Těch  50 miliónů je za deprese, trauma a morální újmu, přičemž omluva je samozřejmá. Zničil jste mi život a od vašeho výroku jsem v dennodenních depresích. Ráno mě polévá pot, večer úsínám s hrůzou. Ten rasismus a xenofobii musíme vymýtit a doufám, že Pelikán jako ministr už ostře zakročí a Šabatová jako vždy pomůže.

 

Zdůvodnění: jsem Pražák, moje matka byla Pražačka, a i otec byl Pražák. A z toho mi plyne ona strašná deprese. Rasistická deprese. Mám noční můry a delirium tremens. A důkazy, z čeho to pramení, mohu zde a rovnou dokázat:

 

Jaká je pražská kavárna Fero Fenič, který dostával dotace od České televize na FEBIOFEST a pak ho prodal za 25 miliónů? Fero Fenič (* 20. března 1951, Nižná Šebastová)

 

Jaká je pražská kavárna Michael Kocáb, který vyhnal starousedlíky (dědečky a babičky) z Matiční v Ústí nad Labem a když byl pozván, aby strávil den v čistém bytě mezi svými chráněnci, nervově se zhroutil? A věc řešila částečně Leila Abbasová?

(A tento hrdina prý vypakoval hrdinně celou sovětskou armádu...)

Narodil se na faře evangelického faráře Alfréda Kocába a promované psycholožky, vyrůstal ve městě Zruč nad Sázavou.

 

 A můžeme jmenovat další...

 

 

Redaktorka Silvie Lauder přinesla v nejaktuálnějším vydání Respektu návod na aktivní občanství. Jedním z nich je mimo jiné to, aby to lidé nevzdávali.

Vyzvala také přímo podáním trestních oznámení, což tedy činím!

 

Proboha, co já mám společného s touto skupinou, které se říká kavárenští extremističtí povaleči, ale s Prahou nemají vůbec nic společného?

Já jsem totiž slušný člověk a moje rodina je také slušná!

A pokud nás zařazujete do této spodiny, aniž máte důkazy, žádám satisfakci v hodnotě 50 miliónů!

 

Fenič prodal Febiofest za 25 milionů. Prezidentem festivalu zůstává ...

https://ekonomika.idnes.cz/febiofest-meni-majitele-0s3-/ekonomika.aspx?c... 

Febiofest uspěl s odvoláním, od Prahy dostane grant ve výši 3 miliony ...

Schází filmovým festivalů víc peníze, nebo kreativita? - Aktuálně.cz

 26. 10. 2013 - V letošním roce, kdy se festivaly musí vyrovnat
s radikálním úbytkem peněz z veřejných zdrojů,
vzbudila údiv nestandardní dotace pro Febiofest od ministerstva financí.
 

Granty z rozpočtů hl. m. Prahy a MKČR - Artalk.czArtalk.cz Nejvyššími částkami budou v příštím roce

z jednoletých grantů pravděpodobně podpořeny Febiofest (8 milionů Kč),

 

 
 

a to jsou ty základy demokracie a poctivosti?

 

Samozřejmě se tímto omlouvám panu prezidentovi Zemanovi, na práskání a udávání bylo nejen STB, gestapo a Hitlerjugent, ale jak z dnešního honu na čarodějnice a pronásledováním za každý slovní úlet i dnešní kavárna. Jenom to spojení pražská je nepatřičné. My slušní, původní Pražáci se od této extremistické, nátlakové a vydírací skupiny ostře distancujeme.

Ale samozřejmě nadpis je nadsázka: což je vysvětlení pro naši "elitu z kavárny". Ti jsou totiž tak chytří, že to nikdy nepochopí...

 

P.S. Jasně, že je to zhovadilost, ale všimli jste si, jaká trestní oznámení nyní padají a jaké jsou důvody? V čele s extremisty z  KDU-ČSL, TOP 09 a prapodivnou kavárnou?