A je to venku: díky těžkému zranění důstojníka musela Ukrajina s pravdou ven: Na palubě tří ukrajinských lodí, které v neděli zadržela ruská pobřežní stráž, byli skutečně vysocí příslušníci kontrarozvědky. A ČTK, veřejnoprávní Česká televize, Petříček a komunistický generál Petr Pavel nevědí, jak tento terorismus zahladit. Co jít čelem k masám, pane komunistický generále Pavle?

 

Museli s pravdou ven a i propagandistická Česká televize již přiznala, že lhala!

Další propagandistická média zoufale přiznávají, že lhala!

Dokonce je podezření, že za umučením k smrti afghánského vojáka je NÁŠ mírový voják naší mise. Americký určitě.

Šílené zprávy a katastrofa pro státní českou propagandu a ministra zahraničí JEDNA ZA DRUHOU!

 

Podá Petříček demisi?

Jak bude reagovat vedení NATO - podá demisi a potrestá Porošenka?

CO UDĚLÁ BOLŠEVICKÝ GENERÁL PETR PAVEL?

Spousta otázek, na které by si nyní měli sami občané České republiky sami ověřit, komu věřit!

A v české televizi stále běží ve smyčce, kdy se vyhlásí sankce na Rusko!

Vážně nejsou páky na zastavení extremistických, poplašných zpráv z extremistické České televize a ČTK?

Může si dovolit Česká televize beztrestně lhát?

 

OBCHODNÍ LODĚ?

Jeden z příslušníků SBU byl těžce zraněn, potvrdil šéf tajné služby Hrycak citovaný agenturou Interfax-Ukrajina. V komuniké uvedl, že „jeden z ruských bitevníků použil proti ukrajinským člunům dvě neřízené rakety, v důsledku jeden z důstojníků SBU utrpěl těžká zranění“. Příslušníci kontrarozvědky se podle komuniké SBU „během čtyř let ruské agrese“ nacházejí na přední linii obrany, bok po boku ukrajinských vojáků.

 

 

Velmi nebezpečný dělový člun Akkerman (U 174)

Vážně měli vyhodit Kerčský most do povětří? Ještě večer odmítala státní propaganda říkat, že tam pluly dělové čluny a hlásala, že tři lodě ohrozila ruská armáda! A najednou je vše jinak - dělové čluny a na nich důstojníci SBU!

 

A šílenci řvou dál

A už začíná defilovat v televizi Bakalův kůň Ondřej Soukup - a tento antiruský Goebbels smutně pláče, že kdyby Rusové atd...

 „Existuje záznam komunikace mezi jednotlivými skupinami lodí, ze kterého vyplývá, že Ukrajinci odplouvají, když vidí, že se do Kerčského průlivu nedostanou. V tu chvíli je patrně ruská plavidla začala pronásledovat a následovalo to, co už víme, tedy náraz ruské lodi do ukrajinské a palba, kterou ruská strana přiznala,“ řekl v ČT k události komentátor Českého rozhlasu a rusista Libor Dvořák „Z komunikace bylo zcela zřejmé, že posádky těch tří lodí se do ničeho pouštět nechtějí,“ dodal. (Nikoliv dělové čluny, ale prý lodě - viz výše foto.)

 

A prý tam pluly dělové čluny za zábavou a když nemohly vypouštět rachejtle, tak se otočily a jely spinkat domů...

 

Vážně si myslí ti ANTIrusisté, že jsme dementní? Prostě je Rusové nenechali uprchnout a je to dobře, dnes musela Ukrajina přiznat, že na nich byli důstojníci SBU a nechtěli se nechat chytit!

 

Omluví se propaganda za manipulaci českým národem?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • wolfram

  Čeští vojáci jsou podezřelí z umučení afghánského vězně k smrti, píše New York Times
  Čeští a američtí vojáci jsou vyšetřováni kvůli úmrtí zbitého 19-letého afghánského vojáka Vahidulláha Chána, který byl ve vazbě kvůli obvinění ze zabití českého psovoda Tomáše Procházky z minulého měsíce. Informuje o tom americký deník The New York Times.
  Vyšetřovat okolnosti případu budou Američané. „Generál (Austin S.) Miller, velitel afgánské mise NATO Resolute Support, pověřil vyšetřením okolností smrti afghánského vojáka (Vahidulláha Chána) Velitelství americké armády pro kriminální vyšetřování,“ řekl mluvčí operace Resolute Support poručík Ubon Mendie.
  Americký deník také od Chánovi rodiny získal snímek, který ho zachycuje po smrti. Podle hlavního patologa státu Connecticut Jamese Gilla, kterého the New York Times požádali o prozkoumání fotografie, jevila jeho tvář a hlava známky rozsáhlých krvavých poranění.

  U.S. and Czech Troops Investigated for Death of Afghan Prisoner
  By Thomas Gibbons-Neff and Mujib Mashal
  Nov. 26, 2018
  American and Czech forces are under investigation for the death of an Afghan commando who was beaten while in NATO custody in western Afghanistan, American and Afghan officials said, demonstrating the tensions that have grown among military forces after 17 years of war.
  https://www.nytimes.com/2018/11/26/us/politics/czech-soldiers-american-military-afghanistan.html

 • wolfram

  Česká národní hanba, okupanti a gestapáci, žádám okamžité stažení českých jednotek z Afghánistánu, kde okupují už 17 let.
  Umučený chlapec byl doma, ve své zemi, bojoval proti okupantům své země - ať se vám to líbí nebo ne - a ani nebyl členem Talibanu, jak popřela jeho rodina.

