Upozorňuji, že tentokrát je na každém, ať si níže napsané vyhodnotí sám. Jsou zde pouze vysloveny obrovské, neuvěřitelné souvislosti, které občany v České republice přivádí k silným, velice silným pochybnostem.

 

 Další sarajevský atentát, když premiér opustil vlast?

Sarajevo: deset let od nezdařeného atentátu na Václava Klause - iDNES.cz

 

Kalousek, Slonková, Kubík, Neovlivní.cz, skupina AUVA, červené trenýrky, Polák Tomasz Peczynski, vajíčka, Česká televize

možná se každému rozsvítí

Sabina Slonková je v čele sekty, "Neovlivní.cz", kteří neochvějně kádrují a lustrují  weby či občany, pokud nedrží linii bruselské internacionály.

Rusko: Databáze A-Z – - Neovlivní

Sabina Slonková

to je ta, co pronásledovala s Kubíkem Karla Srbu, nařkla ho z obrovského rozkrádání, za což ho soud nakonec sice sprostil viny po deseti létech, ale ten to s nervama nevydržel a byl nakonec odsouzen na 12 let za to, že chtěl za tu špínu Slonkovou zlikvidovat a ona se mu dodnes směje do očí: odseděl si osm let.

Soud zprostil Srbu obžaloby v kauze milionových podvodů při opravě ...

 

Sabina Slonková

to je ta, co zveřejnila intimní rozhovoty mezi Nečasem a tehdejší Nagyovou (dnes Nečasovou), aby rozpoutala aféru na svržení Nečasovy vlády. Opět s tím Kubíkem, který v roce 2014 veřejně prohlašoval, že by všechny intimnosti politiků měli novináři sledovat, protože mají právo vědět, jak jsou (asi v posteli) aktivní a vehementně zvrhle šmírovat intimní rozhovory v posteli u premiéra Nečase podporoval.

MF Dnes hrozí za zveřejnění odposlechů kauzy Nagyová pokuta ...

Na podkladě Slonkové pak pršely urážky:

GALERIE:Domina Nagyová: Tohle Nečase nepotěší!| FOTO 1 | Blesk.cz

 

Sabina Slonková

to je ta, co začala po vyhození z Mafry za prasárnu šíleně nenávidět Babiše a bylo cítit, že chystá pomstu. A čas nadešel: lze říci, že Babišův syn působí v reportáži opravdu pohnutě a vypadá to, že na tom není dobře. Jeho výpověď, natočená na skrytou kameru v brýlích, se zadrhává, vyslovuje s obtížemi a pomalu. Určitě v tom hraje roli nečekaná návštěva.  Slonková a Kubík zazvoní přímo u dveří bytu a Andreje Babiše mladšího neustále přerušují, takže sám nedokáže říct skoro ani větu.

 

 Za prvé: fascinující je, jak mladý Babiš papouškuje doslovně vše, co mu Slonková a Kubík napoví. Dále mu v nejen v USA neobnovili leteckou licenci pro divné chování a nedodání lékařské zprávy.

 Za druhé skoro vzápětí Česká televize vysílá aféru "Babiš" s koncovkou, že to ještě budou ověřovat...

 

Dále si všimněte si, že AB junior byl údajně zneužit psychiatričkou od Babiše. Ale! Nyní je ve svobodné zemi Švýcarsko, je také v péči psychiatrů a bere tam léky. Není divné, že i Švýcarsko by se podílelo na zločinu Babiše zvrácenou lékařskou diagnózou a likvidací AB juniora?

 Všimněte si, že na psychicky narušeného muže (nezpochybnili ani ve Švýcarsku) si Slonková vzala Google brýle a vyslýchala  bez policie a lékařského dohledu (vážně platí GDPR jenom pro obyčejné lidi, zatímco Neovlivní.cz jsou mimo tuto gesci?)

 

Dále Slonková věděla, že je těžce psychicky nemocný, přesto využila jeho souhlasu (údajného), aby nasazené odposlechy a brýle byly legální. Přitom v televizi i zločinci mají vymazané hlavy, či oči.

Slonková a Kubík stojí mimo zákon a je jim tolerováno vše? Nebo je nad nimi ochranná ruka?

