Vraždění 500 000 dětí v Iráku: potlesk. Vraždění v Jugoslávii: potlesk. Je to žalostný pohled na kdysi vůdčí pravicovou stranu, kterou se podařilo lžemi a beznázorovými, bezcharakterními politiky rozvrátit. A připočteme li kriminálníky, kteří se na ni přilepili a jejichž jediným krédem byla zlodějna, je dnes tam, kde je.

 

Podívejme se, kdo ji vede? Nenávistná, zlá a fanatická Němcová, která tyto vlastnosti vytýká komunistům z padesátých let minulého stloletí a přitom má naprosto totožné vlastnosti: nediskutovat, poslouchat, zařadit se v jednotnou frontu ku předu levá a za jiný názor se vylučuje a nenávistně syčí. 

Fiala? Tragéd, který se sice z leknutí stal předsedou, ale k pravicovosti má asi tak daleko jako delfíni na Mars. Skvělý tandem názorového bolševismu: kdo nejde s námi, jde proti nám!

Ale jsou v ODS dnes jiné hodnoty - Novotný...

 

Pavel Novotný

Také nejznámější severočeský senátor Zeman má problémy a pozastavil členství. Sice prý z důvodu malé podpory ODS, ale...

„Pan kolega Zeman mě o svém rozhodnutí (pozastavit členství v ODS pozn. redakce) informoval. Na jeho členství a fungování v senátorském klubu to nemá žádný vliv,“ citoval portál Novinky.cz šéfa klubu a místopředsedu ODS Miloše Vystrčila.

Zeman není jediným členem ODS v libereckém regionu, který se dostal do „třenice" s některými dalšími členy. Stranu v minulosti opustil například starosta Chrastavy a senátor za obvod Liberec Michael Canov (dnes člen SLK) nebo na podzim nově zvolený primátor Liberce Jaroslav Zámečník, který je nyní rovněž v SLK.

 

Zajímavé je, že Němcová v sobě nese děsivou nenávist ke komunistům, ale komunista, který sloužil jako žoldák v boji proti imperialismu se vzděláním školy komunisty Zápotockého jí najednou nevadí, a když zahodil Rudou knížku, stal se přítelem. Soudruh generál Petr Pavel.

 

Ach Bože, jak hluboko jsi ODS klesla?

Který komunista je vlastně zlý a který ten dobrý?

 

https://pravybreh.cz/wp-content/uploads/2019/03/pavel-1920x1005.jpg

 

Problém je, že idea ODS se změnila v ideologii a politbyro ODS kádruje víc, než Národní výbory a pomocníci VB za totality. A zatímco zrušení Lisabonské smlouvy bere Fiala, Němcová a Kupka jako rozvracení Evropské unie a tudíž vlastizradu, Orbána, které má rádo a volilo 70% maďarských voličů nazývají "totalitářem" na úrovni severokorejského vůdce Kim Čong-una.

Dnes tedy dojde ke kádrování a vylučování v ODS, ale prý kádrování a vylučování to není. Prý porovnávat božskou EU s nějakými příměry z války je strašné, byť prapodivný vůdce Filala či jeho přátelé mnohé přirovnává k Hitlerovi. Avšak když říká Fiala totéž co druhý, není to totéž, protože to jde jiným směrem.

Ach Bože, jak hluboko jsi ODS klesla
Ach Bože, jak hluboko jsi ODS klesla. I ty, Brute?

Počuraný, nedůstojný Zeman! Češi, nejste vzdělaní, chci od vás odejít, hrozí Fero Fenič: a Němcová s Fialou mlčí.

Václav Klaus mladší nemá jen pokřivený ksicht, má pokřivený i pohled. Měl by se nechat vycentrovat, uvedl aktivista Jakub Pitron: a Němcová s Fialou mlčí.

 

ODS je demokratická strana, kde každý může říkat, co si myslí – na rozdíl například od hnutí ANO. Ukazuje to, že naše strana je opět na vzestupu, a tudíž je i předmětem zvýšeného zájmu,“ podotkl k tomu v roce 2017 předseda strany Petr Fiala.

 Je rok 2019 a připravuje se vyloučení Václava Klause mladšího. Jako to prý dělá nedemokratické ANO.

Je to smutné, velice smutné: masová vražedkyně Albrightová je vynášena na piedestal mravnosti, zatímco urážky na obličej Václava Klause nechávají morálku Němcové alias paní Dulské mravopočestné stejně tak jako rozplizlého předsedu Fialu v bohorovém klidu stejně tak jako sprostota a urážky Novotného: přece zpochybnění Evropské unie stejně jako  NATO je jako zpochybňovat holokaust, zatímco civilisty v Iráku, Libyi, Sýrii či Jugoslávii včetně dětí můžeme mučit, upalovat a znásilňovat. To jsou přece ty nové hodnoty Evropské morálky.

Pěkně děkujeme ale strčte si nejen vůdci ODS to farizejství: hádejte kam? Ach Bože, jak hluboko jsi ODS klesla!

 

Předešlé

Vrchol cynismu: v dny výročí 80 let děsivé okupace německou armádou předá za smrt 500 000 dětí Albrightové Petříček vyznamenání! Běhá mráz po zádech!