisu panu Fialovi.