 

 Takže shrňme dvojici Slonková - Kubík

První obrovská kauza Srba - blamáž - zproštění obvinění, ale Srba nevydržel, chtěl za to Slonkovou oddělat. Pak zavřen.

Druhá obrovská kauza Nečas - blamáž, zbyly kabelky, padla vláda a Slonková se s Kubíkem směje.

Třetí obrovská kauza - ???? - padne vláda a Slonková se bude třískat s Kubíkem smíchy?

 

Přece není možné, aby tuto dvojici za porušení všeho, co se porušit dalo, nikdo nestíhal. Nebo nad nimi drží americká ambasáda ochranný dohled a svoboda je na tom hůř, než byla pod nadvládou SSSR?  Ale je i jiná možnost viz dole.

 

Ne, skutečně nikdo z nás neví, jaká je pravda v případu Babiš a Čapí hnízdo. Ale vážně jsou důkazy této záhadné dvojce z Neovlivní.cz tak věrohodné a Babiš je šílený zločinec, nebo jsou to zpravodajské hry režírované zvenčí?

 

Mimochodem, připomeňme si chátru ze stejného podhoubí, co Václava Klause juniora hyenisticky urážela za obličej...

 

 A jenom na doplnění perlička

NEOVLIVNÍ.CZ

je skupina http://deadlinemedia.cz

A ta je nenápadně řízena. Hádejte...

Nadace Open Society Fund Praha

 

 Důkaz

Ještě jednou zdůrazňuji: jak to skutečně je osobně nemohu vědět. Ale výše popsané souvislosti mi jenom ukazují zrůdnost pseudonovinářské práce, řízené dle peněz a politické příslušnosti. Je to odporné, ať kauza dopadne jakkoliv. Těmito lidskými hyenami vyloženě pohrdám a je to pokleslé dno lidské společnosti. A kdo má zájem, vše výše popsané si může dohledat na mnoha místech. Nejsou to domněnky, ale fakta.

Petr Pokorný

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Chvalite Slonkovou za tech 8 let co stravil Srba ve vezeni? To jsou prave dusledky, za ktere ona podle zakona nemuze, ale moralne ano. O moralce bohuzel v zakone nic nestoji...

 • wolfram

  Duševně nemocný syn, duševně nemocná dcera, i Monika v nemocnici, i Babiš v nemocnici: migrény, vysoký tlak a oko plné krve. Přeji celé trestně stíhané rodině Babišovců brzké uzdravení, aby se mohli účastnit trestního řízení.

  Krátká URL:
 • Al Capone Babišone

  Za všechno může Kalúúúsok a Slonkovááá!
  https://www.tyden.cz/obrazek/201405/537f3d6f8e3a1/crop-619537-kalousek-triko-pivo-top09.jpg

 • Dan

  My nevime jak je to s jeho synem a proc ma svycarske obcanstvi, ktere se nesnadno ziskava! A tak zde spekulujeme.
  Dekuji za informace. Kazdemu je snad jasne, ze touto kauzou se vyrobil dalsi podraz na Babise i vladu za ucelem odstranit Babise a destabilizovat nasi zem.
  Podileji se na tom uplaceni a ukolovani novinari bulvaru, opozicni politici, kteri vetri sanci se dostat z opozice ke korytum, dale media, ktera nikdy nebyla Babisovi naklonena jsou v orgasmu.. Nejsem fanda Babise, ale uznavam, ze je to velim pracovity a inteligentni clovek, ktery nema zajem na bokovkach z korupce jako jeho politicti konkurenti. On uz ma na rozdil od nich dost.
  Cela ta kauza je prasarnou, rozpoutanou bezcharakternim hyenami. Ten fronatlni utok opozice na zaklade neoverene zpravy novinaru svedci a jeji pokleslosti a lacnosti po moci!
  Ja jsem presvedcen, ze hnizdo i tato nova kauza nakonec Babise a ANO muze jenom posilit a opozici i media zdiskredituje.
  Problemem naseho pravniho usporadani je moznost obcanu kazdeho obvinit i na zaklade falesnych svedectvi, nedovoleneho ziskavani informaci, atd. Tito praskaci jsou hyeny, ktere pak ovsem v pripade ocisteni narceneho (vetsinou az po letech, kdy kauza vysumi) nejsou nijak potrestani za svuj cin. Je prece naprosto zvracene, ze nekdo nekomu znici povest, soukromi, ekonomicky ho zruinuje, neni za to nikdy potrestan a muze tuto svou cinnost uplatne hyeny praktikovat bez postihu dal .
  Jestlize je to o Slonkove pravda, co pisete ma na svedomi 8 let Srbova uvezneni a to je skandal.
  Dale je si treba uvedomi, ze media jsou rizena tajnymi sluzbami a jimi pres neziskovky financovana a ze je to dalsi pokus o zmenu vlady ke 100 % vasalstvi k USA. Tam hledejte duvod a ucel.