  Krátká URL:
 • wolfram

  Tak tak. Co dělaly ukrajinské armádní dělové čluny v ruských vodách?!

 • Izmir Ibn Abdulah

  Petříčka jmenoval Zjeman, protože nechtěl jmenovat Pocheho. Tak tedy jmenoval Pocheho podrržtašku Petříčka. A takto Zjeban manipuluje s národem už 30 let. Zjeban dopředu věděl, že Petříček je začátečník, který se při první kolizi nezorientuje. ČR je nesuverenní stát. V normálním státě by se takový člově nemohl dostat na post ministra zahraničí. Zodpovědnost za to nese především Zjeban a také Babiš, který má plno starostí, jak se uchránit před trestním stíháním a basou, místo, aby řádně řídil chod státu.

 • Dan

  Tak nejdrive kdo nese odpovednost, v tom mate pravdu. Zeman mohl vedet, ze zastupce Pocheho nebude moci byt jiny jak Poche, ci zmeni najednou sve nazory. Bylo ale nutne ministerstvo obsadit a CSSD ma ubohy vyber ze ktereho je mozne nekoho vybrat. Pravdu nemate v tom, ze Zeman a Babis zemi ridi. Jsme zakotveni v NATO a EU a podlehame vsichni US kolonizatorovi v politice i v mediich. Ten urcuje co smeji politici rikat a delat a co ne.
  Co media smi psat a co ne. Nejsme uz davno suverenni stat. Jenom statecnosti Babise a zejmena Zemana muzeme vybocit obcas z rady ostatnich evropskych politiku-lokaju US. Ovsem jen tam, kde by se vetsina lidi jinak od techto politiku jinak odvratila! Vy patrite ke snilkum, kteri si mysli, ze politik muze jednat a jedna tak, jak od neho ocekavaji obcane. Babis i Zeman jako obcas 'neposlusni' jsou kvuli tomu medii neustale dehonestovani a US pindosove se je snazi neustale odstranit, podrazit, urazet. I s pomoci jejich psycicky nemocnych deti! Tomu ksindlu neni nic svate. Ze je Babis STBak? V politice i ve sprave jsou jich stovky. Ze si nakrad na Capi hnizdo? Jini ukradli miliardy, ale ty necha Chovanec a CSSD v ministerstvu vnitra na pokoji. Babis je odsouzen k tomu, se svymi zradci a podrazaky z CSSD vladnout. Je to uz kolikrat nad jeho sily, doufejme, ze mu zdravi vydrzi...Babis je mensi zlo, nez ta smecka neumetelu a podrazaku, podilejicich se na stavanici na Babise!

  Krátká URL:
 • Dan

  Ten incident v Kercskem prulivu byl check ruske obrany Ukrajinci ve smyslu kam az je ochotna jit v ochrane sveho teritoria. Byla to tedy provokace ruske mariny. Tu sice naridil Porosenko, ale na prikaz USA. Sam jako rizena US loutka ma za ukol Rusku skodit, plivat na nej a demonizovat ho, jako jeneral NATO Pavel, prevleceny komous a byvaly milovnik CCCP. Karieristi a zaprodani smejdi stejneho zrna.
  Byl to test proniknout do Azovskeho more a pomoci NATO a USA tam Rusy provokovat a zkouset, kam az je mozno jit. Pro Rusy je to otazka bezpecnosti a nikdy nepripusti na svych hranicich dalsi sily NATO a USA. Po incidentu si uvedomuji, ze Krym neni stale jeste zajisteny a instaluji tam S 400.

 • Dan

  Co se tyka Afghanistanu. USA jsou tam uz 17 let, Cesi jim pomahaji 15 let. Za tu dobu ovlada Taliban pres polovinu uzemi! Bylo by dobre zjistit, co nas hajeni zajmu USA v teto oblasti jako obcany na danich stalo! Taliban je osvobozenecke hnuti, bojujici proti kazdemu okupantovi. Celi uz vic jak 50 let okupaci, ted USA pod vladou loutkove vlady dosazene USA. Taliban celi moderne vybavene armade spojencu a proto proti okupantum bojuje ivsemi prostredky i atentaty na okupanty. Za to je oznacovan za teroristy. Loutkovy system tam buduje armadu z Afghancu, ktera by mela pozdeji nahradit spojenecke sily a byla pod rizenim USA. To se ovsem nedari, protoze Afghanci po ukonceni vycviku prebihaji i se zbranemi na stranu Talibanu a zabijeji pak spojenecke vojaky jako nase zoldnere. Taliban vyhraje, protoze vi za co bojuje. Zoldneri prohraji, na ty kecy o tom, ze nas chrani pred terorismem uz neveri ani oni sami! USA ani nemaji zajem na opusteni Afghanistanu kvuli jeho strategicke poloze k Rusku, nerostne bohatstvi, moznosti presouvat teroristicke jednotky na hranici Ruska, pestovat drogy a zasobovat US fetaky doma prostrednictvim CIA, ktera tento kseft ovlada. Z toho duvodu musi byt ceska armada ztazena domu co nejdrive. Ten chlapec, ktereho umlatili je mucednik a vlastenec, zadny terorista! Je nam vnucovan falesny, podly a prolhany obrazek sveta nasim kolonisatorem USA a jeho medii u nas, ktere ovlada!!!!

 • Tabitha

 • Sean

  You know you will need tires every few years. http://cheston-mineral-treatment-plastry.over-blog.com/