  Krátká URL:
 • Dan

  Stripal, Kuciak, Redl II, Capi hnizdo, Babisuv syn. Tyto kauzy maji jedno spolecne: Bez voleb zmenit politicke smerovani zemi, vymenit dulezite politiky zastavajici zajmy sve zeme, ovlivnit verejne mineni. Kdyz se u toho jeste bude mlatit klackem Rus, o to lepe! Komu to poslouzi? Tomu, kdo ty veci organizuje prostrednictvim tajnych sluzeb zapadu a jimi financovanych neziskovek. Stredni Evropa je stale neposlusna a je ji treba umravnit. Tentokrat se to nedeje atentaty jako na zapad od nas, ale subtilneji. Jenom obcas nejaka vrazda jako Kuciaka a jeho lasky.

 • Andrejko

  Platím daně a chci mít slušnou vládu. Když to nedokáže dělat policie a ústava je nedostatečná, tak jsem rád že alespoň výše zmínění novináři mají odvahu tyto věci řešit. Za mě jde o správnou věc.

 • xxx

  Dobrý den, kolik jste dostal za tento článek od rusáků, či Bureše?

 • novis

  Pokud reportáž vnímám jako silně tendenční, pak tento článek je rovněž tendenční a podsouvá nepravdy a zavádějící informace. Domnívám se, že pan Babiš mladší řekl mnoho souvislých vět i bez přerušení. Mimochodem ani jeho pan otec nemluví plynule a hezky česky a matlá slova dohromady. Je snad také psychycky nemocný? Pan Babiš pouze sklízí ovoce toho, co sám zasil. Vymýšlel si, jak hnízdo vlastnily děti, přísahal na jejich zdraví. Teď jsou jen dvě možnosti - buď jsou tedy děti zdravé a celé ty jejich nemoci posledních let jsou výmyslem a úhybným manévrem před vyšetřováním nebo existuje Bůh a spravedlnost a jeho křivá přísaha se mu vymstila. V Boha nevěřím, sorry jako.

 • Nikl

  Tvl. Tak tohle je historka !!!!!! Tak těsně před tím nez je na babise staršího podáno trestní oznameni najdou policisté "úplně náhodou" na odpočívadle (kolikrát vás kontrolovala policie jen tak na odpočívadle) dálnice D1 pilota letadla, který rok před tím absolvoval testy na dopravní letadla a který se náhle úplně zbláznil. Po chvíli vožení ho přivezou na psychiatrii k úplně neznámé lékařce na ambulanci (v Havlíčkově Brodě to asi lékař nebyl schopen zvládnout), ta zjistí, že je psychicky nemocný. Chudák Babiš staší neví co s tím, je ministr financí a druhý nejbohatší muž ve státě, tak zavolá lékařce (matka Babiše mladšího nemá čas je na pedikúře) jestli by mu někdo nemohl syna jako pohlídat. A lékařka na to jistě pane Babiš, manžel se stejně rejpe v nějakých kolech, má rád psy, on vám syna pohlídá. Nu v čekárně zatím sedí Babiš mladší, se švýcarským občanstvím nemůže mít i to slovenské a tak je tedy cizincem a přijde k němu chlápek a říká nazdar do večera tė hlídám.

 • Svatý Václav

  Slonková je největší špína, jakou ČR má. Mluvím ze svojí osobní zkušenosti. V roce 2002 o mně napsala v celostátních novinách, že jsem státu zpronevěřil 2,5 mld. Kč Policie mně do dneška nekontaktovala, protože to byla lež. Byl jsem tak znechucený jejími výpady nejen na moji osobu, ale i na další moje spolupracovníky a byl jsem i srab, že jsem ji nežaloval. Možná i proto, že jsem neměl peníze na advokáta.